Autor Wątek: Nowości na 2016 (seryjniaki, prototypy itp)  (Przeczytany 99255 razy)

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 798
Gibson wyskoczył z tym na instagramie

Będzie 7 strunowe SG? Już widzę jak nie leci na łeb  :D

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Jak skali nie spierdolą - to why not? Dali by taką całą fajną serię - klasyczne kształty, długa skala i siedem strun. No i made in USA. Smacznie by było.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Będzie 7 strunowe SG? Już widzę jak nie leci na łeb  :D

Jakoś 7-strunowe SG od ESP/LTD nie leci...
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Przez grubszy, a co za tym idzie cięższy korpus i inaczej umiejscowiony środek ciężkości.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Mowicie o viperze? Baryton trochę leci :p
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Przez grubszy, a co za tym idzie cięższy korpus i inaczej umiejscowiony środek ciężkości.
:tak: Uczcie się, dzieci! ;)
Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Przez grubszy, a co za tym idzie cięższy korpus i inaczej umiejscowiony środek ciężkości.
:tak: Uczcie się, dzieci! ;)

Mówisz o tym, co dzieje się po czterdziestce? ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Póki co jestem W czterdziestce (jakkolwiek by to nie zabrzmiało - będzie prawdą  :D). Jednakowoż nadal lubię jak narrator wrzuca swoje cenne uwagi :).
Paczki z głów!

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Jednej rzeczy nie rozumiem. Robicie temat o nowościach na 2016, a i tak jak przydzie co do czego, wszyscy będziecie pierdolić że tylko używane i nowych nie opłaca się kupować ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
I co w tym dziwnego?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Jednej rzeczy nie rozumiem. Robicie temat o nowościach na 2016, a i tak jak przydzie co do czego, wszyscy będziecie pierdolić że tylko używane i nowych nie opłaca się kupować ;)

Bo się nie opłaca. Dlatego będziemy wracać do tego tematu w roku 2017, żeby zobaczyć, na jakie ciekawe używki z 2016 polować. :P

Posty połączone: 09 Gru, 2015, 12:17:38
Jest i dobry filmik z AM7:

Dla mnie odjazd. :)
« Ostatnia zmiana: 09 Gru, 2015, 12:17:38 wysłana przez aciek_l »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Jednej rzeczy nie rozumiem. Robicie temat o nowościach na 2016, a i tak jak przydzie co do czego, wszyscy będziecie pierdolić że tylko używane i nowych nie opłaca się kupować ;)

Chyba Ty. Ja tam nie miałbym nic przeciwko kupieniu nówki. Jakbym miał hajs i byłaby fajna - to łaj nat? ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
No. I skala się rzecz jasna nie zgadza. Ale biała jest śliczna.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Cena też pewnie pincet tysięcy. Bez sera.

Offline kermcio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Cena 2,5k $. Po 300 sztuk z każdego koloru, więc można to traktować jako ciekawostkę bardziej.
Nie spodziewałbym się żadnej innej menzury niż 24,75. To nie ma być gitara dla fanów 7-ek. To ma być gitara dla ludzi, którzy uwielbiają gibsona i chcą mieć 7 strunę. Dzięki temu jest jedyna w swoim rodzaju. Gibson dba o swoją markę, jakakolwiek by ona nie była. Jeżeli chciałbyś 7kę w barytonie i do tego nie daj boże trzymającą strój to po co ci gibson?

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Cena 2,5k $. Po 300 sztuk z każdego koloru, więc można to traktować jako ciekawostkę bardziej.
Nie spodziewałbym się żadnej innej menzury niż 24,75. To nie ma być gitara dla fanów 7-ek. To ma być gitara dla ludzi, którzy uwielbiają gibsona i chcą mieć 7 strunę. Dzięki temu jest jedyna w swoim rodzaju. Gibson dba o swoją markę, jakakolwiek by ona nie była. Jeżeli chciałbyś 7kę w barytonie i do tego nie daj boże trzymającą strój to po co ci gibson?

No właśnie po to. Jakoś dupa Gibsona chyba nie bolała, gdy wypuszczał barytonowe LP Studio, Explorera czy SG. A przecież 28" to takie niegibsonowe! :O
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
http://www.espguitars.com/pages/2016-product-preview

Pierwszy chyba pełny lineup (poza Gibonem) na 2016. IMO mało rasowych ERGów, ale na drugi rzut oka, sporo fajnych i miodnych modeli i wykończeń. To niebieskie LP-7 w barytonie mi robi. Takie mógłbym przytulić.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
http://www.espguitars.com/pages/2016-product-preview

Pierwszy chyba pełny lineup (poza Gibonem) na 2016. IMO mało rasowych ERGów, ale na drugi rzut oka, sporo fajnych i miodnych modeli i wykończeń. To niebieskie LP-7 w barytonie mi robi. Takie mógłbym przytulić.

A ten TE 417 to baryton?
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Ten bas multiskala - super. Wiadomo juz dokladniej jaka specka?

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
http://www.espguitars.com/pages/2016-product-preview

Pierwszy chyba pełny lineup (poza Gibonem) na 2016. IMO mało rasowych ERGów, ale na drugi rzut oka, sporo fajnych i miodnych modeli i wykończeń. To niebieskie LP-7 w barytonie mi robi. Takie mógłbym przytulić.

A ten TE 417 to baryton?

Raczej wątpię, albo wręcz na pewno nie. Barytony mają literkę "B" przy nazwie modelu. Mnie w ogóle dziwi obecność tego modelu, zważywszy, że taki biały telas już był. Chyba, że zmienili mu miejsce produkcji i tym samym oznaczenie z 407 na 417.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Cieszy mnie AW-7 w wersji B, ale szkoda ze nie w tak slicznym wykończeniu jak zwykły AW-7
B ( o ) ( o ) B S

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
http://www.schecterguitars.com/guitars/2016/results,21-70?filter_product=

Schecter jako głowy nie urywa tegorocznymi nowościami.
Jedynie co dla mnie ciekawego to Hellraiser Hybrid PT-7.


Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu


Te szóstki. To tylko Ibanez, Michał, to tylko Ibanez...

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
http://www.schecterguitars.com/guitars/2016/results,21-70?filter_product=

Schecter jako głowy nie urywa tegorocznymi nowościami.
Jedynie co dla mnie ciekawego to Hellraiser Hybrid PT-7.

Aaaaale chujnia :/
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
3763 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2016, 18:44:47
wysłana przez Donnie
1 Odpowiedzi
3540 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sty, 2016, 00:44:10
wysłana przez wuj Bat
premiery 2016

Zaczęty przez terrormuzik « 1 2 ... 7 8 » Muzyka

196 Odpowiedzi
95205 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Gru, 2016, 20:43:42
wysłana przez theremin
9 Odpowiedzi
3266 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2016, 10:41:07
wysłana przez Krzak
0 Odpowiedzi
10552 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Kwi, 2016, 14:52:59
wysłana przez Amal_68