Autor Wątek: (NGD) Skervesen N7 Laserowy Wojownik Blue Edyszyn  (Przeczytany 17807 razy)

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Męskich nie było ? żartuje zajebista, nawet pomimo iż jest koloru majtek starej baby na plaży w Juracie :P
Samochodu w tym kolorze bym nie chciał, ale gitarę jak najbardziej.

Ktoś mi podpowiada, że ten kolor to chyba  "cyjan" się nazywa ?

Dawno nie byłeś w Juracie :D
Czy cyjan - powiedziałbym, że nie - cyjan jest sporo jaskrawszy, ona jest w rzeczywistości raczej zdesaturowana w stosunku do cyjanu. Ale blisko, fakt :)

Uadna nawet. :) poka flutter!

Pokażę jak się nauczę xD

I obstaję przy tym "lucky bastard", kurwa ja na swojego tylko się mogę na razie ślinić i czekać :D Graaaaty w chuj Pawełku, naprawdę, trzeba w końcu coś wydać i pyknąć jakie wspólne wyjazdy :D

Przy okazji, nadal płakam że drewna nie widać nigdzie poza gryfem od tylca, ale tak czy siak, wygląda dojebanie, ta Twoja sesja jej przysporzyła śliczności i piękności ;)

No to nagrywajta nie pierdolta!
Co do wykończenia - fancy topy są super, ale tak jak ci może pisałem - to bardziej workhorse, taka miała być (w sensie w wykończeniu typu plain, prosta itd) i siadło aż miło. :)

Czy tylko ja tak mam, że tego "fluttera" nie widzę? Chyba że chodzi o tego sławnego delfina...


Ed

Delfina też nie widze.

Delfin zdradził Ivana i jego czarne oczy.




Co do kolorku i ogólnego looku - no wiedziałem, że padną skojarzenia do bulbowego Jacksona. Ale podobieństwo co najwyżej kolorystyczne, no i oba modern superstraty...
A ciężar - no na pewno nie przekroczyła magicznej wagi 15kg....... Ale może uściślę; mój Raptor to chyba rekordzista lekkości, MMJP6 to też nie jakiś ciężar (obie lipałki) - więc waga Nebelunga to dla moich plecków spora odmiana. Zresztą, sam Floyd i dość grubaśny blok mostu robią swoje.


Są kraje, gdzie taki kolor jest zabroniony ;).

Ale i za brzmienie będziemy ją pamiętać.


To jak łoni podnoszo oczy w niebo? :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Dead Blue Sky

Zaczęty przez Drevniak Muzyka

0 Odpowiedzi
1653 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Cze, 2008, 20:09:09
wysłana przez Drevniak
46 Odpowiedzi
41869 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2013, 12:06:44
wysłana przez mondomg
3 Odpowiedzi
2099 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2016, 12:05:06
wysłana przez Gaclav
27 Odpowiedzi
10662 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2016, 11:05:05
wysłana przez Wolfhorsky
8 Odpowiedzi
4450 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2017, 21:04:31
wysłana przez Dmaligator