Autor Wątek: Line6 UX2 i Windows 10 - faktycznie taki problematyczny?  (Przeczytany 10717 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
@sharpi weź Ty sobie jakiegoś Behringera seriii UMC i pozamiata. Ja miałem GX/UX1/UX2 i sa to dobre interfejsy, ale w tych czasach, kiedy są rzeczy bardziej nowoczesne, tanie i lepiej zaprojektowane, żal mi się robi jak ktoś opycha drugiemu bzdury oparte na POD Farmie i srylionie "udogodnień" w postaci wydumanych (niestety, ale to nie jest poziom do takich zabiegów... to by było zrozumiałe dla interfejsu i softu za 20k zł i wzwyż) zabezpieczeń online. Za dużo pierdolenia się względem rzeczywistych możliwości samego interfejsu. POD Farm to żenada pomijając wszystko pozostałe, a niestety nie ustawisz niektórych rzeczy bez zapinania tego softu w DAW-ie.

https://sklepmuzyczny.pl/produkt/31809-behringer-umc202hd.html?gclid=EAIaIQobChMIqeaE3LWW8QIVF5OyCh2xXgiFEAQYASABEgJQm_D_BwE

Miałem Behringera i to nie raz, zrezygnowałem z prostego powodu - wkurza mnie podejście w kwestii driverów bo zamiast napisać porządny sterownik to wciskają Asio4All które jest problematyczne, a wcześniej dawali porządne stery od Ploytec'a, ale nagle po prostu "znikły". Owszem można dorwać je jeszcze na stronach ale one mają już ponad 4 lata, i kazda aktualizacja to modły do bóstw żeby sie nic nie wypieprzyło. UX2 już jest u mnie ;) Nie interesuje mnie podfarm - ja chce to wpiąć po prostu do reapera i zapiąc Neurala ;) Docelowo i tak kupie sobie audioboxa albo focusrite narazie nie chciałem dużo wydać.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2021, 08:55:54 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Windows 8

Zaczęty przez g-zs Software

22 Odpowiedzi
11829 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2011, 12:39:16
wysłana przez Musza
0 Odpowiedzi
2241 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sty, 2012, 21:09:19
wysłana przez sylkis
9 Odpowiedzi
4423 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2012, 17:39:25
wysłana przez guitarmajster
0 Odpowiedzi
2049 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2015, 19:15:49
wysłana przez Ledjent
Windows 10

Zaczęty przez Aremenius Software

13 Odpowiedzi
7361 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2017, 17:29:17
wysłana przez przemak