Autor Wątek: Granie domowe - coś do słuchawek i głośników/kolumny.  (Przeczytany 13525 razy)

Offline Anvil

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
Pozwolę sobie odświeżyć temat bo stoję przed podobnym wyborem jak autor tematu.
Sęk w tym, że na ta chwile posiadam line6 pod hd pro x oraz blackstara ht5 combo które na moje warunki domowe świetnie się spisują .
Wracam po kilku latach do grania i odkurzam sprzęty, jednak myśle o zminimalizowaniu sprzętu do minimum ponieważ chce zabrać gitarę i ćwiczyć za granica.
Ostatnio rzuciło mi się w oczy takie urządzenie jak positive grid Spark , czy ktoś coś w tym temacie miał styczność z tym itd ? Czy może lepiej coś innego ?
Sprzęt ma być kompaktowy raczej i łatwy w przenoszeniu ale żeby dźwiękowo to było chociaż porównywalne do poda , którego mam bardziej stacjonarnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Frantick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
jesli granie na sluchawkach Ci nie przeszkadza to dodal bym do twoich rozwazan to: https://www.mooeraudio.com/product/Prime-P1--250.html, sam przez chwile mialem podobny dylemat zeby miec cos kompaktowego co jako-tako brzmialo i zanim sie koniec koncow przeprosilem z graniem przez pluginy z kompa to z mojego rozpoznania to bylo calkiem spoko rozwiazanie na tle konkurencji bo brzmi niezle i mozna sobie sparowac z tym ichniejszy footswitch albo zestaw bezprzewodowy jesli ktos potrzbuje i nie jest jakos bardzo drogie.

Offline staryt

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 80
wiem ze staroc ale fajne, przenosne i byc moze bedzie ciekawe, skoro cyfre juz masz:
https://www.soundonsound.com/reviews/tech-21-sansamp-classic

edit. a jesli i tak masz zawsze lapka pod reka, to moze:
https://www.esi-audio.com/products/ugm192/

ale za ch... nie jestem obiektywny wiec to bardziej alternatywy dla sparka, niz glos przeciwko. sam soft od positive grid jest w miare do przyjecia, jak ktos musi :D
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2023, 01:00:41 wysłana przez staryt »

Offline Anvil

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
Bardziej interesuje mnie coś w postaci skrzynki grającej czyli jakiś głośnik z możliwością podpięcia apki z telefonu . Z tego się zderzyłem zorientować na rynku jest oprócz positive grid Spark , boss katana air , i yamaha thr 10/30 . Tylko nie wiem jak te dwie ostatnie opcje maja się z możliwością podpięcia apki jakiejś .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Jaką apke chcesz podpiac pod gadajaca skrzynke?
Yamaha THR2 ma dedykowany edytor na telefą czy tablet czy kompa - sprawdzone a srajfonie i winzgrozie. Dodatkowo moze robic za interfejs do kompa. Z kolejnych plusów - jest na akumulator (ladowana zasilaczem, z ktorego tez moze dzialac). Wersja wireless jest kompatybilna z line6 g10 - odpada kablologia, ALE sam nadajnik musisz kupic osobno (chyba ze trafisz uzywke z kompletem) ORAZ on jest nie reformaowaly - czyli wystaje z krwedzi gitary (jak w np gibsonach) i latwo uwalic o cos.

THR dziala tez jako glosnik bluetooth wiec mozesz sobie muzyczke puscic jak potrzebujesz. Wyglada lepiej w salonie (bo nie jak wzmak gitarowy), dodatkowo ma opcje "flat" - czyli niespecjalnie symuluje cokoliwek, zeby np synth czy klawisze podpiac. Jak stlaem przed podobnym wyborem - to poszedlem w THR II 10. Dzisiaj rozwazalbym Spark GO, albo calkiem juz po bandzie NUX MP-3 do grania na sluchawkach

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
993 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2013, 11:34:34
wysłana przez Mordimer
16 Odpowiedzi
10084 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2013, 16:34:32
wysłana przez y
18 Odpowiedzi
8336 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2016, 17:27:34
wysłana przez wuj Bat
40 Odpowiedzi
15029 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2016, 12:58:54
wysłana przez wuj Bat
16 Odpowiedzi
4377 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Cze, 2021, 02:01:33
wysłana przez sylkis