Autor Wątek: Jak pisać partie tak żeby się nie zniechęcać i nie wypierdalać projektów?  (Przeczytany 6844 razy)

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Ja mam tak ze ogolnie bebny sa dla mnie bardziej interesujace niz powiedzmy gitara, dlatego ogladalem mase playsru bebniarzy na jutubie. Podoba mi sie gra Raya Luziera, Alexa Rudingera, Anupa Sastry, Marka Castillo, itd. I na nich wzoruje swoje partie komputero-bebniarza.

Też lubie grę Luziera. Z ciezkich klimatów Cassagrande, Cavalery, Lombardo, Haake... Ja robie podobnie, plus nauczyłem się trochę samemu grać na bębnach. Oglądanie perkusistów dużo daje, serio. W słuchanej muzie również staram się (poza przyjemnością zwykłego słuchania) zwracać uwagę na ciekawe zagrywki aranżacyjne w kontekście pozostałych instrumentów. Generalnie, nie chodzi nawet o wyzbycie się układania patentów, do których potrzeba przysłowiowych "trzech rąk" - to raczej elementarne, ale bardziej o zrozumienie feelingu/myślenia perkusyjnego. 

@Aremenius  - myślę, że głównym problemem jest to, że starasz się (uwaga!) odbębnić zadanie ;D Jest to coś, co robisz z konieczności, a nie dlatego, że jest kolejną warstwą muzyki i powinno Cię jarać (szczególnie słysząc, jak zaczyna współgrać z partiami gitary i basu, jaką energię wnosi do dynamiki kawałka). Może być też tak, że zwyczajnie nie masz serca do baniaków. Jedyna rada na taką okoliczność - wejść w deal z kimś, komu dobrze idzie układanie. Możesz napisać konkretnie, co Ci sprawia trudność?


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
4258 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2010, 06:09:22
wysłana przez Harvest
7 Odpowiedzi
5278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2011, 16:22:14
wysłana przez lord_awesomeguy
9 Odpowiedzi
6540 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2013, 15:13:01
wysłana przez Lothar
55 Odpowiedzi
15522 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2014, 22:54:31
wysłana przez Musza
22 Odpowiedzi
8994 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2015, 21:45:16
wysłana przez .rogaty