Wzmacniacze i akcesoria > Wzmacniacze i kolumny

Wszyscy mają piłej, mam i ja !

(1/9) > >>

lokibalboa:
tadaaaam....najwięk szy gas muzyczny spełniony dziś w okolicach godziny 11:15. Nigdy w życiu nie przypuszczałem że kiedykolwiek bede posiadał owy wzmak....zawsze owiany legendą i ohami podczas rozmów w stylu "gdybym mial 4000zł". Jestem podjarany jak dziecko i zachwycony stanem w jakim jest :) 0 rysek, wszystko cud miód orzechy....niestety paczke mam 30km od miejsca zamieszkania wiec nie mam jak ograć. Lampki Sovteki 6x 12AX7A i 4x 6L6WXT. Nie wiem jakim cudem jest w takim stanie ale mój pedantyzm jest zachwycony :) Więcej powiem jak ogram bo jestem zbyt ah i oh żeby sklepać cos konstruktywnego.... .no i oczywiscie fotki też na szybkiego żeby jak najszybciej zwolnić prawą rekę :D

aha....no i to co was interesuje najbardziej czyli foty :)
























 :lambanan: :lambanan: :lambanan: :lambanan: :lambanan: :zuo:

E: OCZYWISCIE ZAPOMNIALEM O PODZIEKOWANIACH!!!!!!!!!!!!
wielki thanks całus i gejowe przytulanie dla muszy za to że przywiózł go z rzeszowa i nie był penis i odsprzedał wiedząc jaki mam gas na ten amp !!!!!!  :-* :-* :-* :-*

domas:
Gratulacje! :lambanan:

Zomballo:
Widzę rysę :P

Musza:
No i gratulacje! Wzmak Ci się należał, ja go wziąłem w ogóle nie gasując :P. Stan mnie też zaskoczył, rzeczywiście utrzymany jakby nikt na nim nie grał, albo kupił go do domu :D. Teraz, żeby ktoś "nie był penis" i odsprzedał mi swojego Invadera to też będę hepiest men alajw. Pozdro, dzięki i miłego pałowania : *

EDIT

--- Cytat: Zomballo w 06 Lut, 2009, 12:53:46 ---Widzę rysę :P

--- Koniec cytatu ---

Na wzmaku? Noł łej :P

lokibalboa:

--- Cytat: Musza w 06 Lut, 2009, 12:54:05 ---
--- Cytat: Zomballo w 06 Lut, 2009, 12:53:46 ---Widzę rysę :P

--- Koniec cytatu ---

Na wzmaku? Noł łej :P

--- Koniec cytatu ---
CHYBA NA SCIANIE !!!!!!!!  :d

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod