Autor Wątek: Podróże, małe i nieduże  (Przeczytany 1404 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Podróże, małe i nieduże
« 17 Sie, 2019, 00:20:52 »
Zakładam taki temat, bo nie wiem czy jest. Ale generalnie część z nas czasami gdzieś jeździ, więc chciałbym żebyśmy tutaj wymieniali się expem, poradami itp i tede. Mam nadzieję że będziemy sobie pomagać i dzięki nam nikt nie pojedzie do Szwecji bez alkoholu i fajek jako waluty barterowej.

I od razu walę z pytaniem. Został mi tydzień wolnego (pn - pt) i chcę z taką moją dobrą znajomą wybrać się na roztocze. Jakieś polecenia miejscówki? Co zobaczyć? Czego unikać? Gdzie jest Nemo? Kto wrobił królika Rogera?  :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Podróże, małe i nieduże
« Odpowiedź #1 17 Sie, 2019, 14:06:54 »
Nie wiem nic na temat roztocza (byłem raz), ale jeżeli kogoś interesują północne Włochy to AMA.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Podróże, małe i nieduże
« Odpowiedź #2 18 Sie, 2019, 12:00:55 »
Jadę po bułki do sklepu. Muszę zapitalać 2km, bo niedziela Niehandlova.
Co do roztoczy to nie polecam, osobiście mam alergię, a w lipcu szczepionka straciła refundację i będę musiał bulić gruby hajs. Od tego momentu stałem się najbardziej jebaną w dupę grupą społeczną w tym kraju. Nie dość, że nie łapie się na żadne ulgi, żadne plusy, srusy, to jeszcze coś słyszałem, że mają mi dopierdolić bykowe. Ja, jebany 27letni trzon tego kraju, podstawa rozwoju Polski. Młody, wykształcony, z wielkiego ośrodku... Próbujący założyć firmę i płacący ZUS.
Tfu, kurwa.
Robię dzieci i idę na bezrobocie.
« Ostatnia zmiana: 18 Sie, 2019, 12:02:44 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Podróże, małe i nieduże
« Odpowiedź #3 19 Sie, 2019, 13:35:56 »
Jakby kto jechal do USA, to moge pomoc rozplanowac trase/logistyke/miejscowki. A no i odnosnie UK moge cos tam powiedziec.

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Podróże, małe i nieduże
« Odpowiedź #4 21 Sie, 2019, 10:51:30 »
Polecam się odnośnie Finlandii/Norwegii tudzież Litwy, resztę krajów w sumie praktycznie przeleciałem nie przejechałem w tym roku więc średnio określić fajne miejscówki :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Podróże, małe i nieduże
« Odpowiedź #5 21 Sie, 2019, 13:53:43 »
Ja, jebany 27letni trzon tego kraju, podstawa rozwoju Polski. Młody, wykształcony, z wielkiego ośrodku... Próbujący założyć firmę i płacący ZUS.
Stary, jesteś, ale wzorcowym wrogiem tego rządu ;)

Już się uważam za upoważnionego do radzenia w sprawie Islandii :)
« Ostatnia zmiana: 21 Sie, 2019, 13:56:04 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Podróże, małe i nieduże
« Odpowiedź #6 21 Sie, 2019, 14:17:35 »
Ja, jebany 27letni trzon tego kraju, podstawa rozwoju Polski. Młody, wykształcony, z wielkiego ośrodku... Próbujący założyć firmę i płacący ZUS.
Stary, jesteś, ale wzorcowym wrogiem tego rządu ;)

Już się uważam za upoważnionego do radzenia w sprawie Islandii :)

Proponujesz mi pokój na tym małym kontynencie, czy o co chodzi? :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Podróże, małe i nieduże
« Odpowiedź #7 21 Sie, 2019, 20:27:45 »
Już się uważam za upoważnionego do radzenia w sprawie Islandii :)

Panie Maćku czy mogę wysłać zaproszenie na fejsie i międzyczasem pogwałcić trochę o różne zapytania na temat tego kraju, które obejmują moje dalekosiężne plany, czy pisać PW tutaj? :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Podróże, małe i nieduże
« Odpowiedź #8 21 Sie, 2019, 20:45:21 »
Już się uważam za upoważnionego do radzenia w sprawie Islandii :)

Panie Maćku czy mogę wysłać zaproszenie na fejsie i międzyczasem pogwałcić trochę o różne zapytania na temat tego kraju, które obejmują moje dalekosiężne plany, czy pisać PW tutaj? :)

POSTUJ W TYM TEMACIE.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Podróże, małe i nieduże
« Odpowiedź #9 21 Sie, 2019, 22:57:57 »
Anal, wieź mi Panem Maćkiem... dupy nie zawracaj! :D Jak zacznę siwieć, to Ci powiem :). Zaproszenie możesz oczywiście wysłać, ale edukacyjnie lepiej tutaj, też dla innych. No, chyba, że wstydliwa prywata - to wiadomo ;)

Johnny - może tak być za kilka miesięcy, serio. Póki co powiem jak np. intensywnie spędzić krótki pobyt.
Paczki z głów!