Autor Wątek: Szukam dobrego lutnika wykonującego explorery  (Przeczytany 19254 razy)

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Chopie, słuchaj chłopaków, bo wiedzo co mówio. Nie jeden z nich już wtopił 2-3k w lutnicze wiosło które mu się jednak nie spodobało(może nie od razu, choć były i takie przypadki, ale np. po roku/trzech latach) i później przy odsprzedaży sprzedał za mniej niż połowę ceny. A gitar o podobnej specce jaką chcesz jest mnóstwo, to nie siódemka z multiskalą i krzywymi pipakami z kurwa drewnem z dna rowu mariańskiego.
Jak nagle stwierdzisz, że chcesz grać coś więcej niż power chordy to nagle machuj będzie chujowy po prostu, ale róbta co chceta, nie moje pieniądze.
.

Orange

  • Gość
Niech robi lutnika. Potem ktoś sobie kupi dobre wiosło za grosze.
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2016, 07:53:05 wysłana przez Orange »


Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6011589122&reco_id=e17ea461-dfa1-11e5-8469-027f8d968121&ars_rule_id=201#imglayer

Faktycznie da się wytargać w rozsądnych pieniądzach Gibsona.
Zadzwoniłbym, powiedział że mam 5,500 PLN i ani centa więcej, i przy sprzedaży nie ma potem gimnastyki.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6011589122&reco_id=e17ea461-dfa1-11e5-8469-027f8d968121&ars_rule_id=201#imglayer

Faktycznie da się wytargać w rozsądnych pieniądzach Gibsona.
Zadzwoniłbym, powiedział że mam 5,500 PLN i ani centa więcej, i przy sprzedaży nie ma potem gimnastyki.

Ładna, tylko że nie o taką chodzi.

Jazz, Lounge, Downtempo

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
O jaką chodzi to wiem ;) Napisałem tylko o ewentualnych późniejszych problemach ze sprzedażą, zwłaszcza tak specyficznego wiosła.
Wiem, że każdy robi kastoma, jako keepera, ale różnie z tym bywa, mój keeper poszedł do ludzi, bo finanse bardzo poważnie się nie zgadzały...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wojwyk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 132
Grzegorz Kolasiński wystrugał pięknego Explo dla Piotra Luczyka



Offline eetfuk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
:) nie namawiam:P

https://z-1-scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/12494888_950856368302897_3301821577279348585_n.jpg?oh=57bbae641f62a4b5e02be675da642d7f&oe=5798AAD5

tego już mi Kamecki proponował, ale nie tego szukam. Gibson pro, to też nie to.
Postarajcie się mnie zrozumieć, to po prostu mój mokry sen :)

Posty połączone: 01 Mar, 2016, 17:00:20
Niech robi lutnika. Potem ktoś sobie kupi dobre wiosło za grosze.

nadzieję, zawsze mieć można

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
nadzieję, zawsze mieć można

Ale ma rację. Customowe i lutnicze, dopóki nie jest to Skerv, Mayo albo Ran, chodzą za śmieszną kasę. A robienie sobie wiosła z myślą "nigdy przenigdy go nie sprzedam" jest naiwne. I piszę to z własnego doświadczenia, bo się na tym przejechałem.
B ( o ) ( o ) B S

Offline wojwyk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 132
Trochę Cię nie rozumiem, że niby Kamecki, Wiącek, Kolasiński, Fejcho czy inni nie potrafią wydłubać z klocka 'banana headstock' i pomalować korpus na biało? Działaj!

Offline eetfuk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Trochę Cię nie rozumiem, że niby Kamecki, Wiącek, Kolasiński, Fejcho czy inni nie potrafią wydłubać z klocka 'banana headstock' i pomalować korpus na biało? Działaj!

potrafią zapewne, ale... na temat każdego z nich są różne opinie, a 5000 tysi to nie mało. A poza tym im większy wybór tym trudniej wybrać.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
nadzieję, zawsze mieć można

Ale ma rację. Customowe i lutnicze, dopóki nie jest to Skerv, Mayo albo Ran, chodzą za śmieszną kasę. A robienie sobie wiosła z myślą "nigdy przenigdy go nie sprzedam" jest naiwne. I piszę to z własnego doświadczenia, bo się na tym przejechałem.

Ja mam takiego badyla...którego dostałem, nie kupowałem. Więc zostanie ;)

W ogóle ja mam lepsze rozwiązanie tego już pomału, żenującego tematu. Tak więc od początku:

1. Bierzesz to:
Spoiler

2. Potem bierzesz to:
Spoiler

3. Wrzucasz EMG 60 i dokonujesz pełnej customizacji przedmiotem w punkcie drugim.

Problem solved i jesteś + 3000 PLN minimum do przodu. A jak dorośniesz i wyrośniesz ze śmiesznych i (bądźmy szczerzy) dziecinnych bazgrołów na gitarze, to jest zawsze opcja, że taki malunek usuniesz. Ew odkleisz, jeśli wybierzesz opcję naklejaną.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline eetfuk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
nadzieję, zawsze mieć można

Ale ma rację. Customowe i lutnicze, dopóki nie jest to Skerv, Mayo albo Ran, chodzą za śmieszną kasę. A robienie sobie wiosła z myślą "nigdy przenigdy go nie sprzedam" jest naiwne. I piszę to z własnego doświadczenia, bo się na tym przejechałem.



Ja mam takiego badyla...którego dostałem, nie kupowałem. Więc zostanie ;)

W ogóle ja mam lepsze rozwiązanie tego już pomału, żenującego tematu. Tak więc od początku:

1. Bierzesz to:
Spoiler

2. Potem bierzesz to:
Spoiler

3. Wrzucasz EMG 60 i dokonujesz pełnej customizacji przedmiotem w punkcie drugim.

Problem solved i jesteś + 3000 PLN minimum do przodu. A jak dorośniesz i wyrośniesz ze śmiesznych i (bądźmy szczerzy) dziecinnych bazgrołów na gitarze, to jest zawsze opcja, że taki malunek usuniesz. Ew odkleisz, jeśli wybierzesz opcję naklejaną.

Pinczer, masz prawo do swojej opinii, ale zostaw ją dla siebie, śmieszny to może ty jesteś, jak coś ci nie leży nie musisz tu wchodzić. A ze swoimi gitarami rób jak ci się podoba.

o jakości tego epi 84 to już lepiej nie będę się wypowiadał

Podskakujesz i podgryzasz jak taki pinczerek mamusiny :)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Nie wiem skąd doprawdy się urwałeś, ale idę o zakład, że nie tylko mnie zaczynasz wkurwiać. Nie ten lutnik, nie tamten, bo mam 5k, to słabo dać komuś temu, na kogo ktoś tam kiedyś się pluł, skervy* pewnie też byłyby fuj, bo za duży wybór to źle, jakby był mały to też źle. Koledzy bardzo mądrze Ci doradzają - to też źle. Padł tu chyba każdy już lutnik, który by Ci takiego badyla wyskrobał, a i tak jest coś fuj. A no tak, jednego brakuje.

Roter.

*tak wiem, nie klepiecie Explorerów. Ale pewnie jakbyście to robili, to też byłoby fuj ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline eetfuk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Nie wiem skąd doprawdy się urwałeś, ale idę o zakład, że nie tylko mnie zaczynasz wkurwiać. Nie ten lutnik, nie tamten, bo mam 5k, to słabo dać komuś temu, na kogo ktoś tam kiedyś się pluł, skervy* pewnie też byłyby fuj, bo za duży wybór to źle, jakby był mały to też źle. Koledzy bardzo mądrze Ci doradzają - to też źle. Padł tu chyba każdy już lutnik, który by Ci takiego badyla wyskrobał, a i tak jest coś fuj. A no tak, jednego brakuje.

Roter.

*tak wiem, nie klepiecie Explorerów. Ale pewnie jakbyście to robili, to też byłoby fuj ;)

Wkurwiam cię? to twój problem, nie wchodz tu pinczerku i będzie ok. Po to jest forum więc staram się rozwiać wątpliwości. Bo raz jeszcz, po to jest to forum między innymi.
Postaraj się w inny sposób wyładowywać swoje frustracje. I zakończ się udzielać w tym wątku, jeżeli tak cię to razi Pinczerku.
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2016, 17:57:04 wysłana przez eetfuk »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
10560 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2012, 19:01:53
wysłana przez admaxo
3 Odpowiedzi
3594 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2011, 22:02:10
wysłana przez Dale Cooper
41 Odpowiedzi
21642 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Wrz, 2013, 17:00:07
wysłana przez MMAchu
7 Odpowiedzi
8340 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Paź, 2018, 14:09:43
wysłana przez witold678
7 Odpowiedzi
5925 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2019, 02:20:08
wysłana przez wuj Bat