Autor Wątek: LTD KS-M6 po customizacji Kameckiego  (Przeczytany 11388 razy)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Odp: LTD KS-M6 po customizacji Kameckiego
« 30 Cze, 2020, 23:03:24 »
Panowie,
kilka istotnych faktów:
- za nowe wiosło zapłaciłem znacznie mniej niż w sklepie, dzięki uprzejmości jednego z kolegów,
- z Kamykiem dogadałem się tak, żebym był zadowolony, a on nie był stratny, zatem spokojnie, nie jestem szalony :D,
- w tej chwili nowy KS-M6 kosztuje więcej niż mój po customizacji,
- moje 2 Horizony leżą w case-ach, a gram głównie na tym LTD, więc nie sugerowałbym się tym, że zrobione wiosło w Korei. Poza tym teraz Korea to potęga, druga Japonia,
- zależało mi, żeby mieć unikatowe i niepowtarzalne wiosło i mam :),
- za customa w ESP czy Jacksonie musiałbym zapłacić 4 razy tyle, a to już gruba przesada,
- sprzedałem Fishmany i kupiłem EMG 57/66, nie straciłem :),
- siodełko w porządku, gra, stroi i mimo, że gita w C Standard, to brzęczą struny mniej niż w ESP,
- miałem mnóstwo różnych wioseł, wśród nich sporo drogich m.in. Jackson SL2HT USA, Jackson RR1 USA, 6 czy 7 ESP Eclipse, kilka Horizonów, kilkanaście drogich modeli Ibaneza, PRS CE24 Prefactory, Music Mana i wiele wiele innych, to wiosło mi pasuje i jestem z niego bardzo zadowolony,
- aaa, Evertune jest rewelacyjny i nie muszę praktycznie w ogóle stroić wiosła, a gryf w tym KS-M6 jest jednym z najwygodniejszych, jakie miałem.

P.S. tak, teraz gita jest u chłopaków z Guitar Service, Michał robi mi jeszcze 1 moda, na którego się wcześniej nie zdecydowałem :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
1807 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2012, 13:08:14
wysłana przez Stivo2005