Autor Wątek: Pokusa na tanią 7 . Schecter Demon 7?  (Przeczytany 8518 razy)

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Pokusa na tanią 7 . Schecter Demon 7?
« 14 Mar, 2018, 11:53:37 »
Witam

Chciałbym zapytać tak z ciekawości co sądzicie o tanich Demonach 7? Wiem ,że było wiele wątków na temat tych gitar i sporo zróżnicowanych opinii. Czy Warto inwestować 1500 PLN? Kusi mnie ten Czerwony kolor, sam posiadam Damien Elite 7  Red ale potrzebowałbym czegoś na support a nie podoba mi sie body Rg Ibaneza (wolę Arch Top i 26'5). Jak się maja pickupy Duncan Deisgned? Body to Lipa (basswood) rozumiem ,że gitara będzie o wiele lżejsza niż Mahoń (taki który mam w Damien Elite 7)

Jakieś buble w wykonaniu? Ktoś posiada aktualnie na forum i może się wypowiedzieć ?
Djent to kópa.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
To czy gitara będzie ciężka czy lekka to chyba nie ma znaczenia od rodzaju drewna, tylko chyba od konkretnej sztuki. Mój Dimon jest chyba cięższy od mojego Gibola LP.

Wyrwij używkę gdzieś w okolicy 1000 zeta. Jak Ci DD nie podejdą to wywal i wsadź BO. IMO Demon to jedna z lepszych budżetowych i szeroko w PL dostępnych siódemek.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Zomballo

  • Gość
Ja miałem Omena 7. Bardzo spoko wiosło. Jedyną wtopę jaką miała moja lufa to, że zapomnieli polakierować w niej gryf. :o W serwisie też byli w szoku. W omenach stockowe pickupy to były koreańskie G&B. Szczerze powiem, że tłukło to imponująco jak na wiosełko do 1000zł, funkiel nówka, sztuka. Setup fabryczny na bardzo wysokim poziomie. Bardzo miło wspominam to wiosło.

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Jakbyś chciał to mam namiar na typka co chce opylić Schecter Omen-7 (bały) z kluczami Framus i setem uwaga DiMarzio CL/LF Pietruszki i pokrowcem - cena 1100-1200zł na terenie trójmiasta i okolic :) Było to wiosło ziomka z mojego zespołu ale poszło dalej, a teraz wraca w okolicy ...

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Podziękuję, wg mnie w białych gitarach jakos palisander nie pasuje. Tak samo w niebieskich czy zielonych, lepiej gdyby miały klonowa podstrunnice. A w czerwonej i czarnej palisander jak najbardziej. W sklepie lokalnym stoi chyba jeden, przetestuje sobie.
Djent to kópa.

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Ostatnie zapytanie, w półce cenowej 1500, Demon 7 czy Omen Extreme 7? ( które pickupy lepsze?)  Z tego co wyczytałem, Demon 7 może być jednak lżejszy też.
Djent to kópa.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Ciężko stwierdzić. Jak nie chcesz modować to Demon. Pod mody wolałbym Omena, zwłaszcza że ma układ pot splity już zrobiony. Wystarczy przelutować.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Nie bede modować :).  Ma byc tani badyl
Djent to kópa.

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
To czy gitara będzie ciężka czy lekka to chyba nie ma znaczenia od rodzaju drewna, tylko chyba od konkretnej sztuki.

W tym przedziale cenowym to od tego jak jest suche ;)

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Sprzejdaje Damien Elite 7 (nie lubie stałych mostków w arch topach)

Biore czerwonego Demona 7 z Gc, po 1550 stoja. Ciekawe kiedy się pojawi.
Djent to kópa.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Sprzejdaje Damien Elite 7 (nie lubie stałych mostków w arch topach)

Biore czerwonego Demona 7 z Gc, po 1550 stoja. Ciekawe kiedy się pojawi.

Demon też ma wycięcia. To nie jest płaska decha. Więc w sumie to nie wiem po co chcesz to robić :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Sprzejdaje Damien Elite 7 (nie lubie stałych mostków w arch topach)

Biore czerwonego Demona 7 z Gc, po 1550 stoja. Ciekawe kiedy się pojawi.

Demon też ma wycięcia. To nie jest płaska decha. Więc w sumie to nie wiem po co chcesz to robić :D

Sorry ,że tak późno odpowiadam ale może to dziwne testowałem Demona 7 w Bratpolu i jakoś o wiele lepiej mi sie grąło niż na damien elite. Mimo ,że damien elite jest droższy o  550 ziko średnio .

Tak samo bardziej mi przypasował Fender Standard MiM niż Nashville
Djent to kópa.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Kwestia subiektywna :) To, że ma "lepsze" drewna, zazwyczaj lepszy osprzęt i kosztuje drożej wcale nie oznacza, że będzie od razu lepszym instrumentem ;)
Sama kwestia profilu gryfu, ja miałem np. w przypadku swoich Skerve takie lekkie WTF jak przyszedł do mnie po dwóch latach grania na asymetrycznym Swanie nagle grubaśny nieasymetryczny Nebelung :D Ale nie oddałbym ani jednej ani drugiej gitary za nic obecnie :love:

To czy instrument jest dobry i czy leży Ci pod łapkami decyduje to czy UWAGA SPOILER gitara jest dobra i Ci leży :D
Na to wpływa kurwa WSZYSTKO, nawet jakieś pierdolone śrubki - czy np. na zaślepkach są równo z poziomem czy wystają, takie pierdoły potrafią zdecydować czy gita jest "tą" czy nie :)

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Kwestia subiektywna :) To, że ma "lepsze" drewna, zazwyczaj lepszy osprzęt i kosztuje drożej wcale nie oznacza, że będzie od razu lepszym instrumentem ;)
Sama kwestia profilu gryfu, ja miałem np. w przypadku swoich Skerve takie lekkie WTF jak przyszedł do mnie po dwóch latach grania na asymetrycznym Swanie nagle grubaśny nieasymetryczny Nebelung :D Ale nie oddałbym ani jednej ani drugiej gitary za nic obecnie :love:

To czy instrument jest dobry i czy leży Ci pod łapkami decyduje to czy UWAGA SPOILER gitara jest dobra i Ci leży :D
Na to wpływa kurwa WSZYSTKO, nawet jakieś pierdolone śrubki - czy np. na zaślepkach są równo z poziomem czy wystają, takie pierdoły potrafią zdecydować czy gita jest "tą" czy nie :)

Tu się z Panem zgodzę, o to mi chodziło. Tak samo jak testowałem Nashville Tele od Fendera a Zwykłego Meksykańca. Wybrałem tego standardowego meksykańca i 1200 zachowałem w kieszeni. Może pisane my są demony jak to że uwielbiam film Constantine :D
Djent to kópa.

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
Kwestia subiektywna :) To, że ma "lepsze" drewna, zazwyczaj lepszy osprzęt i kosztuje drożej wcale nie oznacza, że będzie od razu lepszym instrumentem ;)
Sama kwestia profilu gryfu, ja miałem np. w przypadku swoich Skerve takie lekkie WTF jak przyszedł do mnie po dwóch latach grania na asymetrycznym Swanie nagle grubaśny nieasymetryczny Nebelung :D Ale nie oddałbym ani jednej ani drugiej gitary za nic obecnie :love:

To czy instrument jest dobry i czy leży Ci pod łapkami decyduje to czy UWAGA SPOILER gitara jest dobra i Ci leży :D
Na to wpływa kurwa WSZYSTKO, nawet jakieś pierdolone śrubki - czy np. na zaślepkach są równo z poziomem czy wystają, takie pierdoły potrafią zdecydować czy gita jest "tą" czy nie :)



Tu się z Panem zgodzę, o to mi chodziło. Tak samo jak testowałem Nashville Tele od Fendera a Zwykłego Meksykańca. Wybrałem tego standardowego meksykańca i 1200 zachowałem w kieszeni. Może pisane my są demony jak to że uwielbiam film Constantine :D

Dlatego gitar sie nie ogrywa tylko czyta specke i kupuje z neta.
Potem piszesz innym na forum ze Tobie gra zajebiscie i jest miodnie.  ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Wrz, 2018, 12:31:42 wysłana przez Ewolter »

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Dlatego gitar sie nie ogrywa tylko czyta specke i kupuje z neta.

Jak to? Przecież ogrywa się na jutubie! No weź...

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Kwestia subiektywna :) To, że ma "lepsze" drewna, zazwyczaj lepszy osprzęt i kosztuje drożej wcale nie oznacza, że będzie od razu lepszym instrumentem ;)
Sama kwestia profilu gryfu, ja miałem np. w przypadku swoich Skerve takie lekkie WTF jak przyszedł do mnie po dwóch latach grania na asymetrycznym Swanie nagle grubaśny nieasymetryczny Nebelung :D Ale nie oddałbym ani jednej ani drugiej gitary za nic obecnie :love:

To czy instrument jest dobry i czy leży Ci pod łapkami decyduje to czy UWAGA SPOILER gitara jest dobra i Ci leży :D
Na to wpływa kurwa WSZYSTKO, nawet jakieś pierdolone śrubki - czy np. na zaślepkach są równo z poziomem czy wystają, takie pierdoły potrafią zdecydować czy gita jest "tą" czy nie :)



Tu się z Panem zgodzę, o to mi chodziło. Tak samo jak testowałem Nashville Tele od Fendera a Zwykłego Meksykańca. Wybrałem tego standardowego meksykańca i 1200 zachowałem w kieszeni. Może pisane my są demony jak to że uwielbiam film Constantine :D

Dlatego gitar sie nie ogrywa tylko czyta specke i kupuje z neta.
Potem piszesz innym na forum ze Tobie gra zajebiscie i jest miodnie.  ;)
Niestety sklepik lokalny w Toruniu nie oferuje zbyt dużo, nawet żadnej 7 nie mają teraz :P Kiedyś hellraisera ogrywałem po czym go zakupiłem i służył mi przez 3 lata . nawet demo nagrane z zespołem, zespół się rozpadł i sprzedałem kumplowi. Boli do tej pory.  Co ja bym dał za hellraisera c7 black cherry, dusze i rigcz a nawet z kobieta wielkich gabarytów mógłbym pójść na randkę. Niestety nawet używek nie znalazłem w kolorze czerwonym . Demon mi pasi o wiele bardziej, znajomy głównie graja na 6
Djent to kópa.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Chuja XD Ja jak się decydowałem czy breć Skerve czy nie to pierdolnąłem się do chłopaków do Pruszcza z Białegostoku XD Plus lubię randomo wbijać do sklepów i ogrywać co jest (a że zazwyczaj jest mało to ostatnio mało chadzam :D)

Offline swawolny

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
No nic, człek się już nauczył aby sprawdzać :P
Djent to kópa.

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
http://www.sevenstring.org/threads/ndg-schecter-demon-7-cherry-red-burst-2018.332428/

No to czerwonego chapłem, w ogóle Schecter nowe pickupy udoskonalił na 2017-2018 rok. Grzmoci fajnie, ale znów nie mogę sie przyzwyczaić do 26;5 menzury , 1550 w GC. Bez wad, wszystko stroi akcja 2 mm na 12 progu
Djent to kópa.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
20391 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2009, 17:57:47
wysłana przez Cynic
11 Odpowiedzi
7259 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2012, 12:40:41
wysłana przez Stivo2005
19 Odpowiedzi
10755 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2013, 14:52:32
wysłana przez Yakus