Autor Wątek: Fanfret multi 8-ka od Gear4Music  (Przeczytany 9300 razy)

Offline algobi_80@wp.pl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Fanfret multi 8-ka od Gear4Music
« 21 Sty, 2020, 11:00:31 »
Takiego badyla znalazłem:

https://www.gear4music.pl/pl/Gitara-i-instrumenty-basowe/SubZero-Generation-Pro-Fanned-Fret-8-String-Guitar-Grey-Tide-Fade/33SF

nie ukrywam, że dizajn mi leży no i multi 25,5 do 28" fpyte, wrzucic 808X pod most i za mnie niż 2k mogłoby coś z tego być ;)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Fan większy niż 1,5" trochę mija się z celem ergonomii, paluchy zaczynają się pierdolić i nie jest to za chuj wygodne, 1,5" najwyżej. Tak przynajmniej twierdzą pany Skurwesyny, pan Strandberg i wielu innych pro gości, także ja bym się posłuchał :D

Plus no 1,8 to gwizdków nie będzie, nie liczyłbym nawet na sensowne wykonaniu będąc szczerym niestety

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Fajna, dziś coś podobnego w kiblu zostawiłem. Dwa razy.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Za te piniendze krzywdy absolutnie (przynajmniej na tych zdjęciach!) nie ma.

W 8semce najczęstszy fan to było 26-28 oraz 25,4-27. Kilka sztuk poszło na początku z multi 25,5-28" i klienci się nieco skarżyli, ale to jest też inna kwestia: który próg wybiera się jako prostopadły do osi podstrunnicy. Tutaj nie wygląda to źle. Tym bardziej, że o ile pamiętam pół cala to różnica 3mm na pierwszych pięciu progach.
Paczki z głów!

Offline algobi_80@wp.pl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Fajna, dziś coś podobnego w kiblu zostawiłem. Dwa razy.

To masz obszerny odbyt , nawet jak na pedała.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Fajna, dziś coś podobnego w kiblu zostawiłem. Dwa razy.

To masz obszerny odbyt , nawet jak na pedała.

Aha
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline algobi_80@wp.pl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
mod edit: Pan Benny ochłonie trochę bo widzę że mu w przedszkolu dzisiaj dokuczali i próbuje wyładowywać swoją frustrację na innych
« Ostatnia zmiana: 22 Sty, 2020, 15:43:38 wysłana przez nikt »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
mhm
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
mod edit: Pan Benny ochłonie trochę bo widzę że mu w przedszkolu dzisiaj dokuczali i próbuje wyładowywać swoją frustrację na innych


Co napisał? :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
mod edit: Pan Benny ochłonie trochę bo widzę że mu w przedszkolu dzisiaj dokuczali i próbuje wyładowywać swoją frustrację na innych

Co napisał? :D


Bezsensowny wjazd na matkę Mothera

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
A kto ocenił, że był bezsensowny?

A kto ocenił, że był bezsensowny?
Bezsensowny to mało powiedziane, to był najgłupszy wpis jaki widziałem na tym forum.  Są takie miejsca, w których za takie teksty srałby całymi kartoflami.

Damn, to musiało być serio niezłe.
« Ostatnia zmiana: 22 Sty, 2020, 20:27:21 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
A kto ocenił, że był bezsensowny?
Bezsensowny to mało powiedziane, to był najgłupszy wpis jaki widziałem na tym forum.  Są takie miejsca, w których za takie teksty srałby całymi kartoflami.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
A to nie był żart? Słaby bo słaby, ale jednak?  ;D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Abstaując od samej gitary: czy ta strona/sklep to coś wartego zaufania?

Po opisach średnio to wygląda:
„ Z niewiarygodnie wszechstronne humbuckers i jego ciało olcha, Generation Pro Fanned Fret gitara elektryczna zabierze swoją grę do następnego poziomu. SubZero Generation została zaprojektowana tak, aby wypchnąć Twoją muzykę do granic możliwości, wykorzystując szczuplejszy profil szyjki dla szybkich riffingów i rytmów groovy.”

Rozumiem, że to wklejka z translatora i pewnie to z Chin ciągną ale są granice.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Rozumiem, że to wklejka z translatora i pewnie to z Chin ciągną ale są granice.

Nad opisem oferty masz napisane:

Cytuj
Ten opis został przetłumaczony automatycznie z języka angielskiego - Oryginalną wersję zobacz tutaj

Co do samej gitary, to nie wydaje mi się, że jest sens ściągać taki niszowy instrument w takiej cenie. IMO już lepiej zostać przy HB, bo jakościowo stoją coraz lepiej, a Thomann ma przynajmniej wyraźną i pewną politykę zwrotów.
B ( o ) ( o ) B S

Offline DarekDaron

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 60
Cytuj
Abstaując od samej gitary: czy ta strona/sklep to coś wartego zaufania?
Zamawiałem kiedyś 2 efekty.  Wszystko okej, przy zamówieniu mogłem sobie wybrać z którego magazynu ma lecieć (UK czy Szwecja) i wskazywało jaki ma to wpływ na czas dostawy. 

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Potwierdzam zamawiałem odsłuch i wszystko ładnie pięknie w ciągu 5 dni 25zeta wysył z Niemiec. Ciekawostka o tym FF 8strun, produkcja Wietnam. Wygląda to fajnie nawet, jeśli jest lutniczo ok to fajna baza. Kusi bo 2 lata gwarancji i 30dni na zwrot. Tłumaczenie strony jest przez Google i stąd takie kwiatki językowe. Sklep z UK taki toman w wersji angielskiej kupisz tam chyba wszystko.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Multiefekt czy multi kostki?

Zaczęty przez Maro « 1 2 3 » Efekty

51 Odpowiedzi
44433 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2010, 23:24:45
wysłana przez Pneumonia2
2 Odpowiedzi
3045 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2010, 20:29:28
wysłana przez trooper
3 Odpowiedzi
2887 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2010, 11:17:45
wysłana przez Leon
2 Odpowiedzi
10366 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2017, 09:30:27
wysłana przez Gerwanttt
28 Odpowiedzi
23807 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2019, 22:48:48
wysłana przez vlamnick