Autor Wątek: Corny a sprawa Polska  (Przeczytany 26367 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Corny a sprawa Polska
« 28 Sty, 2009, 21:44:11 »
Szanowni Panowie Kreatorzy Wirtualnej Rzeczywistości

Przeczytałam całą Waszą dyskusję przypominającą rozmowy na temat czystości rasy...
Chcecie zaklinać rzeczywistość. Zakazy, upomnienia, ograniczenia to miecz obosieczny np.
zamykanie tematu, przez administrację w trakcie trwania wymiany poglądów to chyba przesada...
jeżeli temat jest kiepski, to nikt na niego nie odpowiada i umiera śmiercią naturalną.
Jednym ruchem przekreślacie możliwość wypowiedzi ludzi młodych, którzy chcą się dowiedzieć rzeczy podstawowych, a które dla Was są banałem.
Lepszym rozwiązaniem jest stworzenie banku informacji, gdzie nowy użytkownik już na stronie głównej mógłby uzyskać powyższe info.
Czytając to forum można odnieść wrażenie, że służy ono wąskiej grupie odbiorców.
Chyba, że o to chodzi...

Przebrnęłam przez regulamin i posty które pisałam mieściły się w określonych przez Was zasadach.
Jednak zdarzyło się, że zamknęliście temat, chociaż spotkał się z natychmiastowym oddźwiękiem.
Mam 13 lat (ale głupia nie jestem) i moje tematy i poglądy nie mogą równać się z poglądami dorosłych.
Wobec powyższego stwórzcie barierę wiekową dla swoich użytkowników, zamiast blokować i krępować ich myśli i wypowiedzi. Bo dla ludzi takich jak ja nie ma i nie będzie miejsca na tym forum.

sluchaj, to moze forum filipinki?