Autor Wątek: Wzmacniacz do reampingu w warunkach domowych  (Przeczytany 1938 razy)

Offline Dareios

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
No, ale zeby nagrac wzmak to trzeba go rozkręcić.

Oczywiście, ale na tyle aby mikrofon był odpowiednio to wyłapał, a do tego nie trzeba wielkiego poziomu głośności. Testowałem to już na G5

112 benton to paczka otwarta, jeśli nienjestbto świadomy wybór (otwartość paczki) to nie jest to Imo dobry pomysl. Nie zagada to dobrze, moim zdaniem.

Na wybór paczki złożyły się dwie cechy: cena niewiele wyższa niż sam głośnik, oraz rozmiar. Zastanawiałem się jeszcze nad 212, która jest zamknięta, ale przeważyła kwestia rozmiaru.

Cytat: Majk
W rozkręceniu wzmaka żeby dobrze gadał nie chodzi tylko o to żeby on był rozkręcony. Głośniki też pasuje jakoś rozbujać. Im ciszej tym więcej dołu będziesz słyszał.

Oczywiście, ale to przecież nie oznacza, że głośnik musi być rozkręcony na moc znamionową, nikt tak przecież nie robi.

Jest też panowie różnica między tym co ja będę słyszał z tej paczki, a co się nagra.

Jeżeli rozwiązanie z tą paczką nie zda egzaminu to się pomyśli nad modyfikacją, ewentualnie nową. Ona kosztowała pi razy oko 500 zł, nie będę przecież do niej dobierał 4-6 razy droższego wzmacniacza.

Czyli na razie przeważa 6505MH. Ktoś jest za bugerą?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2625 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Paź, 2011, 16:28:12
wysłana przez Tadeo
2 Odpowiedzi
1818 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2012, 12:21:59
wysłana przez Zbir
2 Odpowiedzi
4744 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2013, 18:05:29
wysłana przez sinquestsound
1 Odpowiedzi
1715 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lut, 2014, 17:35:33
wysłana przez y
17 Odpowiedzi
8893 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2019, 09:59:52
wysłana przez OMSON