Autor Wątek: [NGD] Steve Mercer 7string custom  (Przeczytany 59414 razy)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
To prosz, genialna gita w genialnej cenie :)
http://allegro.pl/libra-shadow-super-gitara-w-genialnej-cenie-i6157385368.html

O a to wiosła znam, parę lat temu macałem na jakiś warsztatach i przyczepić się nie było doczego, piękna robota. Ale cena mnie z leksza odrzuca...
Znając renomę tego Pana to lutniczo wszystko ok, ale poczwara straszna :)
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline polec

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
Właściciel powiedział mi jak ją prezentował, że to połączenie wszystkiego co podobało mu się w innych modelach... a że tych modeli najwyraźniej było kilka...

Ale jeśli chodzi o wykonanie to nie można się było przyczepić.

nikodem977

  • Gość
Będzie możliwość ogrania wiosła jak będzie na sprzedaż, ale tylko dla zainteresowanych, bo szkoda mojego czasu. Jak nie wierzycie to się po prostu nie wtrącajcie i tyle. Proste. Poza tym to jest NGD a nie ogłoszenie na sell.
@Johnny, płytka nie jest do kurwy nędzy krzywa. Jest prosta. Nie jest to po prostu zrobione na wyżłobienie żeby płytka wchodziła do korpusu.
@Wolfhorsky, widzę, że ładnie traktujesz klientów i chciałeś się tym pochwalić publicznie. Wrzucasz amp do 2x większego pudła owiniety w folię spożywczą i kilka bąbelków przy czym amp dalej sobie w nim latał jak chciał. Żadnego styropianu, nic. Tylko cienki jednowarstwowy karton. O wszytskim poinformowałem Cie po odebraniu. Mogłeś wtedy wspomnieć o reklamacji u kuriera, ja myślałem tylko o zwrocie uszkodzonego ampa i odzyskaniu kasy, bo ten pakunek to była kpina. BTW, wrócił i tak lepiej zapakowany, bo przynajmniej nie miał jak latać ;)

PS. Most w ten sposob został ustawiony w Guitar Aid w Londynie I STROI W KAZDEJ POZYCJI. Sprawdzone, nie tylko przeze mnie. Tak Adam, to prawda.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
<bóldupymode on>

Wysłane z mojej lodówki


Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
>zapraszam do ogrywania, przekonacie się, że jest zajebista
>nie będę na was tracił czasu

Masz rację, to nie jest ogłoszenie na sprzedaż. Nie ma jakichś określonych reguł odnośnie tego, jak powinien wyglądać temat NGD. Zazwyczaj jest tak, że ktoś się chwali gitarą i wymienia jej wady i zalety. Ty wkleiłeś tego paszczura i napisałeś, że niczego jej nie brakuje, no to nie dziw się, że w odpowiedzi dostałeś szczere "lol, NOPE". Ten temat wygląda trochę jak anegdotka o murarzu.

"- Pan już mnie próbował dwa razy oszukać...
- Nie no, raz!
- Dwa!
- Tylko raz!
- Dwa razy...
- A, no tak..."
Jazz, Lounge, Downtempo

nikodem977

  • Gość
Bo zapraszam, ale chętnych :)
Wad nie zaobserwowałem, poza tym, że jest używana i nie jest "mint". Jakieś małe obicie czy przetarcie. Technicznie, bez wad. @Johnny masz niezłe zazdro chyba. RG8 lepsze?

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Siedmiostrunówkę raczej bym porównywał do siedmiostrunówki i w tym zestawieniu faktycznie wybieram swojego Washburna. No ale skoro już wywołałeś temat, to nawet w moim rg8 mostek jest lepiej zamontowany XD Jeżeli Ty tutaj nie widzisz wady, to pozdro600 XD

A najlepsza gitara, to ta mojej produkcji <3
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2016, 12:46:36 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

nikodem977

  • Gość
Jakby była potrzeba to by był poprawiany, czy to u Mercera czy to w Guitar Aid, ale nie było ;)

Offline delaa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 129
    • Youtube
Nikodem - są trzy mozliwości :
1. Jesteś nieogarem totalnym.
2. Nie widziałeś nigdy jak wygląda prawidłowo zamontowany mostek, gdzie nie ma potrzeby ekstremalnych ustawień siodełek
3. Naiwnie starasz się robić z ludzi tutaj debili ?

Wybieram 2 lub 3. Mimo wszystko wierzę w Ciebie.
Pozdr.

nikodem977

  • Gość
Ta no mógłby być zamontowany te kilka milimetrów bardziej w dół, ale na tyle jest okej, że nie ma potrzeby tego czynić.
Pozdro

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.


PS. Most w ten sposob został ustawiony w Guitar Aid w Londynie I STROI W KAZDEJ POZYCJI. Sprawdzone, nie tylko przeze mnie. Tak Adam, to prawda.


Masz rachunek, czy tak Ci ktoś powiedział, a Ty z młodzieńczej naiwności to kupiłeś?

Mnie poraża fakt, że Ty nie widzisz problemu. Że wg Ciebie jest wszystko spoko, chociaż ewidentnie badyl stroić nie będzie. Wystarczy zmiana strun na grubsze czy nawet inne i już się pojawia konieczność podregulowania menzurki. A tu się nie da i nie będzie dało. I to jest wg Ciebie ok? Custom, który ewidentnie ma spierdolony most, który jak widać nie umożliwia nawet ustawienia poprawnego intonacji. Ja już widzę Twoje reklamy "custom z anglii, który stroi w KAŻDEJ pozycji (haha good joke), zjada na dzień dobry Mayo, blackaty, o seryjniakach nie wspominając".
I jeszcze nam tu wszystkim wytykasz, że jesteśmy idiotami, nie znamy się, a gitara jest kosa. Wstydu nie masz.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311

@Wolfhorsky, widzę, że ładnie traktujesz klientów i chciałeś się tym pochwalić publicznie. Wrzucasz amp do 2x większego pudła owiniety w folię spożywczą i kilka bąbelków przy czym amp dalej sobie w nim latał jak chciał. Żadnego styropianu, nic. Tylko cienki jednowarstwowy karton. O wszytskim poinformowałem Cie po odebraniu. Mogłeś wtedy wspomnieć o reklamacji u kuriera, ja myślałem tylko o zwrocie uszkodzonego ampa i odzyskaniu kasy, bo ten pakunek to była kpina. BTW, wrócił i tak lepiej zapakowany, bo przynajmniej nie miał jak latać ;)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Karton był Tumański i jakoś przeżył przesył z germani do mnie. Jak jest uszkodzona paczka, to się sporządza protokół uszkodzenia. Pisałem Ci o tym. Pierdolisz mi teraz smuty, że ja źle Ci zapakowałem. To jak nazwać możesz swoje postępowanie, że wsadziłeś amp to tego samego pudła (wiedząc, że uszkodzone) i posklejałeś taśmą? ŁOTDEFAK. Dla mnie poza skalą. Jesteś kurde bezczelny i tyle. BTW. Wzmacniacz naprawiłem w pół dnia i znalazł szczęśliwego nabywcę. Brzmi na tyle dobrze, po wsadzeniu lampek TADzia i przebiasowaniu, że żal mi go było opchnąć. Do tego te twoje mity o wyżarzaniu lamp i posiadaniu 10 lampiaków. To kurde jak mogłeś odebrać rozjebaną paczkę od kuriera? Masz ból dupy, bo Ci się nazbierało. Młody jesteś i traktuj to jako pierwszą lekcję o odpowiedzialności i związku przyczynowo-skutkowym.
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2016, 19:33:43 wysłana przez Wolfhorsky »
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline delaa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 129
    • Youtube
Wogle to się słabo chyba nabralim na to "NGD???" ..... smierdziało od pierwszego posta.


Bardzo się nią jaram, ale niedługo będzie lecieć na giełdę, ponieważ trochę sałaty się przyda na życie, a za część spienięże sobie tańszego Szeka albo Ibka.  :(


Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Niech ktoś wreszcie zamknie ten pierdolnik  :facepalm: Upór, z jakim typ próbuje robić z forumowiczów idiotów po raz kolejny jest wprost porażający...

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
sprężynka ściśnięta
Spoiler
i always go full retard

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311

PS. Most w ten sposob został ustawiony w Guitar Aid w Londynie I STROI W KAZDEJ POZYCJI. Sprawdzone, nie tylko przeze mnie. Tak Adam, to prawda.

Posty połączone: 01 Maj, 2016, 22:17:30
Nie, wiesło kompletnie nie ustawione jeszcze. Jutro się tym zajmę jak znajdę czas. Powód sprzedaży jak mówię: kaska potrzebna i tyle. Ale też szybko wystawiam zazwyczaj żeby testować różne gitarki.

Nie ogarniam poziomu samozaprzeczania i braku logiki. Kurde jak PiS :D
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2016, 22:19:01 wysłana przez Wolfhorsky »
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
O kurwa, czemu ja tego wcześniej nie zauważyłem? xD
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
O kurwa, czemu ja tego wcześniej nie zauważyłem? xD
Coś mi się zakrzywiła czasoprzestrzeń jak ten motyw z ustawieniem mostka przeczytałem. Okazało się, że to było soczewkowanie grawitacyjne ;)
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Przyłączam się do apelu o zamknięcie tematu. Nic nowego nikt nie wnosi. Sytuacja jest jasna i chyba nie ma sensu dalej pastwić się nad kolegą Nikodemem.
'-'

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.

PS. Most w ten sposob został ustawiony w Guitar Aid w Londynie I STROI W KAZDEJ POZYCJI. Sprawdzone, nie tylko przeze mnie. Tak Adam, to prawda.

Posty połączone: 01 Maj, 2016, 22:17:30
Nie, wiesło kompletnie nie ustawione jeszcze. Jutro się tym zajmę jak znajdę czas. Powód sprzedaży jak mówię: kaska potrzebna i tyle. Ale też szybko wystawiam zazwyczaj żeby testować różne gitarki.

Nie ogarniam poziomu samozaprzeczania i braku logiki. Kurde jak PiS :D

Po tym co przed chwilą mi zostało uświadomione - popieram obiema ręcami. Samozaoranie. I tyle.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Za późno spostrzegłem ten temat a z chęcią parę qutasików bym posłał,.  No cóż kto za późno wychodzi ten sam sobie szkodzi.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

nikodem977

  • Gość
@Wolfhorsky mój ojciec odbierał tę paczkę i cytuję "zapakownie to chyba jakaś kpina", o reklamacji u kuriera wspomniałeś po fakcie grubo, a i tak wydaje mi się, że reklamacji by nie przyjął, bo nie są idiotami. Już lepszych pakunków uszkodzonych bywało że mi nie przyjęli mimo natychmiastowej interwencji. Tak czy siak, nie polecam Ciebie jako sprzedawcę wysylkowego, bo nie umiesz pakować lub Ci się nie chce. Odesłałem w tym samym pudle ale zauważ że było to zabezpieczone dookoła z każdej strony, ubezpieczone za pieniądze i dodane zostały odpowiednie naklejki ostrzegające. Co się równa temu, że pakunek był lepszy.
Najlepsze jest to że psioczycie o wiosle a nikt na nim nie grał :D Tak samo leciały nie miłe słowa o moim byłym Ranie, a ostatnio macał go sam Vogg i stwierdził że kopie dupe potwierdzając moje słowa. Z Mercerem jest tak samo, co by tam nie było z mostem to w moim strojeniu i całym ustawieniu jest idealnie i KOPIE DUPE.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Najlepsze jest to że psioczycie o wiosle a nikt na nim nie grał :D Tak samo leciały nie miłe słowa o moim byłym Ranie, a ostatnio macał go sam Vogg i stwierdził że kopie dupe potwierdzając moje słowa.

Pierdolenie, ja ostatnio siedziałem z Darskim w knajpie we Wrocławiu, bo do ciotki na obiad przyjechał i żeśmy cisneli bekę z tego paździerza. Pokazywałem mu fotki, a on tylko "aaaale zjebana" i heheszkowaliśmy cały wieczór.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Tak samo leciały nie miłe słowa o moim byłym Ranie

z Ranem jedyny problem był taki, że chciałeś za niego więcej niż kosztowała nówka
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
FM strings 7string lotune

Zaczęty przez kempas « 1 2 » Struny

31 Odpowiedzi
13906 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2012, 01:12:49
wysłana przez Tolein
96 Odpowiedzi
56535 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2012, 19:04:32
wysłana przez Stivo2005
16 Odpowiedzi
8307 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2011, 14:05:16
wysłana przez Blinq
1 Odpowiedzi
2361 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2012, 09:41:58
wysłana przez sharpi