Autor Wątek: Likłifajer pod mostę  (Przeczytany 2902 razy)

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Likłifajer pod mostę
« 11 Lis, 2015, 21:31:50 »
Heloł,
Chciałę się podzielić moim małym eksperymentę. Przyszedł Skerv jakiś czas temu i nie "polubiłem" się z Dżagernautę (jak coś, to mam do sprzedania ;) ) Wymontowałem z mojego Ibka RG przystawkę Breed spod mostu i Skerv zagadał przepięknie. Postanowiłem się pobawić i przemontowałę Likłifajera spod gryfu pod most. I kurna chata. Ciekawie to gada.
Nie muli i nie siarzy. Trochę słabawy sygnał, ale to lubię. Ładna i szybka reakcja na szybkie kostkowanie i też jest czaga czaga. Na wiolinach nie ma siary, tylko jasne i klarowne brzmienie z lekko tłustawo-zaokrąglonym prescence.
Gitara brzmi jasno więc obawy miałę co do Likłifrajera. Przez jaki czas Lq był pod gryfem i stopniowo przestał mi leżeć, bo ma Q w midsach trochę we wkurwiającym miejscu i mi to muliło. I te zbyt łagodne soprany. Takie UUU się robiło. Teraz wylądowała pod mostek i jest git. Jak macie możliwość, to spróbujcie się pobawić. Według mnie warto. Mi słaping zajął 10 minut.
« Ostatnia zmiana: 11 Lis, 2015, 22:20:50 wysłana przez Wolfhorsky »
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 771
Odp: Likłifajer pod mostę
« Odpowiedź #1 11 Lis, 2015, 22:21:19 »
Stary serio dzięki za ten post, od dłuższego czasu zastanawiała mnie kwestia Liquifire pod mostkiem  :D
Jak widać, eksperymenty popłacają i warto wyjść pewnym sprawom na przeciw  ;)

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Likłifajer pod mostę
« Odpowiedź #2 11 Lis, 2015, 22:21:56 »
Ja lubię eksperymenty. Ten uważam za udany. Mniej udane: Evo gryfowe pod mostę i vice versa - bosz  :facepalm:
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 771
Odp: Likłifajer pod mostę
« Odpowiedź #3 11 Lis, 2015, 22:26:31 »
Ja lubię eksperymenty. Ten uważam za udany.
To tak jak ja, piąteczka  ;)
Mniej udane: Evo gryfowe pod mostę i vice versa - bosz  :facepalm:
@niedziak miał w Universie gryfowego Evo pod mostem i mówił, że całkiem fajnie to żarło.
Z tego co zauważyłem to bardzo popularne jest wkładanie D-Activatora Neck pod most.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Odp: Likłifajer pod mostę
« Odpowiedź #4 11 Lis, 2015, 22:29:53 »
Pod mostem miałem gryfowego D-Activatora, a mostowego Evo pod gryfem.

Btw. chce ktoś kupić tego Universa? :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Likłifajer pod mostę
« Odpowiedź #5 11 Lis, 2015, 22:51:18 »
Dobrze widzieć, że duch przedsiębiorczości narodu nie słabnie  ;D
Czasem takie poprzestawianie pipaków daje ciekawe efekty. Teraz zamówię hambakera from hel pod gryf. Będzie szklanka...
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Likłifajer pod mostę
« Odpowiedź #6 13 Lis, 2015, 00:22:29 »
Ja jakoś z przyzwyczajenia montuję wszystkie humby pod mostem najpierw odwrotnie i daje to mam wrażenie trochę jasności w brzmieniu ale nie ze wszystkim się to dogaduje, Pegasusa musiałem odwrócić bo siarzył górą
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Likłifajer pod mostę
« Odpowiedź #7 13 Lis, 2015, 00:34:54 »
Ja jakoś z przyzwyczajenia montuję wszystkie humby pod mostem najpierw odwrotnie i daje to mam wrażenie trochę jasności w brzmieniu ale nie ze wszystkim się to dogaduje, Pegasusa musiałem odwrócić bo siarzył górą
Obracasz do góry nogami? Jeszcze nie prubowłę  ;)  ;D
Mój ukochany Dime obracał SD '59 bo muliło Mu pod gryfę. To samo robił z BL. Miałę fazę Pantery i se obracałę BL. Było lepiej, ale przy koncertowej głośności brak mu mięsa i było kłakanie jak w kantry.
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Likłifajer pod mostę
« Odpowiedź #8 14 Lis, 2015, 22:02:55 »
Ja tak obracałem D-sonica, bo w instrukcji nie napisali jak montować, a petrucci jeszcze krancz laba używa, którego się montuje odwrotnie i co człowiek to opinia jak powinno być :D Niby ten kabel powinien decydować, ale wcale nie! :D

do dzisiaj kurde nie wiem :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: Likłifajer pod mostę
« Odpowiedź #9 17 Lis, 2015, 23:53:52 »
D-sonic - ma strony (według DiMarzio), CL - nie :) ale z doświadczenia ma :) sztaba w gryf obcina wysokie i SZY SZY, daje mega selekcję i DZUM DZUM

D-sonica właśnie ograłem na próbie w K7 (sztaba do mostu) KURWI jak miło, jest wszystko ale nie ma czegoś za dużo, wpierdol spuszcza - moim zdaniem CL tego nie miał :)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
Odp: Likłifajer pod mostę
« Odpowiedź #10 18 Lis, 2015, 00:24:58 »
Miałem CL - sztaba w most. Muł i nic poza tym. Syfiasty w chuj, w ogóle to nie grało. Nie przestawiałem, bo gitara poszła w chuj. Więc nie zdążyłem w sumie. Może faktycznie dałoby to jakąś zmianę.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Likłifajer pod mostę
« Odpowiedź #11 18 Lis, 2015, 08:15:09 »
Miałem CL - sztaba w most. Muł i nic poza tym. Syfiasty w chuj, w ogóle to nie grało. Nie przestawiałem, bo gitara poszła w chuj. Więc nie zdążyłem w sumie. Może faktycznie dałoby to jakąś zmianę.
Albo ja mam zjebany gust, albo ten cały Petrucci set jest przereklamowany. Robi się hype i kurna gitarniki od razu dostają wzwodu. Pipak musi być dobrany do gitary i wzmacniacza/kolumny. Każdy ma jakiś ideał brzmienia w głowie, do którego dąży. Jak gitara za jasno brzmi, to trza mięsistego pipaka. Nie zbasowanego, tylko mięsistego z tłustym środkiem. Dla mnie Breed jest najfajniejszym Dimarcjo, z tych które testowałę. Ma mięcho, jest lejący gdy trza, jest zwarty gdy trza i łapie pincze jak skurwysyn. Tera bawię się tym Liquifire i jest spox. Na cleanie brzmi jak kupa, ale na przesterze dobrze se radzi. Ta zaokrąglona górka, która mi muliła pod gryfę, teraz pod mostem sprawia, że solufki nie siarzą.
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.