Ankieta

Kto powinien wygrać?

Marek Gliniecki
10 (26.3%)
Lord Awesomeguy
28 (73.7%)

Głosów w sumie: 69

Głosowanie skończone: 15 Mar, 2009, 12:54:05

Autor Wątek: Wyłoń zwycięzcę Muzycznego konkursu Sevenstring.pl  (Przeczytany 15488 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
 Mnie uraziła estetycznie. Pierwszy post na forum i już dałeś się poznać jako mega chamidło. Polecam bytowanie u nas zacząć od czytanki z regulaminu forum. Wyedytuj proszę te swoje burackie wypociny

Zagłosowałem jedynie słusznie ;)

(OT - z tą kropą to chyba..., no nie wiem... ::), mamy równość, a jakby ktoś inny to napisał, to by raczej przeszło. Na forum bywa znacznie bardziej chamsko.

Problem Wuju w tym, że nowi użytkownicy rejestrują się na forum przeważnie dzięki SS-owemu klimatowi. Patrzą na to sympatyczne chamstwo (które się bardzo przyjemnie czyta) i na siłę próbują wpasować się oraz je naśladować, co niestety nie wychodzi i skutkuje takimi nieprzyjemnymi postami (nie pierwszy przypadek). Przykładem prawidłowego wpasowania się może być np. wizyta Wroblasparrow na forum, który został pozytywnie odebrany mimo, że jest nowy, a typowo SS-owe "zagrywki" nie są obce jego postom. A tu masz przykład tej nieumiejętnej wizyty, zresztą, nie pierwszej takiej.

sorki za offtop
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2009, 10:47:07 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood