Autor Wątek: Jackson SLSMG Soloist - na co wymienić blackouty  (Przeczytany 2403 razy)

Offline carminacore

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 63
Powitać.

Pytanko jak w temacie - mam w moją dechę wsadzone Blackouty, które już mi się zwyczajnie znudziły i przestały chyba pasować. Szukam teraz czegoś pasywnego, najchętniej ze stajni SD, ale oczywiście niekoniecznie. Co polecacie do tej machoniowej dechy? Przy blackoutach mam wrażenie, że za dużo w tym brzmieniu dołu, strasznie zaczęło mi to zamulać. Nie chodzi tu o nagłą wadę sprzętu tylko raczej o moje subiektywne odczucia.

Podłączam to do Orange TH30.

Przy okazji poszukuję dobrej duszyczki z Krakowa i okolic dysponującej SDkami, najlepiej Black Winterami, Invaderami albo SH6. Gdyby ktoś mi jeszcze za przysłowiową flaszkę pozwolił sprawdzić te cuda w mojej gitarze to już w ogóle byłaby magia i dozgonna wdzięcnzość.

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Mam w Horizonie zestaw Seymour Duncan: TB-6 pod mostem i SH-1 59 przy gryfie i bardzo fajnie w mahoniu to gada.

Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Mam Black Winter w mahoniu + klon, jest ogień. Bardzo rozjaśnia gitę i daje dużo siary (przynajmniej na 5150). Gain w ogromnych ilościach, według mnie do mahoniu ideał.
nic nie umim.

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Mam Black Winter w mahoniu + klon, jest ogień. Bardzo rozjaśnia gitę i daje dużo siary (przynajmniej na 5150). Gain w ogromnych ilościach, według mnie do mahoniu ideał.

Miałem to samo w tym samym, podpięte pod praktycznie to samo i dupa jasiu pierdzi stasiu. Wyleciało tak szybciutko jak wleciało. Zero responsu z dołu. Sama siara.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Na 5150 grałem u kumpla kilka razy, dołu praktycznie nie ma, ale do black metalu ideał nieziemski. Za to w moim malym Blackstarze mam tak ciasny bas, że łokurwa. Ale to cyfra.
nic nie umim.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
11498 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2010, 19:12:23
wysłana przez Vin$
66 Odpowiedzi
32572 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2013, 23:46:23
wysłana przez snapkejs
8 Odpowiedzi
4300 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Gru, 2012, 21:32:41
wysłana przez pshemo
10 Odpowiedzi
4902 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2013, 09:22:41
wysłana przez samuraj_jack
31 Odpowiedzi
9146 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Cze, 2015, 22:57:47
wysłana przez Skibodeptak