Gitary 8- strunowe > Gitary 8-strunowe

[NGD] Ibanez M80M

(1/5) > >>

Bjørn:
Osiem strun. Skala 29,4 cala. Jeden pikap Lundgren M8 w jesionowej desce. Sygnatura gitarzystów z Meshuggah. Wiosło o jasno sprecyzowanym przeznaczeniu - niczym nieco pogubiony w życiu osiedlowy idealista w ortalionowej zbroi ma koncertowo i bezpretensjonalnie spuszczać łomot. Moje pierwsze 8 i cóż mogę jeszcze rzec... Jest to bardzo inspirujący instrument. ;)

Rozważałem jeszcze dwie inne 8mki od Ibaneza, RGIF8 oraz RG5328. Ale i jedno, i drugie ma EMG z którymi się nie lubię także ostatecznie padło na M80M.

Zaskoczyły mnie w tym wiośle trzy rzeczy.
1. Jest lekka. Lżejsza od mojego stratocastera.
2. Jest wygodna. Gryf ma lepszy niż Schecter Jeffa Loomisa (a ten ma krótszą skalę i 7 strun...)
3. Lundgren rozdaje takie miłosne buziaczki, że sąsiedzi, rozpływając się w akustycznej rozkoszy romantycznych ballad Meszugi, dali mi znać, że mają dość trubadurzenia na mojej lutni. W akcie miłosierdzia dałem im odpocząć. Nie wiedzą jednak, że siła miłości jest bezgraniczna i nie do powstrzymania. Trzeba zatem zadać sobie pytanie - wolisz w sobotę o 6:00 być obudzony warkotem młota pneumatycznego rozpruwającego chodnik czy delikatnym jak pawie pióro muzycznym pejzażem, romantyczną poezją pragnącą napieścić Twoje spragnione sztuki serce?

A oto i lutnia.

gizmi7:
No w końcu jakaś siekiera, a nie kolejny pedecaster.

Bjørn:

--- Cytat: gizmi7 w 09 Sie, 2019, 13:35:37 --- pedecaster

--- Koniec cytatu ---

Lgbtcaster :D

Zomballo:
No Panie, mości rycerzu! Szacunken po samą włoszczyznę Królowej Bony! Niech lutnia rubasznie pieści bździągiem ochoczo przenoszonym przez wielką płytę i kartongips, trafiając pefekcyjnie w anus sąsiadów Twych szlachetnych włości. HNGD!

october:
Fajna gitara wizualnie. Jest moc. Gratulacje!

Dobrze, ze od poczatku sie polubiłeś z 8emką. Moja przygoda w tym dziale zakonczyła sie sromotnym zgrzytem. Na 6 i 7 jeszcze cos zagram. A na 8 to jak na harfie. Pomimo pelnej trzezwosci w struny nie trafialem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod