Autor Wątek: Modyfikacja Boss'a SD-1 Super OverDrive...  (Przeczytany 33167 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Cholera, gubię się. chce sobie zamówić wszystkie te małe części z http://www.north.com.pl bo tylko tu znalazłem JRC4558D.
Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to że rezystorów 10K (punkt 5) jest w bród, różnią sie liczbą W przy nazwie, jest np rezystor 10K-3W, 10K-1W, 10K-0.6W etc. Który jest właściwy? Nie znam się na elektronice. Z fizyki w szkole nic nie pamiętam :)
Rezystor o oporze 100ohm to dla mnie wogóle zagadka. Może chodzi o 100R? ale takich też jest spory wybor :)
Jeżeli chodzi o kondensator 10uF to na powyższej stronce znalazłem tylko "10uF450V" i "10uF400/450V kondensator rozruchowy". Bossa sd-1 bede miał dopiero za ok 2 tygodnie przez ten czas chce sobie pozbierać te wszystkie komponenty. Gdybym miał teraz, mogłbym popytać w elektronicznych, pokazać im to PCB. A tak raczej się nie dogadam :D
Proszę o jakieś dokładniejsze info o tych cześciach. Z góry dzięki

Stary, daj sobie spokoj z tym modem, dobra rada. Jesli tak Cie cisnie, to daj to komus do roboty. Nie mam zamiaru odpowiadac - co zreszta jest wytluszczone w tekscie, za zniszczenia jakich dokonasz, a widze, ze pojecie o tych sprawach masz male... no offence rzecz jasna, dla Twojego dobra, odradzam