Autor Wątek: To się pochwalę ... Koios - Hate? Official Video  (Przeczytany 2158 razy)

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Nie zaglądałem do Was misiaczki już długo , ale jest okazja żeby się pochwalić świeżutkim klipem .

Prawie rok pracy. Ponad 60 osób przewinęło się przez plan , ale efekt powalający. Zapraszam do dzielenia się uwagami :)

"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
WOW!!!! Ale zajebisty klip, taki zupelnie inny od wszystkich liryc video. Jestem pod mega wrazeniem.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Kurwa zajebisty pomysł <3

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Dzięki Panowie.
Przyznam , że sam byłem pod wrażeniem oglądając po raz pierwszy , chociaż widziałem jak to wszystko wygląda od kuchni . Jest jeden minus ... koszt takiego teledysku nie jest mały . Ponad 60 osób się przewinęło. Kilkanaście lokacji. Wynajem sprzętu. Charakteryzacja, scenografia, kostiumy, itp, itd . Ogarnąć to logistycznie nie było prosto.
Pomysł powstał prawie rok temu, więc przez ostatnich kilka miesięcy to jedyna rzecz na tapecie . Nasze dziewczyny, żony i rodziny miały serdecznie dość hahahaha....
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
po pierwszej scenie pojawiła się obawa, że to będzie klip jakich już widziałem setki ale im dalej w las tym lepiej... wielka brawa za pomysł i jego wykonanie. Bez żadnej wazeliny, dawno klip nie zrobił na mnie takiego wrażenia.  :o

Offline mort

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
po pierwszej scenie pojawiła się obawa, że to będzie klip jakich już widziałem setki ale im dalej w las tym lepiej... wielka brawa za pomysł i jego wykonanie. Bez żadnej wazeliny, dawno klip nie zrobił na mnie takiego wrażenia.  :o

mam podobne odczucia, podpisuję się obiema ręcami  :headbang:

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
Zajebisty klip, pozazdrościć pomysłu. Choć tematyka i teksty są hmm... :)

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Wszystko mega wyszło.
Dwa minusy:
 Gdzie są cycki Pani zakładniczki w zielonej koszulce z początku teledysku ? ( jak to luba któregoś z was to sorki)
I drugi. Gdzie następny ?
Jeśli to nie jest tajemnica to tak z ciekawości. Ile was wyszedł ten teledysk ?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3339 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2010, 21:22:13
wysłana przez Grzgrz
22 Odpowiedzi
4877 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lut, 2013, 01:43:11
wysłana przez pukas
10 Odpowiedzi
3370 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2013, 00:02:51
wysłana przez Aremenius
3 Odpowiedzi
1285 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2014, 23:10:23
wysłana przez Palut
12 Odpowiedzi
5002 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2018, 13:45:02
wysłana przez afabians