Autor Wątek: Przewał na olx fender mexico ze walniętą regulacją gryfu  (Przeczytany 1000 razy)

Offline jimihenryk

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Kupiłem Fendera Mexico z olx pytałem gościa czy wszystko ok i z regulacją gryfu, napisał że ok to za pobraniem się zdecydowałem, tym bardziej że fajny sunburst :) jak gitara
przyszła to okazało się że w nakrętce regulacji gryfu siedzi złamany imbus :\ dzwonię do gościa i zgodził się żebym mu wysłał ją spowrotem ale w następnym tygodniu bo po co ma po magazynach leżeć, (chciałem wysłać w czwartek) w poniedziałek wysłałem niestety nie doszła do końca tygodnia i teraz w poniedziałek będzie, jednak gość stwierdził że wyjeżdża do sanatorium i jej w ogóle nie odbierze bo nie będzie go miesiąc....w ogóle to coś ściemniał że się w sumie nie zna i tego nie zauważył a taka nakrętka to groszowa sprawa, niby wyjechał i w trakcie wyjazdu ze mną rozmawiał przez olx a nie widać żeby wiadomości słał z komóry...

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Jeśli chcesz nas ostrzec to napisz coś więcej.

Jeśli chcesz, zebyśmy Cię wsparli albo pomogli, to powiadam: najbliższy podwórkowy lutnik by tę nakrętkę na miejscu wymienił.

Offline jimihenryk

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Dzięki za odpowiedź. Jesteś taki pewien że "podwórkowy lutnik" to zrobi? Skoro pękł lmbus i zablokował dostęp do nakrętki, jedyne co może zrobić to rozwiercić i  wykrętakiem złapać i to nie jest pewne czy się uda skoro pękł imbus to musiało zablokować na dobre, to gryf jednoczęściowy klonowy.
Ostrzeżenie jest oczywiste, sprawdzać gitary osobiście i dokładnie żeby Was nikt w kanał nie wpuścił.....