Autor Wątek: Avernus Guitars- Imperium kontratakuje.  (Przeczytany 68555 razy)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Avernus Guitars- Imperium kontratakuje.
« 19 Gru, 2015, 14:46:19 »
W Strombolim jest Hipshot. W dwóch poprzednich Avernusach również. Niemniej jednak, przechodzę na Gotoha ze względów brzmieniowych. Jest wykonany cały ze stali, czego nie można powiedzieć o Hipshot fixed, który ma mosiężną podstawę. Różnica jest jedynie wizualna, w wygodzie gry nie zaobserwowałem zmian. A brzmieniowo na plus :)

A ja zauważyłem różnicę w wygodzie. Hiphost zrównuje się z Gotohem dopiero po zaokrągleniu krawędzi siodełka E6. ;)

A co do gitar - gratulacje! W końcu nie wyglądają pokracznie. :D Vesuvio bardzo mi leży! Dajcie znać, jak będziecie z nimi w Poznaniu. ;)

Nie kumam tylko polityki nazewnicta w zależności od wykończenia, a nie od kształtu. Co, jeśli ktoś zamówi wykończenie jak Vesuvio, ale z chromem i klonową podstrunnicą  i P90 pod gryfem? Stromvetna? :D Nazwy nazwami, ale w końcu patrzy się na to przyjemnie i mam nadzieję, że tak samo gra. :)

Widzisz, bo cały myk polega na tym, że mają to być modele mało, ale jednak seryjne. Jak ktoś zamówi speckę, którą podałeś, to będzie to Avernus SC custom. Wiosła, które pokazałem są zupełnie różne, zarówno w charakterze, jak i brzmieniu, więc nie wydaje mi się, żeby określenie ich jedną nazwą miało jakiś większy sens. Nazwy, podobnie jak nazwa samej marki wywodzi się od wulkanów.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
34 Odpowiedzi
36102 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2010, 14:30:27
wysłana przez youshy
180 Odpowiedzi
50059 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2015, 08:27:23
wysłana przez Leon
85 Odpowiedzi
26560 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2015, 17:40:10
wysłana przez Amal_68
0 Odpowiedzi
1713 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Paź, 2016, 19:13:07
wysłana przez mastEr_eXplorer
11 Odpowiedzi
5120 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2017, 12:54:36
wysłana przez satarello