Autor Wątek: Cóż to za wiosło?  (Przeczytany 12277 razy)

Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Cóż to za wiosło?
« 15 Sie, 2017, 21:59:56 »
hail.
Tak sobie ostatnio poszukuję ósemeczki do szatanienia i wpadła mi w oko taka sunia. Tylko, bardzo miły pan który ją sprzedaje w okazyjnej cenie nie wie zbyt dużo o samym badylu.
Pod mostem Nazgûl, strun 8.
Gryf to raczej klon, podstrunnica wygląda na heban... a z czego może być korpus?
I czy ktoś spotkał się z taką marką?
Pozdrawiam.
nic nie umim.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #1 15 Sie, 2017, 22:01:14 »
Coś jak RAN + Blackat.
Te bevele... :D

Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #2 15 Sie, 2017, 22:06:34 »
Ran chyba ósemek nie robił...
A główka ślicznie Blackatowa :3
Czym jest bevel? Kiesel się tym reklamował, ale nie ogarniam typa XD
nic nie umim.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #3 15 Sie, 2017, 22:41:00 »
Ran chyba ósemek nie robił...
A główka ślicznie Blackatowa :3
Czym jest bevel? Kiesel się tym reklamował, ale nie ogarniam typa XD
bitch please



A to zaledwie kilka kropel w oceanie.

Wiosło wygląda na hobbistycznie dłubane przez jakiegoś amatora. Z takim wiosłem to już ślub.

Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #4 15 Sie, 2017, 22:46:36 »
No dobra, no... Nie znam się na wiosłach, ósemki na żywo nie widziałem, a od takich hajs mi z konta ucieka.
Koleś mówi, że brzmi bardzo fajnie itd, ale chyba zostaje tylko ogranie.
nic nie umim.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #5 15 Sie, 2017, 23:26:51 »
A co miał powiedzieć?
Jak koniecznie chcesz kupować to wiosło, to tylko i wyłącznie po ograniu. Chociaż stawiam, że wtedy Twój entuzjazm zderzy się z twardą taflą rzeczywistości.
Nie wspomniałeś o jakim budżecie mówimy, bo to bardzo ważny czynnik - wręcz decydujący.
Musisz wiedzieć, że takiego wiosła będzie się bardzo trudno pozbyć przy ewentualnej odsprzedaży.

Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #6 15 Sie, 2017, 23:32:08 »
Ósemki szukam do 1800zł, to takie maksimum. To wiosło jest trochę taniej. Znalazłem jeszcze Damiena z EMG, ale.zdecydowanie bardziej wolę Nazgula, moje ukochane Nile na tym gra. Wioseł raczej nie planuję sprzedawać, dlatego chcę wybrać mądrze coś co mnie robi dobrze.
nic nie umim.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #7 15 Sie, 2017, 23:57:28 »
Ósemki szukam do 1800zł, to takie maksimum. To wiosło jest trochę taniej. Znalazłem jeszcze Damiena z EMG, ale.zdecydowanie bardziej wolę Nazgula, moje ukochane Nile na tym gra. Wioseł raczej nie planuję sprzedawać, dlatego chcę wybrać mądrze coś co mnie robi dobrze.

Twoje ukochane Nile gra tez na kilku innych rzeczach niż sam Nazgul, wiec argument po chuju kiepski, bo to nie jest główny czynnik decydujący o brzmieniu. W tej cenie możesz szukać tez Ibka RG względnie RGA (tylko uważaj na I serię), za niewiele więcej wyrwiesz LTD SC 608. Jak nie lubisz EMG to je wypierdolisz do Żyda i kupisz ukochane Nazgul, które pewnie i tak nie zagrają Ci z randomowym wiosłem na randomowej pierdziawve w domu, ale będziesz miał czyste sumienie, bo w końcu masz pickup na którym gra Nile.

I nie bierz pazdzierza klejonego przez amatora w piwnicy, bo za chuj tego nie sprzedasz, tym bardziej jesli koleś wola za to ponad 1000. To ze nie planujesz sprzedawać, nie znaczy ze Cie do tego nie zmusi życie, a taka samoróbka to raczej chujowa lokata kapitału.
« Ostatnia zmiana: 16 Sie, 2017, 00:00:04 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #8 16 Sie, 2017, 01:19:11 »
Ja niedawno w okolicach Twojego aktualnego budżetu puściłem Schectera Blackjacka 7-kę na secie Nazgul/Sentient z wypas kejsem. Przy odrobinie szczęścia może dorwiesz 8-kę w podobnej kasie, tylko na oryginalnym secie przetworników. Szczerze - po poprawieniu różnic na wzmaku przy EQ, Nazgul jest całkiem podobny do SH-10 (a przynajmniej tego, jak go zapamiętałem w wersji 6-strunowej) albo dużo łatwiej dostępnego SH-6, tylko ma bardziej "szlachetną" górę od tego drugiego - dźwięki się mniej zlewają, co może być zarówno zaletą, jak i wadą. Nie pakuj się w takie wynalazki, tylko zapoluj na jakiegoś koreańskiego Schectera czy tam inne markowe wiosło, które w razie potrzeby sprzedasz, gdy się okaże, że 8-ka na dłuższą metę to nie to.

Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #9 16 Sie, 2017, 09:07:56 »
hail.
Dzięki za te wszystkie rady. Jestem cholernie napalony na ósemkę, bo to mój cel od początku grania (Aż tak, że na LPJr robiłem F#...), więc chwytam co popadnie. Te 1800 to już totalnie wyżyłowany budżet.  W okolicach tego upatrzyłem już też właśnie ósemkę Damiena z kejsem i chyba to wezmę. Na pewno pewniejsza rzecz. Takie pierdolnięcie chujem ojca po mordzie jest najlepszą lekcją. Ewentualnie poszukam na naszej giełdzie, może ktoś coś opyla.
Mahą w ósemce to nie za ciemno? Chcę robić drop E, czasem drop D.
Pozdrawiam.
nic nie umim.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #10 16 Sie, 2017, 09:56:58 »
Bracie, nie sprzedasz tego później...
Paczki z głów!

Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #11 16 Sie, 2017, 09:59:28 »
Ósemki ogólnie czy tej samoróbki? Bo samoróbkę mi już wybiliście z głowy...
nic nie umim.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #12 16 Sie, 2017, 11:06:28 »
Ósemkę puścisz, może chwilę potrwać bo rynek u nas dziwny ostatnio ale ogólnie raczej nie będziesz mieć większych problemów ;)

Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #13 16 Sie, 2017, 13:41:23 »
Dzięki za wszelkie rady. Poszukam jednak czegoś bardziej pewnego niż tajemniczy wyrób. Cóż, napaliłem się, bo wygląda według mnie ślicznie. Ale czasem trzeba użyć mózgu.
Dzięki srogo!
nic nie umim.

Orange

  • Gość
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #14 16 Sie, 2017, 19:12:33 »
Strasznie krótką skale ma ten potworek tak na oko. Po szybkim obejrzeniu fotek siodełko wygląda na dobrze nacięte, gryf tez w miarę spoko (chociaż jeden kawałek to kiepski pomysł przy tylu strunach). No i nie jest Roterem. Za 1200 można brać.

Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #15 16 Sie, 2017, 19:27:33 »
Właśnie, dzięki, że przypomniałeś. Spytałem go, skala to 25.5. Gdzie z tym do ósemki... Lecę szukać czegoś co nie zmuli. Może Bogdan Grad coś sprzedaje, on ma fachowy sprzęt.

PS: Dowiedziałem się, iż im dłuższa menzura, tym bardziej struny o progi hałasują. Mein Gott, lecę mojego LP odkupić.
« Ostatnia zmiana: 16 Sie, 2017, 19:35:22 wysłana przez Smiersz666 »
nic nie umim.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #16 16 Sie, 2017, 20:46:09 »
Właśnie, dzięki, że przypomniałeś. Spytałem go, skala to 25.5. Gdzie z tym do ósemki... Lecę szukać czegoś co nie zmuli. Może Bogdan Grad coś sprzedaje, on ma fachowy sprzęt.

PS: Dowiedziałem się, iż im dłuższa menzura, tym bardziej struny o progi hałasują. Mein Gott, lecę mojego LP odkupić.
Spokojnie, Twoje ukochane Nile stroi się do A przy skali 24,75.
Poza tym brzmienie Nile to od zawsze SH-8 Invader ;)


Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #17 16 Sie, 2017, 21:31:20 »
Ostatni album to Nazgul podobno. Ale chciałem zabłysnąć i wyszedłem jak żarówka w piwnicy...  :facepalm: No cóż, warto mieć zajebisty początek na forum!
Drop A ssał pałkę u mnie 24,75, pewnie wina Hellfire. Było ciemno i muliło, mam po tym uraz do mahą. Poza Nile, chcę grać też Cannibali, jakieś dżęty i inne batjuszki. Nie bijcie.
nic nie umim.

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #18 16 Sie, 2017, 21:38:44 »
Ktoś na OLX wczoraj wrzucił do sprzedania Ibaneza RGIR 28 FE, za 2 koła.  Mam polecam

https://www.olx.pl/oferta/gitara-ibanez-rgir28fe-CID751-IDjxMs7.html#64b83b6045
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #19 19 Sie, 2017, 13:44:04 »
Ostatni album to Nazgul podobno. Ale chciałem zabłysnąć i wyszedłem jak żarówka w piwnicy...  :facepalm: No cóż, warto mieć zajebisty początek na forum!
Drop A ssał pałkę u mnie 24,75, pewnie wina Hellfire. Było ciemno i muliło, mam po tym uraz do mahą. Poza Nile, chcę grać też Cannibali, jakieś dżęty i inne batjuszki. Nie bijcie.

Mahę super drewno, tylko pikapy trzeba dobrac. Jak do kazdego drewna. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #20 21 Sie, 2017, 22:43:54 »
Oj OPie jeszcze długa droga przed Tobą...

Ma 24,75 se możesz jakiekolwiek dropy robić, póki umiesz gitarę ustawić. I nie masz helfajki. Bo to gówno nie gra. Po prostu.

IMO ten Rg to plastik w chuj, Damien wydaje się lepszą opcją. A najlepiej to weź czekaj trochę i zbieraj bo faktycznie śmiesznie jest ostatnio i fajne rzeczy się pojawiają których nikt nie chce.

A z tym hałasem strun o progi to nawet komentować nie będę...
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Smiersz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • hail, szanuję.
Odp: Cóż to za wiosło?
« Odpowiedź #21 25 Sie, 2017, 21:40:17 »
 no hail.
To wiosło przypomina mi to coś z pigmeja: http://www.magazyngitarzysta.pl/sprzet/testy_sprzetu/19633-raven-eg-8-tbk.html
Ale tak czy siak, nie biorę już tego syfu. Już się dogadałem z ziomkiem od Jebaneza, od zawsze mam GASa na lotniskowce.
Pieniążków więcej nie zbiorę, już słyszę, że lepiej jakbym to na auto wydał :P
Helfaja więcej nie wsadzę do niczego, choć w C# kurwi ślicznie.
Ciekawe wnioski miał ten pan, nie?
pozdrawiam.
nic nie umim.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
27328 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2009, 01:03:50
wysłana przez BartekL
2453 Odpowiedzi
713784 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2023, 13:50:19
wysłana przez Pronounce
3 Odpowiedzi
2391 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2013, 22:28:03
wysłana przez hesiek
2 Odpowiedzi
1865 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2014, 22:06:29
wysłana przez admaxo
20 Odpowiedzi
8116 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2017, 23:14:06
wysłana przez Stivo2005