Autor Wątek: Pytanie do użytkowników Strymon Mobius  (Przeczytany 4077 razy)

Offline IndependenT

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
Pytanie do użytkowników Strymon Mobius
« 14 Lis, 2015, 16:53:21 »
Witam

czy ten efekt jest funkcjonalny w graniu na scenie i w ogóle? chodzi mi o to że jak w danym utworze używam np. flanger, phaser, tremolo, chorus, to jak to wygląda z przełączaniem? rozumiem że pod dany przycisk mogę (jest ich dwa, nie wliczając tap tempa) zapisać jeden efekt? to jak pod jednym mam flanger, pod drugim phaser, a chcę nagle włączyć tremolo to muszę ręcznie przełączyć na tremolo? czy stukać w switcha żeby wybrać ten rodzaj efektu? jak to jest? bo jestem zainteresowany kupnem tego efektu ale nie podoba mi się właśnie brak tej funkcjonalności.

Offline Rectifier

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Podpinasz go pod midi - to najwygodniejszy setup.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Ręcznie to jedynie musisz się zadowolić gdy usłyszysz jak brzmi Mobius  ;) A tak całkiem poważnie to możesz zapisać sobie 200 presetów i zmieniać je nożnie, od tego jest Bank UP, Bank Down, możesz również podłączyć jakiś większy kontroler nożny midi i do poszczególnego "guzika" przypisać odpowiedni efekt.

Offline IndependenT

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
no tak, ale to już robią się większe koszta... pozostane jednak przy standardowych efektach

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
przecież ci napisałem, że "możesz zapisać sobie 200 presetów i zmieniać je nożnie, od tego jest Bank UP, Bank Down" więc nie masz żadnych dodatkowych kosztów

Offline IndependenT

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
odkopuję bo ten mobius nie daję mi spać, jaki w miarę tani kontroler (max1000zł) się nada do tego mobiusa?

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Chyba każdy się nada. Używany kontroler midi pokroju Spark, Step, GSC2, GSC3 będzie kosztował między 500 a 1000 zł. Na fejsbuku jest też nowy polski producent kontrolerów MIDI, może nawet customa Ci zrobią za przyzwoite pieniądze, tylko po co.

Offline hector

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
Czy MOBIUS umożliwia włączenie kilku efektów jednocześnie czy tylko 1?

Offline ciechoslovacja

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
Tylko jeden :)

Offline hector

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
no szkoda, ale ten tylko jeden jest tak zajebisty że aż wystarczy  :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
3215 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Kwi, 2010, 10:54:55
wysłana przez youshy
1 Odpowiedzi
1965 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2012, 22:45:27
wysłana przez Wilk
0 Odpowiedzi
1403 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2013, 21:58:36
wysłana przez waleczny_gladiator
3 Odpowiedzi
2261 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2017, 17:17:39
wysłana przez ciechoslovacja
5 Odpowiedzi
2252 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2018, 20:05:19
wysłana przez Ghost_of_Cain