Autor Wątek: P. Kamecki Arcadius VI 27" Carbon (video)  (Przeczytany 10866 razy)

Offline Dominik Prykiel

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
P. Kamecki Arcadius VI 27" Carbon (video)
« 20 Lut, 2016, 17:07:06 »


« Ostatnia zmiana: 20 Lut, 2016, 17:08:41 wysłana przez Dominik Prykiel »
Lekcje Gry Na Gitarze - Wrocław

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Filmik fajny, gitara ciekawa, tylko kolor mostka z kolorem kluczy się gryzie.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Kamecki sam robi mosty czy zleca komuś. Nie widziałem wcześniej mostków jego produkcji.
Maczałeś palce w samym projekcie wiosła?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Zomballo

  • Gość
Stwierdzam nakurw!

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Bardzo ciekawy design wiosła. Podobają mi się różki, widać że diobeł będzie grany.  :headbang: Jest szansa na jakieś foto plecków?

A tego gniazda jack nie skomentuję... Chyba nie moja bajka :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Tych Meranti to na polsim rynku jest z dziesięć, ale i tak wielki szacunek, że nie jest napisane tylko "mahogany"  :allah: (<- btw, co to za islamofobiczna emotka)

Wszystko nagrywasz na tym samym sprzęcie? Fajna sprawa, przy okazji będzie można je porównywać.  :choszatan:
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
ten most jest tak z dupy że ja pierdolę

Offline Dominik Prykiel

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Kamecki sam robi mosty czy zleca komuś. Nie widziałem wcześniej mostków jego produkcji.
Maczałeś palce w samym projekcie wiosła?

Witam

W tym projekcie akurat nie, ale niedługo pojawią się moje modele, gdzie wcisnąłem swoje 3 grosze.

Posty połączone: 23 Lut, 2016, 19:21:55
ten most jest tak z dupy że ja pierdolę

Przede wszystkim, mógłbyś ocenić jakbyś pograł na nim i miał porównanie, chyba że chodzi Ci o wygląd, to doprecyzuj.

Co do mostu, miałem okazje testować go w prototypie (Hate Machine 6) na trasie i jest bardzo fajne, niski profil, nic nie haczy nic nie drapie w rękę. Niesamowity sustain, bo siodełka przylegają całe do mostu i korpusu i przenoszą drgania, a nie jak np w wychwalanym Hipshot gdzie siodełko podpiera się na srubkach do regulacji wysokości, które przy okazji wbijają się w łapę.

Grałem na tune o matic, tune o matic plus struny przez korpus, hipshot i inne i ten jest najwygodniejszy no i prosty, nie ma co się zepsuć, regulacja banalna no i sustain!!!

Co do wyglądu, jest to stal nierdzewna więc zawsze będzie tak wyglądać, więc może czarny byłby fajniejszy ale zaraz się wytrze i z doświadczenia wiem że inne mostki po trasie od mieszanki potu i farby były zardzewiałe ten nie!
« Ostatnia zmiana: 23 Lut, 2016, 19:21:55 wysłana przez Dominik Prykiel »
Lekcje Gry Na Gitarze - Wrocław

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Mnie tam most siedzi, i przekonują mnie argumenty za ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Kamecki sam robi mosty czy zleca komuś. Nie widziałem wcześniej mostków jego produkcji.
Maczałeś palce w samym projekcie wiosła?

Witam

W tym projekcie akurat nie, ale niedługo pojawią się moje modele, gdzie wcisnąłem swoje 3 grosze.

Posty połączone: 23 Lut, 2016, 19:21:55
ten most jest tak z dupy że ja pierdolę

Przede wszystkim, mógłbyś ocenić jakbyś pograł na nim i miał porównanie, chyba że chodzi Ci o wygląd, to doprecyzuj.

Co do mostu, miałem okazje testować go w prototypie (Hate Machine 6) na trasie i jest bardzo fajne, niski profil, nic nie haczy nic nie drapie w rękę. Niesamowity sustain, bo siodełka przylegają całe do mostu i korpusu i przenoszą drgania, a nie jak np w wychwalanym Hipshot gdzie siodełko podpiera się na srubkach do regulacji wysokości, które przy okazji wbijają się w łapę.

Grałem na tune o matic, tune o matic plus struny przez korpus, hipshot i inne i ten jest najwygodniejszy no i prosty, nie ma co się zepsuć, regulacja banalna no i sustain!!!

Co do wyglądu, jest to stal nierdzewna więc zawsze będzie tak wyglądać, więc może czarny byłby fajniejszy ale zaraz się wytrze i z doświadczenia wiem że inne mostki po trasie od mieszanki potu i farby były zardzewiałe ten nie!
Masz racje. Chodzi mi o wygląd. Mało precyzyjnie określiłem o co mi chodzi.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
regulacja banalna

Tzn. jak to się reguluje?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
luzujesz śrubkę i ciągniesz wózek w przód albo w tył ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Super precyzja.
A góra dół już się nie da? Ustawione difoltowo?
« Ostatnia zmiana: 23 Lut, 2016, 23:10:04 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
A góra dół już się nie da? Ustawione difoltowo?

To jest dobre pytanie. Patrzę i nie widzę, ale może jest jakiś ukryty patent?

Dla 6-tek nie ma sensu wymyślania koła na nowo. Jeśli ktoś ma potrzebę posiadania mostu w pełni przylegającego do podstawy, to może kupić Babicz Full Contact (fixed, tremolo, tele, tom) z regulacją również góra-dół. Gorzej z 7-kami - basowe single-rail pewnie dadzą za szeroki rozstaw, ale tego nie wiem.



Regulacja wysokości jest tam tak pomysłowa, że przywraca wiarę w Homo Sapiens ;-)

Co do wioseł by Kamecki - rozumiem, że ergonomia i niecodzienne materiały czynią je ciekawymi, ale dla mnie gitara (poza tym, że ma stroić i brzmieć), musi jakoś wyglądać. I nie chodzi o fancy-topy, bindinki i srindinki, tylko epokę, do której można by przypisać design ;)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Zgadzam się z @Ghost_of_Cain . Ten mostek może i brzmi (na papierze i w praktyce) ładnerful, to wizualnie pierdoli wszystko co się da. Wygląda po prostu tanio.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline pepson

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 11
Super precyzja.
A góra dół już się nie da? Ustawione difoltowo?

Nie, wyjmujesz prowadnice i wkładasz pod nią dystanse o grubości dziesiątych części milimetra.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Yyyyyyy..... Nie. Paskudna.
Co nie znaczy, że nie napierdala. Ale nie podoba mi się straszliwie :)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Super precyzja.
A góra dół już się nie da? Ustawione difoltowo?

Nie, wyjmujesz prowadnice i wkładasz pod nią dystanse o grubości dziesiątych części milimetra.

Nie słyszałem o wygodniejszym rozwiązaniu  :devil:

Offline greg01

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
  • zapraszam na: http://dermatologkielce.com.pl/
    • Zapraszam na stronę:
Nie ma wygodniejszego rozwiązania.
Słyszałem dużo pozytywnych opinii o tym gabinecie: medycyna estetyczna

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Nie ma wygodniejszego rozwiązania.

Boty jeszcze nie wyłapują sarkazmu, jak widać.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Boty jeszcze nie wyłapują sarkazmu, jak widać.

ale w którymś wątku zaczęły ze sobą rozmawiać (znaczy się jeden odniósł się do drugiego), więc można zacząć się bać :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Boty jeszcze nie wyłapują sarkazmu, jak widać.

ale w którymś wątku zaczęły ze sobą rozmawiać (znaczy się jeden odniósł się do drugiego), więc można zacząć się bać :D

HA! miałem rację, że boty, to nikt mi nie wierzył i że cisnęliście po mnie, że zniechęcam nowych :(
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Boty jeszcze nie wyłapują sarkazmu, jak widać.

ale w którymś wątku zaczęły ze sobą rozmawiać (znaczy się jeden odniósł się do drugiego), więc można zacząć się bać :D

HA! miałem rację, że boty, to nikt mi nie wierzył i że cisnęliście po mnie, że zniechęcam nowych :(

Nie, wtedy zniechęcaliśmy Ciebie :D

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Boty jeszcze nie wyłapują sarkazmu, jak widać.

ale w którymś wątku zaczęły ze sobą rozmawiać (znaczy się jeden odniósł się do drugiego), więc można zacząć się bać :D

HA! miałem rację, że boty, to nikt mi nie wierzył i że cisnęliście po mnie, że zniechęcam nowych :(

Nie, wtedy zniechęcaliśmy Ciebie :D

a weź spierdalaj :(
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
2413 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sie, 2010, 06:45:59
wysłana przez indabrain
40 Odpowiedzi
17941 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 21:54:27
wysłana przez harry_manback
5 Odpowiedzi
2757 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2013, 10:21:35
wysłana przez Ajbi7
4 Odpowiedzi
6527 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2016, 10:22:23
wysłana przez buch
8 Odpowiedzi
6792 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2020, 23:37:54
wysłana przez niedziak