Autor Wątek: Gojira - Stranded (Magma 2016)  (Przeczytany 18901 razy)

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
przefantakurwastycz ny kawałek...  :headbang:

no i klip na propsie...

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
O kurwa. Zaczynam znów lubić godzille...
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 834
O kurwa...zacznę słuchać godzille

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Po singlach widać, że panowie się dość mocno uspokoili. Numery są bardziej radiowe (w sensie produkcji), ale nadal słychać, że to Gojira. Kompozycyjnie i melodyjnie poziom jak zawsze pro. Mniej agresji, ale to niekoniecznie minus.
'-'

Offline Flames

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
2 numery miazga, tylko czekac na koncerty, bo 2 na ktoryc bylem rozjebaly mi konstrukcje, zwlaszcza jak bylem przy barierce i basowy zrobil crowd surfing, masakra

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
No, aby do wtorku ;).
Paczki z głów!


Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Bardzo dobre zapowiedzi nowej płyty i zajebista sztuka w Warszawie. Kto był?
Nowe numery na koncercie pozamiatały!!!

Wpierdoł był jak trzeba, gary zmasakrowały. Publika stanęła na wysokości zadania. Chłopaki z Gojiry byli na pewno zadowoleni z przyjęcia :)

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Teledysk do tego drugiego zajebisty.
Wpisujcie miasta. Zelów.

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
@Testorrob
Byłem i zgadzam się, że publika stanęła na wysokości zadania. Nowe numery świetne, szczególnie Silvera, bo w Stranded whammy brzmiało jakoś dziwnie. Jedyne moje zastrzeżenie co do koncertu - mógł trwać dłużej (przynajmniej z jakieś 2 czy 3 utwory, czyli z 15 minut), bo przejechałem jednak kawał drogi żeby sobie posłuchać Gojiry na żywo, więc stąd mój niedosyt.
« Ostatnia zmiana: 01 Cze, 2016, 12:43:30 wysłana przez mwczesniak »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Byłem, widziałem. Z wiekiem coraz mniej robi na mnie wrażenie, a tu pełna energia cały czas. Właściwie to...  pozamiatali. Mogłoby być głośniej, ale i stałem daleko ;). I jak oni to robią, że grają metal, drą się, a od razu widać, że sympatyczne chłopaki? ;)
Nowe numery mega dobrze idą na żywo.
Spotkałem znajomych, chłopaków z Sixpoundera, nawet poznałem nowych ludzi, z Rosji ;). Jak widać, latające  delfiny były ;).
« Ostatnia zmiana: 01 Cze, 2016, 13:35:16 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
A to Wy delfina wypuściliście?! Widziałem jak fruwał :)
Z tyłu było głośno, dla mnie za głośno. jakby było ciszej, to selektywność byłaby większa.
Takty napieprzały ostro, że czułem je na klacie!
Michała z Sixpounder też spotkałem wychodząc z klubu.
I masz rację cała załoga Gojiry to sympatyczne, skromne chłopaki, bez nadęcia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Delfinka puszczały te chłopaki, Alex i Zachary, generalnie grają razem w kapeli.
Tzw. miks brzmiał oczywiście różnie w zależności od miejsca, perka była głośno, wokal deko za cicho. Ale to ułamkowe różnice, globalnie to już chyba kwestia gustu. Zadowolenie nie mija, a jak tak teraz myślę, to nawet i rośnie :).
Paczki z głów!

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
W Krakowie zamietli totalnie, a i delfin też był :) Pierwszy raz ich widziałem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bardzo dobry kontakt z publicznością.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ale będę miał niusa za chwilę, he he :D

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Jestem wami kurwa zawiedziony, na szybko przed wyjściem macie :D

http://www.youtube.com/playlist?list=PL108Ibu60Az0LkUN3bcEzcLSv63PzE3Dj

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Inny album. To fakt. Ale da się wkręcić. Ode mnie plusik.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Ale będę miał niusa za chwilę, he he :D
Dajesz
Paczki z głów!

Offline carolus89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
Bardzo fajna płytka im wyszła, szkoda, że taka krótka..   ::) Już po singlach było widać, że będzie kosa album

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Ale będę miał niusa za chwilę, he he :D

wait for it...

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Jestem wami kurwa zawiedziony, na szybko przed wyjściem macie :D

http://www.youtube.com/playlist?list=PL108Ibu60Az0LkUN3bcEzcLSv63PzE3Dj

Pffff... Ja już od wczoraj mam FLAC'a.

Ruscy robią robotę :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Szczerze mówiąc to usłyszałem całą płytę już kilka dni temu ale dałem sobie czas żeby ochłonąć i trochę się jeszcze osłuchać. Tak na chłodno mogę powiedzieć, że jak dla mnie fantastyczny album. Całość jest odważna, wykracza poza to co Gojira robiła do tej pory, jest więcej śpiewu kosztem krzyku ale to dodaje klimatu. To jest taka płyta, która podoba się z każdym przesłuchaniem coraz bardziej i bardziej i zostaje z człowiekiem na bardzo długo. Ma dużo smaczków, które do mnie trafiają.

Dobrze dobrali single  - są to podaj najbardziej nośne kawałki na płycie, chociaż jak dla mnie utwór The Cell też jako singiel dałby radę.

Z minusów:
- zdecydowanie za krótko...
- pierwszy kawałek na tyle mnie zaskoczył, że moja pierwsza myśl to było: Czy to na pewno nowa płyta Gojira? Dałbym jakiś inny kawałek jako pierwszy chociażby wspomniany The Cell ale to już takie moje czepialstwo.

Polecam naprawdę posłuchać kilka razy z rzędu. Wciąga jak chodzenie po bagnach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Zgadzam się z przedmówcą, gdyż się całkowicie zgadzam. W sumie to same przeboje na płycie, fragmenty strasznie wkręcają się w głowę. Dla starych fanów porada: słuchajcie tego jak nie Gojiry. I będzie dobrze. Album zabiera w muzyczną podróż, trzeba usiąść w słuchawach, dać się porwać. Nie słuchać z pełnym pęcherzem. Mniej agresji, tylko to co potrzebne. Inny klimat, bo braciom przecież w trakcie mama zmarła... Poza tym jak jesteś dorosły i cały czas zgrywasz młodego gniewnego - to coś Cię się odlepiło, temu misiu ;). Od pewnego momentu to nie ma na co być wkurwionym: system? już umiesz dla siebie wykorzystać, kasa? jakaś tam w końcu jest, kobita? jak wyżej, polityka? nie masz już złudzeń. I widzisz, że bycie ciągle pod prąd daje tylko brak ludzi w okół siebie i opinię dziwaka, samotnego ;). To wszystko - i więcej - na tej płycie.   

Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?
J. Kofta
« Ostatnia zmiana: 18 Cze, 2016, 00:24:30 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ale będę miał niusa za chwilę, he he :D

wait for it...
Jeszcze kwilkę. Ale dokument już podpisany... :D

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
No to już oficjalnie mogę się chwalić, kolabaoracja jest następująca: autorem okładki nowej płyty Obscure Sphinx jest Mario Duplantier :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Nowa Gojira

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

7 Odpowiedzi
3470 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2012, 11:22:46
wysłana przez headcharge
0 Odpowiedzi
1115 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2012, 09:19:05
wysłana przez Sulphur
1 Odpowiedzi
1616 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2015, 22:15:12
wysłana przez g-zs
0 Odpowiedzi
10145 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Kwi, 2016, 14:52:59
wysłana przez Amal_68
3 Odpowiedzi
2208 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sie, 2018, 22:21:03
wysłana przez Aremenius