Autor Wątek: [N bedroom AD] zaczyna się i potrwa chwilę :)  (Przeczytany 1188 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
No to tak: cały mój set śpi na sali od próby do próby, a w domu chce się grać :). Jako, że POD 2.0 na słuchawkach nie podszedł, jako, że chcę tego realnego wzmaka posiadać przyszło do głowy mi, że może jakaś mała lampeczka tak z 5W i paczuszka 1x12 byłaby spoko :)

Poszukałem na necie ale jakoś nie do końca mi to wszystko pasowało. Sporo DIY też znalazłem. Trafiłem przypadkowo na FB na kolesia, który zaczyna takie rzeczy dziergać. Robi też efekty i zasilacze, a, że zaczyna to mówi: nie drogo coś mogę zrobić :)

Założenie jest takie:

1. Full Lampa
2. Będzie 3W z redukcja -15dB
3. GAIN, MID, TRE, BASS, VOL
4. Czysta szklanka ala Fendek :)
5. Crunch od tak godziny 13 w górę na potku GAIN
6. Buda z pleksą zamiast grilla co by środek było widać i białym LED-em co by bajer w sypialni był w nocy :)
7. Jakieś tam logo, srogo
8. Panel: szczotkowany srebrny, grawera malowana na czarno
9. Czarny tolex i białe gały "mały kórzy łebbb"

To tak w tełoriii ... prace jeśli nic się nie stanie mają potrwać około miesiąca na spokojnie bo mi się nie pali, a chcę, żeby było fajne :)

W tzw. międzyczasie będę paczkę składał pewnie 1x12 Greenback bo ma być to całe mocno classicczne m.in. pod wiosło, które nabyłem droga kupna - na dniach NGD :)

Całość będę brudził pewnie jakimiś kostkami, drivami itd. dlatego zależało mi mocno na czystym lampiaku.

Co wyjdzie okaże się. Postaram się dokumentować w miarę postępów prace twórcy :)
« Ostatnia zmiana: 24 Cze, 2015, 18:55:05 wysłana przez 2BeFree »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Czyli, jeśli to ma być jeden kanał i "fenderowska szklanka", to po prostu gość Ci robi po prostu Fendera Champa? Ale rozumiem, że to takie fiubziu, magic i w ogóle custom mejd i takie fajniejsze zabawki? No to spoko :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Czy to będzie Champ - nie wiem - może tak :) okaże się. Ma być dość prosty, nie drogi ale jednak właśnie taki fiuuu bzdziuuu :)

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Spoko akcja... ciekaw jestem jak to ostatecznie wyjdzie. Będę obserwował postępy prac ;) Powodzenia i doprowadź dzieło do samego końca.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
5824 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2020, 00:45:05
wysłana przez Zomballo