Autor Wątek: Gojira - Stranded (Magma 2016)  (Przeczytany 18528 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
No to już oficjalnie mogę się chwalić, kolabaoracja jest następująca: autorem okładki nowej płyty Obscure Sphinx jest Mario Duplantier :D

Zajebiście mi się podoba. Widziałem na insta.
A kto to jest? :D

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Było na koncercie kupić jedną z jego prac na naciągach za dwie stówy i gotowe! :D

Spoiler


ED: dla szczęśliwców, co nie mają facebooka:

Spoiler



Eddy:

« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2016, 11:51:22 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Zasłyszuję różniaste skrajne opinie o tym albumie. Ale IMO jest to chyba najbardziej kompletne i spójne ich dzieło od czasów Wielorybów. "L'enfant Sauvage" to nudne flaki z olejem i brzmieniowo lekka klucho-kupa, "The Way Of All Flesh" ma parę po prostu nudnych numerów o których nawet nie pamiętam, ale broni się najwybitniejszym numerem w ich dorobku i w metalu w ogóle, czyli "The Art of Dying". "Magma" nie ma nudnych numerów, brak wypełniaczy, brzmieniowo miód i przede wszystkim - bardzo klimatyczna płyta. Ode mnie leci okejka w chuj.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Zasłyszuję różniaste skrajne opinie o tym albumie. Ale IMO jest to chyba najbardziej kompletne i spójne ich dzieło od czasów Wielorybów. "L'enfant Sauvage" to nudne flaki z olejem i brzmieniowo lekka klucho-kupa, "The Way Of All Flesh" ma parę po prostu nudnych numerów o których nawet nie pamiętam, ale broni się najwybitniejszym numerem w ich dorobku i w metalu w ogóle, czyli "The Art of Dying". "Magma" nie ma nudnych numerów, brak wypełniaczy, brzmieniowo miód i przede wszystkim - bardzo klimatyczna płyta. Ode mnie leci okejka w chuj.

na wszelki wypadek zgłosiłem do moderatora za spam i wygłaszanie zbędnej opinii


:D
B ( o ) ( o ) B S

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Zasłyszuję różniaste skrajne opinie o tym albumie. Ale IMO jest to chyba najbardziej kompletne i spójne ich dzieło od czasów Wielorybów. "L'enfant Sauvage" to nudne flaki z olejem i brzmieniowo lekka klucho-kupa, "The Way Of All Flesh" ma parę po prostu nudnych numerów o których nawet nie pamiętam, ale broni się najwybitniejszym numerem w ich dorobku i w metalu w ogóle, czyli "The Art of Dying". "Magma" nie ma nudnych numerów, brak wypełniaczy, brzmieniowo miód i przede wszystkim - bardzo klimatyczna płyta. Ode mnie leci okejka w chuj.

na wszelki wypadek zgłosiłem do moderatora za spam i wygłaszanie zbędnej opinii


:D

Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline allbundy33

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35

kolejny teledysk z nowej płyty
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Same przeboje na tej płycie.
Ładnie się obraz z dźwiękiem klei.
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Polecam filmiki z Wrocławskiego występu. Przy całym show jakie dał Rammstein dla mnie gwiazdą wieczoru i magikami dźwięki była Gojira.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline allbundy33

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35
chyba nikt nie żałuje że Bullet.... nie dotarł na koncert co :D :headbang:

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Jak nie dotarło? Wokalista przecież się przedstawił jako BFMV
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline allbundy33

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35
Nie wiem, nie byłem

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Nowa Gojira

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

7 Odpowiedzi
3416 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2012, 11:22:46
wysłana przez headcharge
0 Odpowiedzi
1102 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2012, 09:19:05
wysłana przez Sulphur
1 Odpowiedzi
1593 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2015, 22:15:12
wysłana przez g-zs
0 Odpowiedzi
9845 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Kwi, 2016, 14:52:59
wysłana przez Amal_68
3 Odpowiedzi
2166 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sie, 2018, 22:21:03
wysłana przez Aremenius