Autor Wątek: Alternatywa dla Gibson SG  (Przeczytany 2119 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: Alternatywa dla Gibson SG
« 22 Kwi, 2021, 19:49:38 »
LTD wykreslilem na samym poczatku listy, wlasnie z powodu innej konstrukcji (gruba decha), Poprostu mi robi jak toto wyglada.
No to nie wykreślaj, bo różnice wagowe i w ergonomii grania są żadne. Naprawdę. Deska jest minimalnie grubsza, za to ma większe wcięcia. Grałem A-B zmieniając się z kumplem, każde ma swoje zalety, nie było jasnego zwycięzcy. Idź, weź do łapki i będzie jasne. Albo chcesz grać, albo się gapić na noniusz ;) Trochę się pani wydajesz znudzona i nie wiesz co kupić. A może coś by się jadło, a może na rower... ;)

Szkoda w ogóle rozkminiać i proponować kiedy wchodzi jakaś polityka typu: ta firma to nie, a tamta to może. Biorę wiosło i gra, albo nie. Modyfikuję brzmienie, jeśli leży w łapie. Nie leży w łapie, ale brzmi? To nie ma problemu, można się do wielu rzeczy zaadaptować. Jeśli będę kupował coś fabrycznego do grania live, to właśnie Vipera, ew. SG. Bo to jeden z kształtów, że się zapomina o wiośle, a skupia na graniu. I nie robi mi różnicy jakaś kropka na lamówce czy inne gówno. Ważne, żeby srogo warczało, a wylane piwo nie robiło nic gicie. Nikt tego nie widzi i nikogo to nie obchodzi ;). True story.
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
9054 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2009, 11:12:12
wysłana przez Vin$
6 Odpowiedzi
7376 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2010, 13:45:04
wysłana przez Tomek Martyniak
45 Odpowiedzi
15317 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2013, 12:44:16
wysłana przez sinquestsound
3 Odpowiedzi
3424 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2014, 20:43:38
wysłana przez silent-scream.pl
11 Odpowiedzi
5866 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2015, 22:57:20
wysłana przez Pronounce