Autor Wątek: Mooer - Porady, presety, pomysły  (Przeczytany 12364 razy)

Offline drzevoo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 121
Odp: Mooer - Porady, presety, pomysły
« 25 Sie, 2019, 18:11:43 »
A generalnie jesteś zadowolony z ge 200?

Ja chciałem właściwie hx stomp kupić ale jakoś mi bardziej przestery siadly z ge 200. Może błędnie, ale podoba mi się np to co ten Choptones z tego ukręca. Na moje głuche ucho to to ciężko odróżnić od wzmaka

Generalnie, to jestem mega zadowolony.
GE200 kupiłem jako narzędzie do grania w chacie - looper, automat perkusyjny, własne IR, łatwe nagrywanie itp. i tutaj sprawdza się bardzo dobrze, nawet na słuchawkach, chociaż pod nie mam osobne presety.
Dodatkowo testowałem go na salce z moim Markiem IV wpiętym w return, oraz z Alto TS112. Z Markiem po wcześniejszych godzinach spędzonych na próbie odwzorowania jego brzmienia brzmi to naprawdę mega dobrze i naturalnie. Z Alto również jest bardzo dobrze. Ciekaw jestem jeszcze jak brzmiałoby połączenie Ge200 + Baby Bomb + moja paka.
Generalnie w kwestii brzmienia bardzo dużo robią IR. Przeskok między stockami a własnymi IR jest kolosalny.
Co do hx stompa, to sam myślałem, czy się przypadkiem nie przesiąść, ale musiałbym porównać oba na żywo. Niewątpliwie za GE200 przemawia cena - do stompa musisz dopłacić jeszcze ~1k, a nie masz jeszcze pedału ekspresji.


Posty połączone: [time]25 Sie, 2019, 18:31:04[/time]
Jak wygląda płynność przełączania presetów? Gdzieś w necie widziałem, że w GE-300 jest chamska krótka cisza. Tutaj też to występuje?
Według mnie płynność jest spoko (przełączam się tutaj pomiędzy tym samym presetem skopiowanym 3 razy, a później na preset bez paki i na czysty):
https://drive.google.com/open?id=1aBtUSDapYwVd6L7hfXCIn8P-qfYUf_rC
« Ostatnia zmiana: 25 Sie, 2019, 18:40:06 wysłana przez drzevoo »
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce...