Ankieta

Kto powinien wygrać?

Marek Gliniecki
10 (26.3%)
Lord Awesomeguy
28 (73.7%)

Głosów w sumie: 69

Głosowanie skończone: 15 Mar, 2009, 12:54:05

Autor Wątek: Wyłoń zwycięzcę Muzycznego konkursu Sevenstring.pl  (Przeczytany 15486 razy)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
a mi najbliżej najniższe dźwięki przypadły do gustu, choć jakby glinecki mocniej przywałił, to bym jego wybrał :)

Ja proponuje po konkursie wszystkie nadesłane kawałki umieścić.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
No i mamy byc otwarci, a pozostałe 2 nuty mimo że mega zajebiste, to IMO zbyt po ciemnej stronie ;)

Wcale nie, nagranie Lorda ma pozytywny akcent elektro :D Da się słyszeć np coś jak Prodigy. Nie no, genialny kawałek. I brzmienie gitary też mnie rozpier*ala. Na kawałeczki.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline kedzior

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
Stawiam swój głos na pstrego:) Brzmienie Lorda WYOPIERD....ALA w kosmos:) aż się miło tego słucha.
Cloud9
HeadUp

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
I na koniec jeszcze mała uwaga... moim zdaniem utworki nie powinny być podpisane... powinny być tylko ponumerowane i głosowało by się tylko na 1, 2 lub 3 a nie na twórcę... bo tak pomimo najszczerszych chęci do decyzji mogą wkraść się poza muzyczne preferencje... a to czy kogoś na forum lubię czy nie... zawsze było by bardziej obiektywnie jakbym nie wiedział na kogo głosuję, a tylko na to co usłyszę... no ale jak to mówią po ptakach...
Popieram. Tak na przyszłość.

A mój głos idzie na /lo:d o:sem gai/ - miodny riff, bardzo zgrabnie wplecione synthy. Sam miałem pomysł na coś w tym stylu, ale jak tak patrzę na jakość nagrań finalistów, chyba jednak dobrze, że sobie odpuściłem.

Co do incydentu z OMSONem - troszkę nieładnie tak na dzieńdobry taką recenzję... dało się to troszkę delikatniej ująć (zresztą, mi ta propozycja też najmniej się spodobała). I nie chodzi tu o to, że wypowiedź była komuś nie na rękę i dlatego została skrytykowana - dajcie spokój, to nie reżim totalitarny. Po prostu w miarę zgraną społeczność nie włazi się tak z buciorami.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Co do incydentu z OMSONem - troszkę nieładnie tak na dzieńdobry taką recenzję... dało się to troszkę delikatniej ująć (zresztą, mi ta propozycja też najmniej się spodobała). I nie chodzi tu o to, że wypowiedź była komuś nie na rękę i dlatego została skrytykowana - dajcie spokój, to nie reżim totalitarny. Po prostu w miarę zgraną społeczność nie włazi się tak z buciorami.

po czasie dla mnie jeden chuj, Marek Gliniecki nie jest przecież częścią naszej społeczności

Offline Jonson

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 11
  • Nurth
Głos na Pstrego  ;)

Offline glina

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Co do incydentu z OMSONem - troszkę nieładnie tak na dzieńdobry taką recenzję... dało się to troszkę delikatniej ująć (zresztą, mi ta propozycja też najmniej się spodobała). I nie chodzi tu o to, że wypowiedź była komuś nie na rękę i dlatego została skrytykowana - dajcie spokój, to nie reżim totalitarny. Po prostu w miarę zgraną społeczność nie włazi się tak z buciorami.

po czasie dla mnie jeden chuj, Marek Gliniecki nie jest przecież częścią naszej społeczności

Lubie ciężkie gitary i choć widzę, że nie wygram to i tak adrenalina podczas wysyłania utworu na konkurs byla najlepszą nagrodą.

Kwestie okreslania przynalezenia do spolecznosci przemilcze ;)

Lord - masz mój głos.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Nie no, muszę sie zapytać, kto to Marek Gliniecki?? Jakiego on ma nicka tu na forum?

Edit: to już wiem kto.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ssiecie.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Głosowałem na Ostrego,
bo jest moim kolego. ;)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Wszystkie 3 kompozycje niewątpliwie wpadają w ucho, brzmieniowo również prezentują się ciekawie. Szkoda że mam tylko jeden głos ;). Jingiel Pstrego był najbliższy temu czego słucham, za to propozycja Lorda najbardziej przywodzi na myśl siedem grubych i nisko nastrojonych strun :). Głosowałem na Pstrego- najbardziej mi się podoba :)

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
szkoda,że jingiel pstrego jest tak płasko zrealizowany,ale  tak zajebiście mi się podoba:D głos na pana z damą:D
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Lisu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
    • Myspace
Głos na lorda! Pierwsze 20 sek rozpierd la...

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
hmm trudna sprawa chyba zaglosuje jutro
ale po pierwszych 22 przesłuchaniach to +++dla Lorda za brzmienie a +++++dla Pstrego za "kompozycje" :D

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen

Offline sol_niger

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
Ja na Lorda głos oddaję.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
do jutra się wstrzymam bo nie moge się zdecydować czy lord czy pstry. Obydwa numery masakrują. I faktycznie nie mozna podpisywać bo uwielbiam kompozycje lorda które ma na MS i pierwsze co zrobiłęm to odpaliłem jego numer. Stad moje wstrzymanie w głosowaniu.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
I faktycznie nie mozna podpisywać bo uwielbiam kompozycje lorda które ma na MS i pierwsze co zrobiłęm to odpaliłem jego numer.
Ja zrobiłem dokładnie tak samo, dlatego pomyślałem o tym "anonimowym" głosowaniu :D

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
imo skoro miałoby już być anonimowe, to można byłoby i zarzucić pomysł preselekcji, i nie mówię tego jako ubodniety odrzuconym jinglem, ale po prostu bardzo ciekawią mnie twroki innych ludzi :)

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
to też proponowałem poprzednim temacie... no ale jest jak jest :D

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Panowie tak just in case przypominam że głosujemy tylko w ankiecie ;) Bo Pstry mi tu dziwne rzeczy na priv donosi ;)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
a są jakieś inne opcje?

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
No nie ma ale ponoć ktoś myślał że samo wpisanie nicka w poście styka ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Harvie, czemu nie widzę wyników? ukryte są, czy jak?

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Si, chodzi o to żeby nie było akcji - Podoba mi się w sumie Lord.. ale Pstry przegrywa jednym to mu z litości dam ;) Abo w drugą stronę - Przegrywa już tyloma że bez sensu na niego głosować ;)
A tak, aż do końca głosowania nikt nie wie kto ile kto ma :)