Autor Wątek: Wakacyjno działkowy klimat czyli szpadel w akcji.  (Przeczytany 1630 razy)

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Cuś mnie tknęło żeby zrobić projekt który w głowie wykwitł mi na wiosnę. Cztery dni roboty i parę godzin na naukę grania na tym pienknym instrumencie :D. Póżniej poszedł przesyłką do innego właściciela..Nie mialem za dużo czasu żeby rozkminić jak grać poprawnie na nim więc wyszło jak wyszło ;)


Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Elo, Bogdan, Ty to jednak wariat jesteś. Szkoda, że nie było solówki, ale i tak wybrało mi czarnoziemy spod ściółki. Pozdro600
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Taki custom na zamówienie łatwo skopać ;). Radius podstrunnicy tylko dla tych, którzy do perfekcji opanowali zabawę przyrodzeniem.
Paczki z głów!

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Elo, Bogdan, Ty to jednak wariat jesteś. Szkoda, że nie było solówki, ale i tak wybrało mi czarnoziemy spod ściółki. Pozdro600
Nie no kużwa solówka Pantery na tym to dla mnie by było samobójstwo ;). Nigdy nie byłem solówiasty i w solówkach byłem cienki, żeby nie powiedzieć dno,  i do tej pory raczej jestem riffowy. Chociaż może jak bym miał dłużej ten instrument u siebie to może dałbym radę ;).

Posty połączone: [time]07 Wrz, 2019, 22:33:30[/time]
Taki custom na zamówienie łatwo skopać ;). Radius podstrunnicy tylko dla tych, którzy do perfekcji opanowali zabawę przyrodzeniem.
Takie zabawy z przyrodzeniem no to chyba każdy chłopak za młodu przechodził sam ze sobą więc nie było problemu ;). Nawet kobieta też by nie miała problemu bo doświadczenia w tym kierunku  w pewnym okresie też zaczyna  ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz, 2019, 22:39:39 wysłana przez myheaven »
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
8040 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Cze, 2009, 17:19:30
wysłana przez James Dean
36 Odpowiedzi
8663 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 21:34:04
wysłana przez sharpi
5 Odpowiedzi
6144 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2013, 15:44:40
wysłana przez grz_ost
0 Odpowiedzi
1506 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2013, 21:42:45
wysłana przez Guitar Spot
3 Odpowiedzi
2175 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Gru, 2018, 23:33:31
wysłana przez laoddesign