Autor Wątek: [NGD] .* bez głowy i z krzywymi progami  (Przeczytany 10421 razy)

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Blast dziwnie wpasowany, ale mam do tego podejście że najwyraźniej uznali to za adekwatny środek ekspresji w tym fragmencie, za to fakt że wokal jest ale więcej tam linii solowych mi już nie bardzo leży. Każdy coś swojego wynajdzie, ogólnie moim zdaniem kawałek ok ale niczym nie interesuje, tak zwyczajnie, nic w nim nie przyciąga.

Aczkolwiek zgadzam się z @gizmi7 nie pierdolić tylko robić, a nóż widelec łyżka wyjdzie coś ciekawego :D

Akurat ten blast brzmi tutaj, jakby matka trzepaczką jajka ubijała... (słowa mojego kolegi) :D :D :D No i co ciekawego wyszło? ;) No własnie - właściwie sam już odpowiedziałeś. :D


Posty połączone: 23 Wrz, 2018, 20:01:29
Chciałem napisać, że tutaj ludzie już dawno wyszli z gimnazjum i nikt nie będzie się kłócił o zespoły bo ludzie są za starzy, już im się nie chce i nie wypada, ale jak widać pomyliłem się i to w opór :D
Spoiler
Mylisz kłótnie z prawdą :D Przecież stary 'pudelmetal' amerykański, to było 1000%pozerstwo i 200% wiocha ale prawdziwa i w chuj dobra, a tu co? Sztuczne gówno - nawet pozować to trza umić ;) W natłoku takiej miernoty ludzie - przestali już odróżniać co dobre, a co chujem podszyte.
« Ostatnia zmiana: 23 Wrz, 2018, 20:01:29 wysłana przez OMSON »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Możecie iść sobie prowadzić dyskusje na temat muzyki gdzieś indziej? Np do działu muzyka?
B ( o ) ( o ) B S

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Chciałem napisać, że tutaj ludzie już dawno wyszli z gimnazjum i nikt nie będzie się kłócił o zespoły bo ludzie są za starzy, już im się nie chce i nie wypada, ale jak widać pomyliłem się i to w opór :D

4string

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Także ten... Wracając do meritum  ;D



Może i łba ni ma, ale za to pipaków w opór!
« Ostatnia zmiana: 24 Wrz, 2018, 12:35:14 wysłana przez OMSON »

Offline carminacore

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 63
Trochę odkopię. Jak Ci się @g-zs na nim pogrywa po tych kilku miesiącach? Coś wkurza, coś nie pasi? Zaczynam GASować na nową gitę i tyle tego dobrego na świecie, że już sam nie wiem na co bardziej...

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Trochę odkopię. Jak Ci się @g-zs na nim pogrywa po tych kilku miesiącach? Coś wkurza, coś nie pasi? Zaczynam GASować na nową gitę i tyle tego dobrego na świecie, że już sam nie wiem na co bardziej...

Nie odpowiem Ci, bo wytrzymała ze mną miesiąc, ale jeśli masz okazję kupić za dobrą cenę, to IMO warto - miło wspominam to wiosło, nie było wstydu przy blisko 2x droższym Kieselu
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2012, 00:35:39
wysłana przez youshy
10 Odpowiedzi
4741 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2018, 09:18:46
wysłana przez sify11
20 Odpowiedzi
10531 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2019, 16:45:05
wysłana przez g-zs