Autor Wątek: Kazrog Thermionik - istnieje jakas sensowna alternatywa?  (Przeczytany 4036 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Komp mi odmawia posluszenstwa, pewnie trzeba bedzie nowego. Tyle, ze nowy bedzie z nowym systemem, a Thermionik juz nie jest aktualizowany. Brzmi zajekurwabiscie, lepiej niz cokolwiek do tej pory mialem ale jest 90% szansa, ze na nowym systemie juz nie zadziala.

Nie potrzeba mi wielu brzmien, w zasadzie 4 wystarcza - Mesa DR, 5150, Marszal 800, jakis Fender do czystych i kranczy. Sek w tym, ze Thermionik ma taki fajny, zajebiscie brudny charakter w brzmieniu Mesy i 5150. Testowalem BIAS i to bylo takie suche, skrzekliwe brzmienie, ze wyjebalem szybciej, niz zainstalowalem. Line6 tez brzmi jak dupa, tak mocno sterylnie i cyfrowo.

Offline sibi00

  • Gaduła
  • Wiadomości: 117
  • Nie umiem grać, ale się staram.
Spróbuj Archetype: Nolly od NDSP.

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Jak 5150 to obczaj sobie darmowego ML Soundlab Roots - jak dla mnie to gada całkiem spoko. Mają też w trialach kilka innych ampów. Bogner <3

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jak 5150 to obczaj sobie darmowego ML Soundlab Roots - jak dla mnie to gada całkiem spoko. Mają też w trialach kilka innych ampów. Bogner <3
No musze przyznac, ze calkiem zacnie to dziala, jak na darmowy wzmacniacz. Zostaje w arsenale.

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Cytat mat (tak jak ja to zapamietalem) 5150 syf, kiła, nie gada, nie potrzebuje, nie rozumiem, nie umiem, nie chce, konec cytatu


Teraz wtyczke 5150 szuka. Być tu mondry.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Cytat mat (tak jak ja to zapamietalem) 5150 syf, kiła, nie gada, nie potrzebuje, nie rozumiem, nie umiem, nie chce, konec cytatu


Teraz wtyczke 5150 szuka. Być tu mondry.
Bo do tej pory ogrywalem na chujopaczkach. Wpialem w mese i zagadalo jak trzeba.

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Mesia Oversized do taka paka co robi dobrze z każdym ampem <3
Tak samo mi ostatnio gada Bogner Ubercab.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
W wersji cyfrowej uzywam tej od ownhammer. Kurwi tak, ze ho ho.

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Ja mam i od OwnHammera i od ML SOUNDLAB i od SinMixa. I ciężko się zdecydować nadal

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ja problemu z tym nie mialem, bo jedynie ta paka od ownhammera dala mi to, czego szukam. Mul, gruz, ciezkosc i brak tego chujowego bzyczenia.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
7357 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2010, 13:45:04
wysłana przez Tomek Martyniak
6 Odpowiedzi
2806 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sie, 2013, 22:38:56
wysłana przez Ghost_of_Cain
11 Odpowiedzi
5862 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2015, 22:57:20
wysłana przez Pronounce
4 Odpowiedzi
6323 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Mar, 2016, 19:46:10
wysłana przez lwronk
22 Odpowiedzi
6286 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sie, 2016, 17:24:13
wysłana przez Majk