Autor Wątek: Corny a sprawa Polska  (Przeczytany 26308 razy)

Corny

  • Gość
Corny a sprawa Polska
« 28 Sty, 2009, 21:38:23 »
Szanowni Panowie Kreatorzy Wirtualnej Rzeczywistości

Przeczytałam całą Waszą dyskusję przypominającą rozmowy na temat czystości rasy...
Chcecie zaklinać rzeczywistość. Zakazy, upomnienia, ograniczenia to miecz obosieczny np.
zamykanie tematu, przez administrację w trakcie trwania wymiany poglądów to chyba przesada...
jeżeli temat jest kiepski, to nikt na niego nie odpowiada i umiera śmiercią naturalną.
Jednym ruchem przekreślacie możliwość wypowiedzi ludzi młodych, którzy chcą się dowiedzieć rzeczy podstawowych, a które dla Was są banałem.
Lepszym rozwiązaniem jest stworzenie banku informacji, gdzie nowy użytkownik już na stronie głównej mógłby uzyskać powyższe info.
Czytając to forum można odnieść wrażenie, że służy ono wąskiej grupie odbiorców.
Chyba, że o to chodzi...

Przebrnęłam przez regulamin i posty które pisałam mieściły się w określonych przez Was zasadach.
Jednak zdarzyło się, że zamknęliście temat, chociaż spotkał się z natychmiastowym oddźwiękiem.
Mam 13 lat (ale głupia nie jestem) i moje tematy i poglądy nie mogą równać się z poglądami dorosłych.
Wobec powyższego stwórzcie barierę wiekową dla swoich użytkowników, zamiast blokować i krępować ich myśli i wypowiedzi. Bo dla ludzi takich jak ja nie ma i nie będzie miejsca na tym forum.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #1 28 Sty, 2009, 21:40:40 »
a moze jakis link dla mnie bo chyba nie czytalem tematu i nawet nie wiem o czym mowa a chetnie bym sie dowiedzial


Mam 13 lat

 :fotki:



 :headbang:
« Ostatnia zmiana: 28 Sty, 2009, 21:42:14 wysłana przez nikt »
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #2 28 Sty, 2009, 21:44:11 »
Szanowni Panowie Kreatorzy Wirtualnej Rzeczywistości

Przeczytałam całą Waszą dyskusję przypominającą rozmowy na temat czystości rasy...
Chcecie zaklinać rzeczywistość. Zakazy, upomnienia, ograniczenia to miecz obosieczny np.
zamykanie tematu, przez administrację w trakcie trwania wymiany poglądów to chyba przesada...
jeżeli temat jest kiepski, to nikt na niego nie odpowiada i umiera śmiercią naturalną.
Jednym ruchem przekreślacie możliwość wypowiedzi ludzi młodych, którzy chcą się dowiedzieć rzeczy podstawowych, a które dla Was są banałem.
Lepszym rozwiązaniem jest stworzenie banku informacji, gdzie nowy użytkownik już na stronie głównej mógłby uzyskać powyższe info.
Czytając to forum można odnieść wrażenie, że służy ono wąskiej grupie odbiorców.
Chyba, że o to chodzi...

Przebrnęłam przez regulamin i posty które pisałam mieściły się w określonych przez Was zasadach.
Jednak zdarzyło się, że zamknęliście temat, chociaż spotkał się z natychmiastowym oddźwiękiem.
Mam 13 lat (ale głupia nie jestem) i moje tematy i poglądy nie mogą równać się z poglądami dorosłych.
Wobec powyższego stwórzcie barierę wiekową dla swoich użytkowników, zamiast blokować i krępować ich myśli i wypowiedzi. Bo dla ludzi takich jak ja nie ma i nie będzie miejsca na tym forum.

sluchaj, to moze forum filipinki?

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #3 28 Sty, 2009, 21:49:51 »
Szawle, Szawle, dlaczego mnie prześladujesz?

nie przesladuje, no wybacz, ale taki mam chujowy charakter :( Ja Ci tlumaczylem na pw w kilku wiadomosciach o co cho, a Ty nadal nie kumasz :/ Nie bede Ci zamykal tematow, bo to walka z wiatrakami, ale zastanow sie nad sensem ich istnienia... Zauwaz, ze juz uzytkownicy daja Ci do zrozumienia, co o nich mysla, to red alert, pamietaj o nim

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #4 28 Sty, 2009, 21:57:44 »
Ale odpowiadają na mój temat. I tu Cię boli.

Pozdrowienia dla Pana Buby.

nie boli, nawet cieszy... zdziwi Cie to jesli napisze, ze doznalem ulgi, gdy po pierwszym ataku pojawily sie dowcipy?

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #5 28 Sty, 2009, 21:58:19 »
Corny, nic osobistego, ale na kilometr idzie rozpoznac kto jest na jakim poziomie do zaczynania dyskusji. Tak jest w calym necie. Dzieciaki przy komputerach mysla ze moga jak rowny z rownym z bardziej dojrzalymi, ale w zyciu tak nie jest ani w cyberprzestzeni.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #6 28 Sty, 2009, 22:05:17 »
nie nakrecaj sie bo ktos to wykorzysta

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #7 28 Sty, 2009, 22:08:56 »
nie nakrecaj sie bo ktos to wykorzysta

cicho :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #8 28 Sty, 2009, 22:52:14 »
Dobra panowie. Silencio bitte. Corny założyła kilka całkiem znośnych tematów (jej pierwszy na przykład temat na tym forum, tudzież ten z dżołkami), a że nie każdy ma ładunek intelektualny na miarę studenta piątego roku filozofii (toby był barrdzo dziwny temat) i żaden nie pokazywał fot najnowszej ósemki? Osobiście wolę pogadać z małolatą na temat wyższości jednego wiosła nad drugim niż patrzeć jak się ślinicie na foty panienek. Co do samego regulaminu - jego interpretacja i egzekwowanie należy wyłącznie do nas (czyt. moderatorów i adminów). Jeśli masz z tym problem, piszesz do jednego z nas, jeśli masz z tym problem piszesz do Wyższej Instancji. That's all.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #9 28 Sty, 2009, 23:05:01 »
niż patrzeć jak się ślinicie na foty panienek.

Ja i Wujo chyba już Cię nie lubimy ;)

Co do Corny - ja nic nie mam przeciwko tematowi z dzołkami, a i ten o gitarach nie był zły, troche luzu, chyba że chcemy żeby to forum było mega pro, mega poważne itp.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #10 28 Sty, 2009, 23:06:59 »
Osobiście wolę pogadać z małolatą [...] niż patrzeć jak się ślinicie na foty panienek.

skutek bedzie podobny ;)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #11 28 Sty, 2009, 23:07:39 »
chyba że chcemy żeby to forum było mega pro

no wlasnie tego chcialbym uniknac ;)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #12 28 Sty, 2009, 23:12:23 »
chyba że chcemy żeby to forum było mega pro

no wlasnie tego chcialbym uniknac ;)

Wiesz, o co mi chodzi :) Poziom przecież trzyma. ProGburowe ;)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #13 28 Sty, 2009, 23:55:11 »
wydaje mi się, że co poniektórych bardzo boli, że Corny ma trochę racji. a może nawet więcej niż trochę

założę się, że gdyby wątek o dżołkach założył ktoś z ilością postów >100 to temat zostałby przyjęty z aprobatą
do widzenia.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #14 29 Sty, 2009, 00:00:14 »
wydaje mi się, że co poniektórych bardzo boli, że Corny ma trochę racji. a może nawet więcej niż trochę

założę się, że gdyby wątek o dżołkach założył ktoś z ilością postów >100 to temat zostałby przyjęty z aprobatą

my nie mowimy o temacie o jokeach

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #15 29 Sty, 2009, 00:12:54 »
założę się, że gdyby wątek o dżołkach założył ktoś z ilością postów >100 to temat zostałby przyjęty z aprobatą

Uwierz, ilość postów nie ma znaczenia (heh, watek zywcem z pigmeja):) A jeśli juz mowa o tym zagadnieniu, to raczej o ogólny rispekt chodzi.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #16 29 Sty, 2009, 00:49:01 »
Osobiście wolę pogadać z małolatą na temat wyższości jednego wiosła nad drugim niż patrzeć jak się ślinicie na foty panienek.

popieram.
Może i tematy są na miarę epulsa itp. for na których niczego się nie można konstruktywnego dowiedzieć, ale mimo wszystko temat z fotkami lasek uważam za duzo bardziej żałosny....z ciekawością obserowowałem wątek czy pojawią się linki z redtube itp.
Podsumowując- tematy corny są mocno oczytane i mało ...hmm elokwentne...są gówniane....ale nie przeszkadzają....po d warunkiem że przystopujesz. Jedyne co mnie w takich tematach wku... że przez nie omijam sensowne i poważne wątki ;p

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #17 29 Sty, 2009, 01:00:30 »
aye!
jeśli mam jakiekolwiek prawo głosu to uważam,że fajnie że wogle jakaś dziewczyna interesuje sie 7kami.I naprawde nowym rzeżyciem byłoby pogaworzyć o 7dmio nitowcach:D
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #18 29 Sty, 2009, 14:20:44 »
Nie, nie ma. Nie będzie, bo nie pasuje do koncepcji forum.
Rozważamy taką możliwość. Jest taka strona, ale do niej nie dotarłaś.

Proszę o utworzenie kącika porad dla początkujących, proszę nie traktować tego jak mój kolejny banał.
Wiki ss nie posiada powyższych informacji

nie ma bo nikomu sie tego nie chce robic. wszystko to jest dostepne na necie nawet na polskich stronach, a zamyslem tworzenia tej strony bylo zrobienie czegos czego innego. po co kopiowac po raz N-ty cos co wyskakuje po wpisaniu w googla juz na pierwszej stronie?? tylko po to ze sie komus nie chce szukac??

jednoczesnie chcialem podkreslic ze nie przekreslam tego pomyslu. tylko z wykonaniem bedzie trudniej chyba ze ktos wyjdzie sam z inicjatywa bo wiem ze chlopaki ktorzy najwiecej pisza sa zawaleni robota
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #19 29 Sty, 2009, 14:37:05 »
nie no teraz to juz przeginka.....sory ale jak ktoś trafia pod ten adres to już jakieś pojecie o gitarach ma imo..a wiadomo że 7ma struna jest przedłużeniem człona ;p . Od czego są google. Forum to nie FAQ, załamał bym się jakby się pojawiły się kolejne posty w stylu "najlepsze solo, wasz domowy zwierzak, Marshall MG15 czy nadaję sie do grindcoru?, Czy moje combo przebije się przez perkę, Czy dlugość włosów wplywa na szybkość gry -bo petrucci sciąl i gra ballady". A tam gdzie nie ma poziomu takie tematy są imo. Poza tym chyba nie musisz w kazdym poscie pisać nie? Wystarczy poczytać. 90% czasu czytam dyskusje innych i dowiaduje się z nich wiecej niż z jakiejkolwiek strony itp.

 :google: for basics

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #20 29 Sty, 2009, 14:46:14 »
niż patrzeć jak się ślinicie na foty panienek.

Ja i Wujo chyba już Cię nie lubimy ;)


Dokładnie -  ;) Ślinienie do fotek vs "pogadać z małolatą" odbiera podstawową możliwość zabłyśnięcia przed płcią przeciwną. My z Bartasem nie mamy takich ograniczeń :classical: :lol:

BTW - niech się dziewczyna broni!
Paczki z głów!

Corny

  • Gość
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #21 29 Sty, 2009, 16:44:24 »
nie no teraz to juz przeginka.....sory ale jak ktoś trafia pod ten adres to już jakieś pojecie o gitarach ma imo..a wiadomo że 7ma struna jest przedłużeniem człona ;p . Od czego są google. Forum to nie FAQ, załamał bym się jakby się pojawiły się kolejne posty w stylu "najlepsze solo, wasz domowy zwierzak, Marshall MG15 czy nadaję sie do grindcoru?, Czy moje combo przebije się przez perkę, Czy dlugość włosów wplywa na szybkość gry -bo petrucci sciąl i gra ballady". A tam gdzie nie ma poziomu takie tematy są imo. Poza tym chyba nie musisz w kazdym poscie pisać nie? Wystarczy poczytać. 90% czasu czytam dyskusje innych i dowiaduje się z nich wiecej niż z jakiejkolwiek strony itp.

 :google: for basics

To spróbuj sobie wklepać hasełko 'porady dla początkujących gitarzystów' na googlach albo g.pl, przez tydzień oczy łzawią, a ilość informacji przypominających śmieci przyprawia o ból głowy. Na tym forum mogłoby to wyglądać  inaczej = dużo lepiej.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #22 29 Sty, 2009, 16:51:57 »
Sugerujesz, że my jesteśmy kompetenti? :)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #23 29 Sty, 2009, 17:08:00 »
Corny - temat podstaw, to może ugryziemy z następnym projektem. To forum ma trochę inny target jednak. Co do historii, wykonawców itepe? Mamy własną wikipedię, mamy dział z artami  i całą masę użytkowników na tyle leniwych żeby nic nie robić i na tyle bezczelnych żeby narzekać że nic nie ma. Ten portal działa w tej chwili właściwie dzięki czterem osobom i dopóki tak będzie, nie ma co liczyć na drastyczny napływ contentu. My zwyczajnie mamy życie poza serwisem, a poświęcamy mu (portalowi) tyle czasu ile możemy poświęcić. Reszta należy do Was.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Corny a sprawa Polska
« Odpowiedź #24 29 Sty, 2009, 18:33:46 »
tak przy okazji zupelnie nie na temat przypomne - Encyklopedia Home Recordingu. pamieta to ktos? ;D i tak to wlasnie jest. pomyslow wuchta, dobrych troche mniej, efektow jeszcze mniej. nie kazdy ma czas, albo nie ma ochoty - spoko. to tez trzeba uszanowac, nikt tu nikogo nie trzyma pod pistoletem i takoz nie zmusza do pisania. mozna najwyzej zalowac, ze nie wyszlo...
 
 
... albo zabrac sie do roboty.
« Ostatnia zmiana: 29 Sty, 2009, 18:35:58 wysłana przez dom?n »
Łe tej.