Autor Wątek: FAME DCT-200 - dobra alternatywa dla PowerPlanta?  (Przeczytany 4031 razy)

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Basista z mojej kapeli ostatnio taki sobie kupił. Na razie sobie chwali, ale w sumie do tej pory korzystał z niego tylko na próbach i używa go do zasilania 3-4 efektów.

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
A dałbyś radę dowiedzieć się coś więcej? Brumi, ma to faktycznie separację galwaniczną? Wiem że wielka krowa z tego, planuje zakup jakiegoś zasilacza, bo zaczynam budowę pedalboardu. Z tym że na razie nie mam kasy na coś konkretnego. I albo podążyłbym drogą HB PP Junior a potem wymiana na np Tomanka Case 1S. Albo od razu zakup FAME.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Na razie więcej powiedzieć nie mogę, bo tak jak wspomniałem, ziomek ma to od niedawna i nawet nie mieliśmy kiedy to porządnie przetestować niestety.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ja też chciałem tego FAME kupować, ale zdecydowałem się jednak na Tomanka proCase-3. Bo mniejszy i biały ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
No, tylko to już 100 zł więcej. Od Fame odpycha mnie fakt że ciężko cokolwiek o nim znaleźć, i jest dosyć duży. A ciężko w tych pieniądzach o zasilacz pracujący w co najmniej dwóch sekcjach. PowerPlant teoretycznie obskoczyłby wszystkie efekty które planuje w pedalboardzie upchnąć, tylko że nie widzę w nim możliwości rozbudowy pedalboardu. Chociaż chyba na początek faktycznie kupie PPJ a potem będę kombinował na Tomankami czy innymi cudami.

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Jeżeli chodzi Ci o power planta Harley Bentona to myślę, że ciężko o coś gorszego. Miałem go przez rok i szumiało 2 razy mocniej niż przy Tomanku :). Przerabiałem parę zasilaczy i zawsze stawało na czymś droższym, polecam doinwestować.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Nie no, ja się zastrzelę, co ja czytam? :)

Mamy lokalnie co najmniej 2 firmy produkujące zajebiste zasilatory w ludzkich piniondzach, a Wy kupujecie jakieś brumiące badziewie, od którego siudme struny z kąpletu kupionego za mniej niż różnica w cenie między Ping-Pong Helmutem a normalnym prądownikiem zwiną Wam się w trombke. Fuj. Koniec świata i upadek obyczajów, ot, co.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
9017 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2009, 11:12:12
wysłana przez Vin$
6 Odpowiedzi
7367 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2010, 13:45:04
wysłana przez Tomek Martyniak
8 Odpowiedzi
4118 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2013, 22:54:20
wysłana przez OfensywnyRondel
45 Odpowiedzi
15195 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2013, 12:44:16
wysłana przez sinquestsound
11 Odpowiedzi
5862 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2015, 22:57:20
wysłana przez Pronounce