Autor Wątek: Killing Silence - nowy singiel, zapowiadający LP  (Przeczytany 6269 razy)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Siemano

Może nie w drop f, bez fractala i bramki szumów, ale wrzucam ;)
Najnowszy singiel mojego bandu, który pochodzi z płyty Traces - planujemy wydać na jesieni.

Spoiler

Gdyby ktoś był zainteresowany naszymi dalszymi poczynaniami to zapraszam na nasz FB: www.facebook.com/killingsilencepl

Enjoy i smacznego :)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Od początku uważam że basista powinien grać bez czapki a tak poza tym to kurw w pytke kawałek, skąd te łapy w dół to ni chu nie łapię no ale to ja :)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Basista nie rozstaje się ze swoją czapką ;)
Nawet stwiedziłbym teraz, że jakby grał bez czapki to by dziwnie wyglądał :)
A łapki w dół...no cóż...niech dają jak ktoś musi ;)

Dzięki!

Offline exileRock

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
fuckin' great!

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Muzycznie bardzo przyjemnie. Przekaż propsy sekcji rytmicznej za nie pójście na łatwiznę w 2:35 :)
Za to klip mocno taki sobie, raz że przyzwyczailiście już do czegoś bardziej wyszukanego niż "band gra w ciemnym pokoju", dwa że wokalista nabrał jakiejś pretensjonalnej maniery w ruchach i gestach, która mi nie leży.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833

Taki był zamysł, aby zrobić typowo grany klip, w ciemnym pomieszczeniu, bez wyszukania i fabuły. Będą kolejne single i pewnie będzie coś bardziej...wyszukan ego ;)

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Muzycznie bardzo zacnie, takie Foo Fighters dość mocno się kojarzy, ale coś mi nie leży w wokalu (pomijając język)... Niby wszystko ładnie, równo i czysto to brak mi jakiegoś "tego czegoś". Pierwszy raz posłuchałem tylko do końca pierwszego refrenu jak Perła zapodał na FB. Co by nie marudzić Perła jak zawsze zrobił zajebistą robotę i to słychać na kilometr. Brzmieniowo kosa!!! Kto robił mix (Przemek?) i master? Amerykańsko bardzo gada to wszystko, przypomniał mi się numer Ptaky - "Chroń to co masz" bo potencjał do jakiegoś soundtracku filmu akcji "Temporary State" ma ogromny! Klip powinien być z akcją, ktoś kogoś goni, ktoś ucieka generalnie szybki montaż i fabuła. Czekam na kolejne utwory. Powodzenia!!!
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Perła robił wszystko...nagrywki, mix i master. Nie chciało nam sie bawić w miksy u kogoś inneg, poza tym czuliśmy, że u Perły wyjdzie dobrze..no i wg nas się udało :)

Pamiętam ten band Łukaszewskiego. I ten singiel do Spidermana ;) I tam był bardzo charakterystyczny wokal.

Dzięki za powyższą opinię :)




Offline allbundy33

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35
nawet fajny kawałek, spodziewałem się jakieś młucki a tu niespodzianka :D

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Osobiście mam w tym momencie fazę na granie "niemłóckowe" ;)

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Perła robił wszystko...nagrywki, mix i master. Nie chciało nam sie bawić w miksy u kogoś inneg, poza tym czuliśmy, że u Perły wyjdzie dobrze..no i wg nas się udało :)

Pamiętam ten band Łukaszewskiego. I ten singiel do Spidermana ;) I tam był bardzo charakterystyczny wokal.

Dzięki za powyższą opinię :)

Jak nagrywałem na początku roku w Perlazzie to Przemek mówił że mix owszem ale master już niechętnie robi. Dał radę bo grzmi to bardzo dobrze, zresztą praca z Perłą to czysta przyjemność i jakaś taka swoista magiczna atmosfera.


Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Wiesz co..mi sie wydaje, że on poczuł potrzebę robienia tego. Sam to nam zaproponował mówiąc, że fajne narzędzia masteringowe, eq, comp ;)

A co do wspołpracy to fakt, świetnie się pracowało. No i kawa ;)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Właśnie widziałem was w Teleexpresie.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Doszły mnie takie ploty na mieście ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
6283 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2013, 22:32:46
wysłana przez pshemo
2 Odpowiedzi
2869 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2013, 15:46:39
wysłana przez Gnat
43 Odpowiedzi
6750 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2015, 15:50:43
wysłana przez pshemo
0 Odpowiedzi
1279 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2014, 21:29:46
wysłana przez djkuben
0 Odpowiedzi
818 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2014, 14:45:37
wysłana przez pshemo