Autor Wątek: [poradnik] Jak dobrać struny Elixir do 7mki?  (Przeczytany 12393 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mimo wszystko napisałem to dla tych, którzy jeszcze nie szukali a chcieliby grać na Elixirach na 7mce. ;) Ja w internecie nie znalazłem żadnego takiego poradnika (raptem jedna propozycja, której tu nie użyłem, bo wymaga dokupywania pojedyńczo strun, a w PL to niemożliwe), zatem zdecydowałem się napisać go sam.

Wszystko jest podyktowane pod Elixiry, jak dobrać najlepszy indywidualnie zestaw z Elixirów, nie zaś Ernie Ballów (które też są dobrymi strunami). Poradnik powinien być wskazówką, a nie ultimate way of solution, jak dopasować strunki. De facto i tak każdy sam sobie wybierze co tam będzie chciał. Zatem stąd pewnie owo nieporozumienie. Moim zdaniem zawsze jest lepiej kierować się wygodą grania, zarówno przy wyborze sprzętu, jak i tych nieszczęsnych strun. A empiryzm jest tu jak najbardziej wskazany. A jeśli ktoś chce, bym mu napisał dlaczego Elixiry a nie EB, to na priv poproszę msg. ;)

Wniosek: ktoś chce Ernie Balle - niech kupuje Ernie Balle.
Ktoś chce Elixiry - niech kupuje Elixiry.

BTW: Pisze się "ode mnie"* ;)

I dzięki za udział w dyskusji.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
38544 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2014, 00:44:25
wysłana przez mondomg
11 Odpowiedzi
10766 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2013, 13:40:23
wysłana przez sinquestsound
1 Odpowiedzi
6694 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2014, 19:44:37
wysłana przez wojwyk
5 Odpowiedzi
5960 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2018, 16:41:02
wysłana przez Fizyczny
6 Odpowiedzi
4647 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Cze, 2020, 22:21:51
wysłana przez Bjørn