Autor Wątek: Mooer GE300 MOD  (Przeczytany 4878 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Odp: Mooer GE300 MOD
« 05 Lut, 2021, 10:37:38 »
Zle zadane pytanie ;-). Pytanie powinno byc sformulowane czy seria micro preamp dorownuje GE300. Odpowiedz jest prosta. Ni chuja.
Mialem kiedys micro Diezla, micro Blackmore, Radara, Baby Bomb i tez dopalalem zewnetrznymi gratami. Niestety nawet w bezposrednim starciu z Preamp Live wydaje mi sie ze GE300 to krok w przod.. Preamp Live to swietny koncept, ale tonalnie GE300 to pewny zwyciezca.

Posty połączone: [time]05 Lut, 2021, 15:58:52[/time]
...a tak dodajac na marginesie to ja nigdy nie wierzylem w efekty Mooer'a.
 Dla mnie Mooer od zawsze produkowal dzwiekowa kiche. Chujowa jakosc efektow w kostkach plus niekonczacy sie szum w sygnale wkurwial mnie nieprzecietnie. Tylko raz sie nadzialem. Uzywalem przez 1h i sprzedalem. Oczywiscie parokrotnie mialem stycznosc z ich produktami i zdania nie zmienie. Kibel.
Ocean Machine raczej wyprowadzil ta firme z dupy.
Takze mini preampami i ich technologia modelingu w kolejnych odslonach jestem zaskoczony pozytywnie. W dupie mam czy ja ukradli. Wazne ze maja dobre ceny.

Nauczony przeszloscia wybralem zaledwie model LITE bo nie wierze w mechaniczna zywotnosc pedalu ekspresji plus jeszcze wiecej kiepskich jakosciowo efektow od Mooera to idiotycznie wydane pieniadze. ENZO u mnie zalatwia sprawe a pedal ekspresji Boss'a jednoczesnie steruje Mooer'em i ENZO. Zajebistym udogodnieniem dla mnie sa wbudowane Delay i Reverb. O dziwo to u nich dziala zaskakujaco dobrze. Nie mam zadnych pretensji porownujac do TC Electronic'a. Nie ma jakiegos spadku jakosci.

Jestem ciekawy czym Mooer zaskoczy mnie w przyszlosci.

No i w zasadzie zapomnialem o jeszcze jednej waznej dla milosnikow akustycznej barwy sprawie. Lepszej akustycznej symulacji niz zastanej w GE300 Lite nie mialem w rekach. Brzmi swietnie. Oczywiscie uderzenia w pudlo nie otrzymamy ale podstawowa charakterystyka jest swietna. Mooer zdeklasowal swoja kostke Akustikar.

« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2021, 16:15:44 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
efekty Mooer

Zaczęty przez shitol Efekty

13 Odpowiedzi
10258 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2018, 12:20:32
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
1675 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sie, 2014, 21:31:47
wysłana przez Aerosmith
Mooer GE100

Zaczęty przez gizmi7 Efekty

6 Odpowiedzi
4261 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2015, 17:45:17
wysłana przez vysnafca75
4 Odpowiedzi
2767 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2019, 00:59:19
wysłana przez ITHMW
12 Odpowiedzi
3996 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2019, 20:15:02
wysłana przez Zomballo