Autor Wątek: harley benton g212 vintage - O CO CHODZI???  (Przeczytany 32098 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jutro bede nagrywac engloslawa z ta paczka to moge zamiescic jakies probki, jesli sa chetni.
Nie bedzie to obiektywne ale moze ktos bedzie chcial posluchac.
Chętni będą, także wrzucaj jak coś będziesz mieć :)

Offline kristoff13

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
pewnie ze wrzucaj nikomu nie zaszkodzi a moze pomoze :)

Offline Br-Owca

  • Gaduła
  • Wiadomości: 340
Z sajdem ta paczka tez bardzo daje radę - chociaz nie grałem jeszcze na próbie to jestem prawie pewien że da rade, ma oczywiście mniej dołu niż 4x12 ale całe pasmo gra czytelnie nic się nie dławi nie charczy, dobrze reaguje na eq i presence.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Tak przy okazji tematu male info.

Pojawila sie konkurencje dla tego HB (tez na Vintage 30).

Fame GN212
http://www.musicstore.de/de_DE/EUR/Gitarren/Boxen-2x12-/Fame-GN212-Vintage-30-Cabinet-/art-GIT0017545-000
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Fame kiedys Laboga robil, ale to chyba juz nie to?
Łe tej.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Fame kiedys Laboga robil, ale to chyba juz nie to?
I tak i nie. Fame to marka sklepu Musicstore.
Pod ta nazwa sprzedawane sa produkty wielu roznych producentow (wzmaki robione sa przez Laboge i Yerasov z Rosji, efekty to Biyang itp.). Ale kto robi im te paki, tego nie wiem. Pewnie temat bedzie poruszony szybko na niemieckich forach. Jak sie czegos dowiem, to dam znac :)
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Kurwa, szkoda ze wczeniej tego nie wyczailem, bo moz ebym sie skusil
HB w thomannie sie skonczyly. Do konca maja nie bedzie ich wiec kupilem pake marszczala..

Offline zibisound

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 27
Witam. Wykonałem parę paczek 2*12 i 4*12 w/g konstrukcji Fendera i te paczki są robione do basu i klawiszy. Paczka zamknięta gra dołem a półotwarta-górą. Paczka Fendera ma z przodu otwór na dole i półkę . Do basu otwór ma 30mm
wysokości a ja do gitary solowej zrobiłem ok 50 mm. Tył i boki kolumny są wytłumione cienką warstwą wojłoku. testowli te paczki muzycy i byli zdziwieni, jak to gra. A gra całym pasmem i paka ma fajny, dość głęboki dół, co ma znaczenie dla
grania cięższej muzy. Mam nadzieję, że zainteresuje to kolegów muzyków, bo temat jest wazny a dobra paczka to przecież podstawa w zestawie. Zainteresowanych proszę o pytania na:zibisound@o2.pl lub tel:22 25 20 350 i 697 08 10 44. Pozdrawiam- Zygmunt.
 1. Dozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń w dziale Giełda (z wyjątkiem "wyszukane w sieci") jedynie stałym użytkownikom, będącym częścią naszej społeczności, w związku z czym narzucamy limit aktywności użytkownika od 20 postów w innych działach.

3. Zamieszczanie ń jest dopuszczalne tylko w dziale Giełda.

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Ma ktoś tę pakę FANE? możecie napisać jak to gra?

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
-> zibisound Twoje wynalazki mozna czasem zobaczyc na allegro lub równeiz poczytac o tej wspaniałości na gitara.pl polecam jest na czym oko zawiesić i uśmiech również.

Wszystkie te taniosci pewnie sklada chinczyc w tej samej fabryce. Tak jak w PA estradówki wsyzstkie sa takie same, roznia sie logiem i cena, kto ma lepszy marketing sprzeda tego wiecej.

Co  do lekkosci sklejki jest to fakt, ze powinna byc lekka i niezbyt gęsta gdyz ma to pozytywny wplyw na brzmienie kolumny. Oczywiście bez extremy jak np sklejka warwicka 5 warstw tylko i pęka to pod ciezarem głośników, a skladane jest na zszywki :). Moge zarzucic fot jakby ktos chcial zerknac :)
.

Offline TripleXXX

  • Gaduła
  • Wiadomości: 170
    • www.buzzarocabs.com
Co  do lekkosci sklejki jest to fakt, ze powinna byc lekka i niezbyt gęsta gdyz ma to pozytywny wplyw na brzmienie kolumny.
Najbardziej popularna sklejka to brzoza, która ani nie jest lekka ani niezbyt gęsta. Czy to ma pozytywny wpływ na brzmienie? 3/4 firm z branży tego używa, więc chyba nie warto się im sprzeciwiać.

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Jest parę gatunków sklejki brzozowej najbardziej popularna do kolumn to bałtycka.
.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
fajna paka fajna... milej mi sie na niej harcuje niz na framusie :)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
fajna paka fajna... milej mi sie na niej harcuje niz na framusie :)
dlatego chciales ja sprzedac?:P


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
14547 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sie, 2012, 14:07:17
wysłana przez Lukas
4 Odpowiedzi
2823 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2012, 08:27:45
wysłana przez sinquestsound
1 Odpowiedzi
1686 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2018, 14:13:30
wysłana przez Majk
15 Odpowiedzi
4936 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lip, 2018, 17:41:51
wysłana przez Aremenius
11 Odpowiedzi
5467 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2020, 14:53:42
wysłana przez OMSON