Autor Wątek: NGD: Skerv Chiroptera + riwju  (Przeczytany 23642 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: NGD: Skerv Chiroptera + riwju
« 29 Paź, 2015, 10:07:24 »
Skoro już zostałem wywołany to się wypowiem.

Nie wiem jak to wytłumaczyć... Do tej pory tłumaczyłem to sobie tak, że ludzie bez BKP to amatorzy i po prostu tną koszta. Ale skoro ktoś kupuje gitarę od skerva, to na pewno stać go na przetworniki dobrej jakości. Może to taki fetysz, albo psikus? Nie wiem. Widocznie chłop jeszcze nie wie co dla niego dobre, ale jest na to sposób. Podobno część userów tego forum powtarza przed snem "bkp są najpiękniejsze na świecie... bkp są najwspanialsze na świecie... bkp są nafajniejsze na świecie...". Może też spróbuj.
....

Moim zdaniem tłumaczysz to sobie niewłaściwie. Jak zatem nazwiesz mnie i mniepodobnych, którzy twierdzą ze te pipaki są jednymi z ciekawiej grających i póki co nie chcę innych w swoich gitarach i świadomie ciężko mi zaproponować ludziom coś innego, mając własne jako takie prównanie organoleptyczne. Czy tez bedziesz to wyśmiewał ? Śmiej sie z tych którzy ślinią sie za modą, nie mając pojęcia za czym się ślinią, ale też, czy to oznacza ze nie mają spróbować bo to jest na topie ? A może po prostu nie miałeś okazji sobie na nich pograć ?
To zrozumiałe ze nie wszystko kazdemu musi pasować i być może drażnią Ciebie te ochy i achy nad bkp ale co zrobić ze, są takie fajne ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Skervesen chiRoptera

Zaczęty przez wuj Bat « 1 2 ... 7 8 » Custom shop

196 Odpowiedzi
114808 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2016, 14:52:04
wysłana przez wuj Bat
5 Odpowiedzi
2673 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2015, 23:26:13
wysłana przez Wolfhorsky