Autor Wątek: BOSS JB 2 - nowy efekt Bossa w kolaboracji z JHS  (Przeczytany 1822 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Calkiem ciekawy efekt, u Rabea brzmi mega ale u niego wszystko dobrze brzmi. Pod wzgledem mozliwosci calkiem zacny jest sprzet.


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Wczoraj ograłem sobie wersję Andy'ego Timmonsa - najlepszy drive pod słońcem, mięcho i jeszcze raz mięcho polane niesamowitym sustainem. Na pewno będę polował na tę wersję Bossa, bo zdecydowanie wolę kształt (i przycisk) ich efektów.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No i co jeszcze w tym bossie zajebiste, to ze mozna sie przelaczac miedzy jednym a drugim, czyli mozna miec cos w rodzaju drive i dopalki do tegoz drive w jednej kostce. Wypas.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
I ustalona cena jest niższa niż za samego Angry Charlie v3, choć zastanawiam się jak bardzo będzie okrojony brzmieniowo w stosunku do pierwowzoru.
B ( o ) ( o ) B S

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Mi najbardziej żal, że nie ma tego switcha, co w wersji AT - dla mnie to była chyba najfajniejsza opcja - każde ustawienie robiło olbrzymią różnicę i w sumie nawet najbardziej mi siedziało (przy głośności, na jakiej grałem) to skompresowane ustawienie "25W". W ciemno jednak na pewno go nie wezmę, bo na YT najlepiej IMO brzmi na ustawieniu, gdzie jest sam Blues Driver :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
mod bossa ge-7

Zaczęty przez Owczar Efekty

0 Odpowiedzi
1536 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2012, 22:24:13
wysłana przez Owczar
12 Odpowiedzi
7649 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Paź, 2013, 08:51:50
wysłana przez Mordimer
2 Odpowiedzi
2086 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2014, 09:25:14
wysłana przez rusiu
5 Odpowiedzi
2864 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2018, 11:28:25
wysłana przez Yony