Autor Wątek: Kiedy Schecter wprowadzi serię Whitejack?  (Przeczytany 3232 razy)

Offline Dick Retard

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
  • Only reggae!
Kiedy Schecter wprowadzi serię Whitejack?
« 01 Paź, 2020, 22:23:42 »
Sugerując się chronologią nazewnictwa i instynktem gitarzysty domniemam taki rozwój sytuacji. Przewiduje drugą połowę 2025. Jak myślicie jaki powinna mieć kolor i czy biały to dobra droga do szybkości, dynamiki i punchu gitary?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
                                                                                                                                                                                                             Reykjavík, 1 października 2020

Drogi Upośledzony Kutasie.

Na początku mojego listu serdecznie pozdrawiam Ciebie i przekazuję życzenia szczególnego zdrowia dla Mamusi od strony żony. Ostatnio też rozmyślałem nad tym (hi hi, ależ koincydencja). Wydaje mie się, że Twoja predykcja ma sens. Jeden kolega z konkurencyjnego(!) forum gitarowego... obejrzał z uwagą film na YT z fabryki Szektera w zamorskiej krainie, z użyciem stopklatek! Analiza ilorazu prędkości pracowników w kadrze vs ilość osób deklarujących "kupiłbym, ale!" zdaje się potwierdzać datę 17 października 2025.

Pozdrawiam serdecznie i mocne uściski dla Mamusi*,
Bacio

*PS. Ze szczególną dedykacją!
Spoiler

Paczki z głów!

Offline Dick Retard

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
  • Only reggae!
                                                                                                                                                                                                             Reykjavík, 1 października 2020

Drogi Upośledzony Kutasie.

Na początku mojego listu serdecznie pozdrawiam Ciebie i przekazuję życzenia szczególnego zdrowia dla Mamusi od strony żony. Ostatnio też rozmyślałem nad tym (hi hi, ależ koincydencja). Wydaje mie się, że Twoja predykcja ma sens. Jeden kolega z konkurencyjnego(!) forum gitarowego... obejrzał z uwagą film na YT z fabryki Szektera w zamorskiej krainie, z użyciem stopklatek! Analiza ilorazu prędkości pracowników w kadrze vs ilość osób deklarujących "kupiłbym, ale!" zdaje się potwierdzać datę 17 października 2025.

Pozdrawiam serdecznie i mocne uściski dla Mamusi*,
Bacio

*PS. Ze szczególną dedykacją!
Spoiler



                                                                                                                                                                                                   Internety, Dev Null, 02.10.2020

Drogi Krewny Kija Ze Sznurkiem!

Najsamprzód ślicznie dziekuję za pozdrowienia i dedykację! Mamusia od strony żony pozdrawia tudzież tego pana co często sapie na Twój kark (to ten z teledysku, bo śpiewa w temacie?), życzy mu wytrwałości i cierpliwości nie wspomaganej chemią i lubrykantem. Termin fabryki Szektera był do przewidzenia bez użycia nowoczesnych technik masowego przekazu. Nie mniej doceniam wkład i pracę kolegi z sąsiedniego forum.

Najlepsze życzenia dla Was obu!

Przesyłam także dedykację!
Spoiler


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2219 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2008, 02:49:04
wysłana przez nikt
19 Odpowiedzi
25347 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sie, 2011, 01:02:03
wysłana przez olas
0 Odpowiedzi
2137 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2012, 11:00:20
wysłana przez xaper
6 Odpowiedzi
4599 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2012, 09:40:55
wysłana przez headcharge
39 Odpowiedzi
18879 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sie, 2013, 08:59:00
wysłana przez Aremenius