Autor Wątek: Chapman Pro, nowe 8-strunówki  (Przeczytany 45048 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Chapman Pro, nowe 8-strunówki
« 26 Sty, 2018, 16:06:07 »
Ej, wyrobiły się te Chapmany. Fajny kształt, ładne drewno, stalowe progi, ogólnie wyglądają "drogo". Osobiście nie planuję nigdy grać na 8-ce, ale ten Unicorn burst jest śliczny:


Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Odp: Chapman Pro, nowe 8-strunówki
« Odpowiedź #1 26 Sty, 2018, 16:36:59 »
Mi te wiosła ciągle popierdalają smutną biedą

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Odp: Chapman Pro, nowe 8-strunówki
« Odpowiedź #2 26 Sty, 2018, 16:43:53 »
Ja pierdolę, jakich to czasów dożyliśmy, gdzie autorytetem staje się youtuber... Własnej sygnatury się doczekał. ;D

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Chapman Pro, nowe 8-strunówki
« Odpowiedź #3 26 Sty, 2018, 16:50:34 »
Seria pro w lapie dobrze lezy i nie czuc, zeby bieda wialo. Brzmieniowo nie wiem, bo ogrywalem tylko na sucho.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Odp: Chapman Pro, nowe 8-strunówki
« Odpowiedź #4 26 Sty, 2018, 17:05:45 »
Ja pierdolę, jakich to czasów dożyliśmy, gdzie autorytetem staje się youtuber... Własnej sygnatury się doczekał. ;D
A co w tym dziwnego? W sygnowanych modelach zawsze chodzi o hajs i popularność, a koleś zbiera ogromną publiczność i to głównie gitarzystów. Sam właściciel marki jest youtuberem i głównie dlatego taki precedens miał miejsce.
Poza tym przypominam, że Keith Merrow również zaczynał jako youtuber i jak wychodził jego Schcecter to wszyscy byli obsrania na fioletowo  ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Odp: Chapman Pro, nowe 8-strunówki
« Odpowiedź #5 26 Sty, 2018, 17:12:27 »
Ja pierdolę, jakich to czasów dożyliśmy, gdzie autorytetem staje się youtuber... Własnej sygnatury się doczekał. ;D

Ja życzę wszystkim YouTube'erom, żeby robili content na takim poziomie, jak Rob (Scallon, ale Chapman w sumie też - obojętnie :D).

To trochę co innego niż PewDiePie, filthy frank czy inne YouTube'owe gówno dla gimby.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Odp: Chapman Pro, nowe 8-strunówki
« Odpowiedź #6 27 Sty, 2018, 10:04:31 »
To gdzie te nowe 8mki? Bo pokazali tylko jedną i to już w sumie starą.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Odp: Chapman Pro, nowe 8-strunówki
« Odpowiedź #7 27 Sty, 2018, 12:25:23 »
A te Pro to nie były 8-ki? Jak nie, to zły topic xD

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Chapman Pro, nowe 8-strunówki
« Odpowiedź #8 27 Sty, 2018, 12:55:11 »
8mek nie mają ani poza sygnaturą Scallona ;) Te unicorny i czorne to je 7 bźdźągów

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Chapman Pro, nowe 8-strunówki
« Odpowiedź #9 27 Sty, 2018, 17:02:00 »
Ja pierdolę, jakich to czasów dożyliśmy, gdzie autorytetem staje się youtuber... Własnej sygnatury się doczekał. ;D

Ja życzę wszystkim YouTube'erom, żeby robili content na takim poziomie, jak Rob (Scallon, ale Chapman w sumie też - obojętnie :D).

To trochę co innego niż PewDiePie, filthy frank czy inne YouTube'owe gówno dla gimby.

Ej ale Filthy Franka to szanuj :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja pierdolę, jakich to czasów dożyliśmy, gdzie autorytetem staje się youtuber... Własnej sygnatury się doczekał. ;D

Ja życzę wszystkim YouTube'erom, żeby robili content na takim poziomie, jak Rob (Scallon, ale Chapman w sumie też - obojętnie :D).

To trochę co innego niż PewDiePie, filthy frank czy inne YouTube'owe gówno dla gimby.

Ej ale Filthy Franka to szanuj :D

Właśnie, w tym roku robimy dla niego sygnaturę, także morda

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Kto to kurwa jest filthy frank??

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Kto to kurwa jest filthy frank??
Zostawię Cię z hasłem "human cake" i internetem, wiesz co z tym zrobić  ;)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Ja pierdolę, jakich to czasów dożyliśmy, gdzie autorytetem staje się youtuber... Własnej sygnatury się doczekał. ;D

Ja życzę wszystkim YouTube'erom, żeby robili content na takim poziomie, jak Rob (Scallon, ale Chapman w sumie też - obojętnie :D).

To trochę co innego niż PewDiePie, filthy frank czy inne YouTube'owe gówno dla gimby.

Ej ale Filthy Franka to szanuj :D

Właśnie, w tym roku robimy dla niego sygnaturę, także morda

can i have pussy please

filthy frank umrzył, wpisujcie miasta, ja już płaczę 3 tydzień
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Kto to kurwa jest filthy frank??
Zostawię Cię z hasłem "human cake" i internetem, wiesz co z tym zrobić  ;)
Co to kurwa za ludzkie spierdoliny są...no nie wierze kurwa..

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Kto to kurwa jest filthy frank??
Zostawię Cię z hasłem "human cake" i internetem, wiesz co z tym zrobić  ;)
Co to kurwa za ludzkie spierdoliny są...no nie wierze kurwa..
Spójrz na licznik subskrybentów ;)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ja pierdolę, jakich to czasów dożyliśmy, gdzie autorytetem staje się youtuber... Własnej sygnatury się doczekał. ;D

Ja życzę wszystkim YouTube'erom, żeby robili content na takim poziomie, jak Rob (Scallon, ale Chapman w sumie też - obojętnie :D).

To trochę co innego niż PewDiePie, filthy frank czy inne YouTube'owe gówno dla gimby.

A jak gardzę wszystkimi bezproduktywnymi jutuberami, to jestem zły?
Czym się różnią filmiki Roba w stylu "Shovel Metal" od "BEST OF PINK GUY" (oprócz tego, że filthy frank wymyślił coś sam i nie udaje mądrego?)

Wracając do tematu...
Co do samych guitar, to już od samego początku mi się podobały. Od pierwszego telacza w wersji oceaniczno-niebieskiej <3 Zawsze były proste, ładne, schludne... no i stosunkowo tanie!
Patrząc po tym filmiku stwierdzam, że Chapman ma poczucie estetyki zgodne z moim. Wszystko proste, ładne, ale jednak inne. Świetnie dobiera kolory. Ta fioletowa... mmm...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Kto to kurwa jest filthy frank??
Zostawię Cię z hasłem "human cake" i internetem, wiesz co z tym zrobić  ;)
Co to kurwa za ludzkie spierdoliny są...no nie wierze kurwa..
Spójrz na licznik subskrybentów ;)
Grono ludzkich spierdolin wlicza ich :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
I chuj, ciepły wrzesień zawdzięczamy gorącemu powietrzu znad Afryki.

Czekam na sygnature mr pollacka.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero

Co to kurwa za ludzkie spierdoliny są...no nie wierze kurwa..

To się kończy tak ;)


Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Weźcie skończcie z tym tekstem bo się kurwa odechciewa na forum zaglądać...

A jak mają hajs i robią, to niech robią, gospodarkę wspierają. Wyjebane, każdy ma swój rozum i portfel, po chuj rzucać gównem? Dla faktu rzucania?

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Weźcie skończcie z tym tekstem bo się kurwa odechciewa na forum zaglądać...

A jak mają hajs i robią, to niech robią, gospodarkę wspierają. Wyjebane, każdy ma swój rozum i portfel, po chuj rzucać gównem? Dla faktu rzucania?

Tak, a o co chodzi?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Weźcie skończcie z tym tekstem bo się kurwa odechciewa na forum zaglądać...


Aż tak się identyfikujesz z tym gościem? :D Dla mnie to każdy może zdobywać srylion lajków nawet za wkręcenie sobie włosów w kukurydzę, czy inny szpagat... Do kieszeni nikomu nie należy zaglądać... To pewne i tej granicy nie należy przekraczać :) Jednak sygnatury instrumentów, to się robiło drzewiej dla znanych artystów, którzy zmieniali oblicze muzyki i warto było produkt markować dobrym nazwiskiem, a nie dla celebrytów znanych głównie z tego, ze są znani... No proszę Cię :) Już przestałbyś się tak marszczyć - przecież nikt tu nie chce obrazić czyichś uczuć :D

I jeszcze podąża za tym stado pryszczatych pokemonów, którym się wydaje, że tak jest cool, bo dużo ludzi lajkuje ;)
« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2018, 13:44:15 wysłana przez OMSON »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Ktoś na tym forum wie, kto to Mike Mushok? Albo słuchał na tyle namiętnie Nevermore, żeby wiedzieć, kim jest Jeff Loomis zanim mu Schecter zrobił sygnaturę? Sygnatura to żaden medal Virtuti Gitari, już nie róbmy z tego nie wiadomo czego. To faktycznie produkt, który można lubić lub nie. Brada Paisleya nie muszę słuchać, znać ani ubóstwiać, by się jarać na jego tele. Co do Chapmanów - mega mi się podoba sygnatura Rabea Masaada. A nie wiedziałbym o nim ani tej gitarze bez jutuba.
« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2018, 14:24:01 wysłana przez gizmi7 »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ktoś na tym forum wie, kto to Mike Mushok? Albo słuchał na tyle namiętnie Nevermore, żeby wiedzieć, kim jest zanim mu Schecter zrobił sygnaturę? Sygnatura to żaden medal Virtuti Gitari, już nie róbmy z tego nie wiadomo czego. To faktycznie produkt, który można lubić lub nie. Brada Paisleya nie muszę słuchać, znać ani ubóstwiać, by się jarać na jego tele. Co do Chapmanów - mega mi się podoba sygnatura Rabea Masaada. A nie wiedziałbym o nim ani tej gitarze bez jutuba.
Sygnatura Rabea to jest sztos wioslo!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
56 Odpowiedzi
35090 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Cze, 2011, 00:34:17
wysłana przez immortal-king
8 strunowki Agile

Zaczęty przez nikt « 1 2 ... 5 6 » Gitary 8-strunowe

138 Odpowiedzi
75980 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2012, 22:03:29
wysłana przez Drevniak
17 Odpowiedzi
13591 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lis, 2011, 10:08:12
wysłana przez shitol
13 Odpowiedzi
9565 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2014, 13:10:21
wysłana przez frost07
27 Odpowiedzi
13650 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Gru, 2015, 10:46:32
wysłana przez guitarfreak