Autor Wątek: Dzień Nowych Pikapów - Bare Knuckle  (Przeczytany 18777 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Wytłumasz mi tak bardziej łopatologicznie,  co to znaczy, że śpiewny wraz z sustainem? Chodzi Ci o coś takiego jak na duzej głośności robisz bend z vibratem, i słyszysz narastające wyższe harmoniczne w stosunku do podstawy? Bo mam straszna gas na wiosło które bedzi mi tak robić :D

Wejze wsadź aktywa, albo zmień pozycję przy stacku i po robocie ;)
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ale szkoda men, że tak Ci cos modyfikacje wiosła nie poszły, bo jeśli nie miała żadnego dingu do tej pory, to rozumiem Twój ból.

Z tego co pamiętam to dingi miała (z pozdrowieniami dla Żony, tak?) :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
http://www.speedyshare.com/469247789.html o cuś takiego mi chodzi, żeby było plastycznie leguminowato ;)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Wytłumasz mi tak bardziej łopatologicznie,  co to znaczy, że śpiewny wraz z sustainem? Chodzi Ci o coś takiego jak na duzej głośności robisz bend z vibratem, i słyszysz narastające wyższe harmoniczne w stosunku do podstawy? Bo mam straszna gas na wiosło które bedzi mi tak robić :D

Otóż to :) Z bendem, czy bez bendu, gładko wpija się w mózg, jak nóż w masło

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Kilka fotów Pikapów w gitarze. W końcu znalazłem chwilkę na sesję balkonową;














militarny push-pull ;)





Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Nie obraź się ale wyglądają jak.. jak normalne zwykłe pikapy :P. W sumie mają brzmieć a nie wyglądać ;). Mi osobiście wizualnie bardziej podobają się puszkowane Bare Knuckle, a te customowe to już w ogóle ;].
ps, gdzie można takie ładne nakładki na potki dostać??

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Nie obraź się ale wyglądają jak.. jak normalne zwykłe pikapy :P. W sumie mają brzmieć a nie wyglądać ;). Mi osobiście wizualnie bardziej podobają się puszkowane Bare Knuckle, a te customowe to już w ogóle ;].
ps, gdzie można takie ładne nakładki na potki dostać??

w każdym sklepie z MMJP możesz je zdjąć jak nikt nie będzie patrzył ;).A serio to pewno trzeba by zamawiać bezpośrednio od EBMM.com
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
w każdym sklepie z MMJP możesz je zdjąć jak nikt nie będzie patrzył ;)
albo zajumać Sinnerowi na zlocie :D

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Sinner, tak teoretycznie: przy szukaniu pickupow wsrod marek takich jaki merlin, dimarzio czy seymour duncan roznicą jest tylko (aż?) brzmienie ale jakby jakby nie patrzec to  jest to mniej wiecej ta sama polka cenowa czy jakościowa, pytanie brzmi czy warto bawić sie w przystawki pokroju bare knuckle, lundgren, biorac pod uwage że róznica w cenie jest duża. Myśle o sprezentowaniu jakiegos fajnego pickupa pod most czarnulce (albo wymianie gitary  ;D).
« Ostatnia zmiana: 16 Kwi, 2009, 22:24:43 wysłana przez oz »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Jeśli mam być szczery, to chyba nie :) Ten set jest zajebisty, ale jak do tej pory nie słyszałem lepszego przetwornika szyjkowego niż SD Jazz. Tak BTW RiffRaff choć jest mega inny, to jest 100x bardziej zajebistszy (DLA MNIE) od stockowego dimarziola z pietrucha... Kto co woli. Moja gitara będzie do macania dla każdego na warszawskim gej party

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Moja gitara będzie do macania dla każdego na warszawskim gej party
Tylko gitara? Ach, rozumiem, dupa już nie dla każdego hihi

A tak na poważnie, to bardzo chętnie posłucham jak ten neckowy bryka.

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Piękność, Ciśnienie mam na to wiosło ale wiem że jeszcze jakiś czas nie będzie mnie na niego stać ;) nic tylko pozazdrościć, miazga
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
12242 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2009, 17:27:43
wysłana przez terrormuzik
19 Odpowiedzi
16390 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2011, 13:45:50
wysłana przez primer
41 Odpowiedzi
24191 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2011, 20:09:16
wysłana przez mondomg
685 Odpowiedzi
146686 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Mar, 2023, 21:18:37
wysłana przez staryt
17 Odpowiedzi
7662 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2012, 09:33:52
wysłana przez primer