Autor Wątek: zobaczcie tą nową 7-ke Lootnicka  (Przeczytany 41737 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Imo gitara nie jest wcale taka zla, pomijam oczywiscie kolory/ksztalt - bo to juz kwestia gustu, ale samo wykonanie, oprocz wspomnianej klapki, generalnie nie razi, powiedzialbym, ze jest to calkiem ladnie wykonane wioslo (albo to magia photoshopa ;D), a mam wrazenie, ze niechec niektorych do Lootnicka troche przeszkadza im w trzezwej ocenie sytuacji :p
  zgadzam sie z w 100%

A Tobie zachęta innych chyba leczy jakieś kompleksy...
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Imho oba pokazane wiosła to brzydactwa. Patykiem bym nie dotknął...

Cavity niezły bubello, to czarne nie-wiadomo-co przez środek gryfu też tragicznie wygląda, no i imho zupełnie niepasujący do topu binding. Co do loga na XII progu to rzeczywiście mogło być na zamówienie, więc się nie wypowiem, ale też dziwactwo, imho.
A ta druga to jakoś samym konceptem mi nie leży...

P.S. Czemu ten temat nie leży w custom shopie..?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Imo gitara nie jest wcale taka zla, pomijam oczywiscie kolory/ksztalt - bo to juz kwestia gustu, ale samo wykonanie, oprocz wspomnianej klapki, generalnie nie razi, powiedzialbym, ze jest to calkiem ladnie wykonane wioslo (albo to magia photoshopa ;D), a mam wrazenie, ze niechec niektorych do Lootnicka troche przeszkadza im w trzezwej ocenie sytuacji :p
  zgadzam sie z w 100%

A Tobie zachęta innych chyba leczy jakieś kompleksy...
Ja nikogo do niczego nie zachecam - poprostu powiedzialem co mysle ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Imo gitara nie jest wcale taka zla, pomijam oczywiscie kolory/ksztalt - bo to juz kwestia gustu, ale samo wykonanie, oprocz wspomnianej klapki, generalnie nie razi, powiedzialbym, ze jest to calkiem ladnie wykonane wioslo (albo to magia photoshopa ;D), a mam wrazenie, ze niechec niektorych do Lootnicka troche przeszkadza im w trzezwej ocenie sytuacji :p
  zgadzam sie z w 100%

A Tobie zachęta innych chyba leczy jakieś kompleksy...
Ja nikogo do niczego nie zachecam - poprostu powiedzialem co mysle ;)

To nie do Ciebie Panie ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Hehe wybaczenia wolam - my bad ;D

Offline Savage

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
I pomyśleć, że jak by poszedł chłop na łatwiznę i walnął całość na czarno to nie było by tematu i wszyscy pewnie byli by zachwyceni, lol ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
tak zapytam, czy tylko ja odnosze wrazenie że szanowny użytkownik tomus próbuje robić usilnie tutaj reklamę lootnicka? Bo np po co osobny temat o tej 7? Gdyby to bylo jakieś mega wypasione i oryginalne wiosło to ok, ale to jest zwykła gitara jakich wiele, i szczerze mówiąc nie zasługuje tak bardzo na swój temat, chyb a ze to jest wiesło użytkownika i chce się nim pochwalić i zrec enzować...w co wątpię
B ( o ) ( o ) B S

Offline Savage

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
Ja po tym temacie odnoszę wrażenie, że tu można pisać dobrze o wszystkich gitarach za wyjątkiem tych od Lootnicka.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
I pomyśleć, że jak by poszedł chłop na łatwiznę i walnął całość na czarno to nie było by tematu i wszyscy pewnie byli by zachwyceni, lol ;)

bo ja wiem?? chyba w tej cenie wolalbym jednak B7 ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Savage

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
Chyba w tej cenie nie kupisz B7, nie nową, nie w idealnym stanie no i bez LoPro :) No chyba, że mowa o LTD!!!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Imo gitara nie jest wcale taka zla, pomijam oczywiscie kolory/ksztalt - bo to juz kwestia gustu, ale samo wykonanie, oprocz wspomnianej klapki, generalnie nie razi, powiedzialbym, ze jest to calkiem ladnie wykonane wioslo (albo to magia photoshopa ;D), a mam wrazenie, ze niechec niektorych do Lootnicka troche przeszkadza im w trzezwej ocenie sytuacji :p
  zgadzam sie z w 100%

A Tobie zachęta innych chyba leczy jakieś kompleksy...

A myślisz G-zs ,że po co ja to napisałem. Kolega chwali wiosła Lootnicka-okej, ale wypadałoby to robić w sposób nie nachalny, nie przesadzony ,nie obłudny. Brzmi trochę jakby chciał się dowartościować ,albo zrobić reklamę i wczesać Lootnika na forum jak PAS ,ale nie tędy droga.
« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2008, 15:13:04 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Chyba w tej cenie nie kupisz B7, nie nową, nie w idealnym stanie no i bez LoPro :) No chyba, że mowa o LTD!!!

ale kupie LACS jak dobrze poszukam ;) a wmoim porownaniu chodzilo o porownanie klas instrumentow i ich jakosci...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Savage

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
A no chyba, że tak :)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ja po tym temacie odnoszę wrażenie, że tu można pisać dobrze o wszystkich gitarach za wyjątkiem tych od Lootnicka.

Stary, czy ktoś tu napisał, że lootnick jest zły, chujowy i brzydki? Gość zarzucił jakimś wiesłem, chyba nie po to, żebyśmy popatrzyli, ale też żeby się każdy mógł wypowiedzieć. Na tym polega istota forum. To też i się wypowiadamy.
Co więcej taki np. Invivo wkurzyć by się mógł po takiej ocenie, bo się z nas wszystkich wyrażał o tych gitarach najlepiej i ich bronił.
A jeśli chcesz nam zatkać gęby, żebyśmy nie wypowiadali się źle o czymś co nam się nie podoba, to doprawdy nie wiem o co tu chodzi...

@Musza - odniosłem podobne wrażenie
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
wczesać Lootnika na forum jak PAS ,ale nie tędy droga.

przeciez Lootnick jest zarejestrowany na tym forum i o ile pamietam nie byl zainteresowany wspolpraca na podobnych zasadach jak PAS czy Merlin.

tomus ma od niego gitare i z tego co widze jest zadowolony wiec wzialbym przez palce to ze zalozyl ten temat bo chwali to co zna i co mu pasuje. nie widze tu narazie nic dziwnego. chill panowie :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Co więcej taki np. Invivo wkurzyć by się mógł po takiej ocenie, bo się z nas wszystkich wyrażał o tych gitarach najlepiej i ich bronił.

Że broniłem gitar to za dużo powiedziane, bardziej wolności wyboru i poczynań broniłem. Chciał sobie Lootnick, bądź klient, na 12 progu walnąć logo to sobie walnął. Na żadnej gitarze Lootnica w życiu nie grałem, więc nie mogę powiedzieć że jego wiosła są dobre. Sporo jest jarmarczanych z wyglądu, ale niektóre trafiają w moje gusta. Ale jak już pisałem bronic nie zamierzam, bo nie grałem, a głównie o brzmienie chodzi w gitarze. Tyle ode mnie.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
wczesać Lootnika na forum jak PAS ,ale nie tędy droga.

przeciez Lootnick jest zarejestrowany na tym forum i o ile pamietam nie byl zainteresowany wspolpraca na podobnych zasadach jak PAS czy Merlin.

Zachwalanie jego dzieł ,potwierdzanie i ciągnięcie za język każdej pochlebnej wypowiedzi oraz narzucanie się innym jest uciążliwe. O co mi chodzi ,wystarczy spojrzeć do działu Custom Shop
« Ostatnia zmiana: 02 Gru, 2009, 19:55:02 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Savage

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
Żenada... już nie ciągnij, jest gorzej...

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Jesli do mnie to już Ci tłumacze. Uważam ze ten lutnik jest trochę dyskryminowany na tym forum... wszyscy pisza tylko o PAS guitars i trzepia gruchę( bez urazy dla fanów tej firmy) a są przecież inni lutnicy którzy zasługują na przedstawienie. Nie mam zamiaru tutaj Lootnickowi robic reklamy bo ja nic z tego nie mam. Pas i jego projekty też sa super chociaz na ich stronie też jest pare kiepów.Projekty to rzecz gustu ale brzmienie i wygoda gry to zupełnie co innego.... Zapodałem ten temat specjalnie zeby ludziska wiedzieli że sa też inne fajne firmy lutnicze o których tutaj się rzadko mówi.Mam przynajmniej odwage pisac o tym na czym gram i co wiem o tym lutniku. Pozdrawiam wszyskich którzy wieszają psy na tym temacie.   :)
« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2008, 16:35:27 wysłana przez tomus »

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
@Invivo - właśnie o to mi chodzi, broniłeś gitar przed niesprawiedliwą oceną, tak jak z tym logiem na XII progu - jeśli ktoś tak sobie życzył - git, tak samo z cavity i masą innych rzeczy - jeśli kupującemu się to podoba - super, poniekąd lutnik od tego jest, żeby zrobić coś pod nas, a to że się innym nie podoba, to inna kwestia i też nie można skarnie być za, jak savage, bo po to tu jesteśmy, żeby się wypowiadać, komentować, co więcej nie róbcie z siebie męczenników, bo to się żałosne robi.
@tomus - chyba Musza w swoim poście zawarł odpowiedź na to co mówisz - PAS coś konkretnego zrobił, żeby taką pozycję sobie zdobyć i dalej robi, by ją utrzymać. A jeśli widzisz tutaj "nadmiar" pozytywnych wypowiedzi na temat PASa, to raczej kwestia tego, że spora część użytkowników tego forum, grających na customach, ma właśnie gitarki od pasa, a przynajmniej Ci, którzy chcą o tym mówić. I nic w tym chyba złego, że chwalą swoje wiosło. I imho, bardziej mógłbyś właśnie się zająć promowaniem swojego wiosła, niż promowaniem lootnicka jako takiego, bo do tego trzeba trochę więcej opinii i więcej wyrobów.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Jesli do mnie to już Ci tłumacze. Uważam ze ten lutnik jest trochę dyskryminowany na tym forum... wszyscy pisza tylko o PAS guitars i trzepia gruchę a są przecież inni lutnicy którzy zasługują na przedstawienie. Projekty to rzecz gustu ale brzmienie i wygoda gry to zupełnie co innego....

Jasne że to rzecz gustu, ale Ty nam prezentujesz projektami tylko właśnie, a możesz zaoferować więcej.

Są inni lutnicy zasługujący na przedstawienie, więc niech się przedstawią skoro są zarejestrowani i mają taką potrzebę. Sam nie musisz altruistycznie reklamować tego Pana skoro on nie ma takiej potrzeby. Jak już jednak chcesz robić tą reklamę to proszę, ale zrób to w sposób ciekawy, uczciwy i nienachalny (nie musisz na siłę zmieniać opini o nim ,Ty jesteś zadowolony z wiosła i powinno Ci to wystarczyć).Zrób ładne własne fotki, napisz recenzje w dziale do tego przeznaczonym z plusami i minusami, dorzuć próbki (bo przecież brzmienie najważniejsze), napisz coś ogólnie o cenie, oczekiwaniach, rozczarowaniach, ile grasz ,ile czasu posiadasz to wiosło, kontakcie z człowiekiem itd. (ale żeby to brzmiało obiektywnie) i będzie super. Inni którzy mieli z nim do czynienia również opiszą swoje wrażenia i będzie miał Pan Lootnick reklamę na jaką zasłuży.

BTW. PAS też oberwał kilka razy negatywnymi opiniami od swoich customerów, a jednak ogólnie ma nadal pozytywną opinie.
« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2008, 16:23:40 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
zdaje sobie z tego sprawe. Po prost dziwi mnie ta nagonka na tą firme i tyle. Jesli chodzi o maja gitare to nie zamieniłbym jej na żadna inna i jesli nadejdzie taka okazja i ktoś będzie ciekawy to podeśle jakies próbki bo jestem w trakcie nagrywania w studiu wląśnie na tym wioseku.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
zdaje sobie z tego sprawe. Po prost dziwi mnie ta nagonka na tą firme i tyle.

tego tez nie zauwazylem
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
 jeśli kogoś bedzie ciekawic to  wstawie próbki brzmień mojej gitary bo na jej temat już sie wypowiedziałem na forum

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Jakoś dziwne emocje się zawsze pojawiają przy okazji rozmów o gitarach Lootnicka. Nie znam innego równie kontrowersyjnego lutnika w Polsze, a to chyba warto by się przyjrzeć bliżej jakimś jego wytworom. Teraz proszę ręka w górę tych którzy grali na jego wiosłach dłużej niż 5 minut lub widzieli je w ogóle z bliska.
Co do chwalenia różnych wytworów to jest to raczej naturalne - ja jestem fanem Kani i chwalę gdzie mogę, paru chłopaków chwali Malinka, inni Wiącka. Oczywista sprawa że chcemy rozreklamować wytwory ludzi których znamy osobiście i uważamy że zasługują na dobrą sławę. Dopóki nie jest to chamska reklama nie mam nic przeciwko ;)
Nie widzę też problemu z istnieniem tego tematu, nawet jeśli wiosła mają swoje wady (wizualne w każdym razie) i nie każdemu się spodobają. "Smocza łuska" mnie nie rusza, ale to drugie jest całkiem urocze. Pomijając logo i płytkę ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
20978 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2011, 16:05:25
wysłana przez Musza
Nowa Gojira

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

7 Odpowiedzi
3415 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2012, 11:22:46
wysłana przez headcharge
Nowa pyta Disperse!

Zaczęty przez majkelk « 1 2 » Muzyka

30 Odpowiedzi
6627 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2012, 17:26:02
wysłana przez samuraj_jack
4 Odpowiedzi
2225 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2012, 14:26:58
wysłana przez ervee
4 Odpowiedzi
1417 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2012, 13:08:53
wysłana przez englenmorderen