Autor Wątek: Pluginy od Neural DSP - problem z "pykaniem" i "strzelaniem"  (Przeczytany 40562 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
No mi Nameless nie podszedł za bardzo, ale jeśli o mnie chodzi to zawsze się średnio dogadywałem z ampami typu Marshall podkręcony na wpierdol. Mi najlepiej z tych suite siedzi Cali o dziwo, ale uznałem że jak promka to wezmę sobie bardziej pod robienie muzy niż plumkanie wieczorami, więc leci Gojira i Parallax z uwagi na zwykłą kwestię wszechstronności, której potrzebuję :D

Ja się waham ciągle właśnie. Nameless gada najlepiej, ma taki czysty brutalny wpierdol.

No ale Gojira jest najwszechstronniejs za, ma fajne cleany i efekty. Z drugiej strony bawiłem się wczoraj dużo Fluffem 5034, tym darmowym ampsimem od ML. I kurwa, na pace żywej też jest wpierdol ostry. A jest DARMO :D

Tylko jako ampsim ten 5034 ma jakiś chujowy ir loader z tego co pamiętam. Muszę go znowu sprawdzić z aktualnymi impulsami ale wolę jak wszystko w jednym pluginie można ogarnąć. I tam jakoś dziwnie to brzmiało z tego co pamiętam.

Darmowy NadIR od STL i sprawa załatwiona. Ta symulacja tam faktycznie jest średnia.

@Chomick potwierdzam, mniej procesożerne.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
24318 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
18 Odpowiedzi
15889 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2013, 15:16:10
wysłana przez przemekprzemek
42 Odpowiedzi
56068 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Cze, 2014, 13:07:45
wysłana przez Nightmarishreaper
2 Odpowiedzi
7826 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2015, 10:01:24
wysłana przez OMSON
1 Odpowiedzi
6443 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2019, 21:50:34
wysłana przez Aremenius