Autor Wątek: Pierwsza siódemeczka czyli [ NGD ] Jackson DKA7 Dinky Pro  (Przeczytany 12619 razy)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Miałem 7321, na 7620 grałem na tym DKA7 też. Obie były wygodne. Jackson ma dłuższą skale i to jest plusem wg mnie. No i lżejszy chyba jest. Wykonanie jest na podobnym poziomie.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline atk570

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 59
Thoth, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że w takiej sytuacji jest to kwestia preferencji co to profilu gryfu, brzmienia itd. Dzięki za odpowiedź.
Teraz jeszcze pytanko do autora tematu, za ile ta używka została kupiona ?

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Jeżeli masz możliwość to w Riffie w Warszawie mieli jakieś nowe Jacksony. Na pewno była ósemka, można zadzwonić się zapytać czy może jest siedem.

Offline atk570

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 59
Wiadomo, że najlepiej byłoby ograć i podotykać tą gitarkę przez zakupem, ale trochę mi się nie chce dylać specjalnie do Warszawy z Olsztyna :D

Offline GhostAT69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Wiesz co szczerze mówiąc nie miałem nigdy w łapach 7621 więc ciężko mi powiedzieć, nie licząc kilku delikatnych wpadek w moim egzemplarzu ( o których pisałem wyżej ) to jest naprawdę zajebisty patyk. Zastanawiaj się nie nad wyglądem, a nad brzmieniem, DKA7 ma w cholere jasne brzmienie co nie każdemu może podpasować, ja musiałem sporo pokręcić żeby uzyskać to czego mi trzeba, ale od tej pory cieszy oko i ucho ;) Jak będziesz chciał jakieś próbki czy jeszcze masz jakieś pytania to wal na PW

Offline allbundy33

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35
mam opisywanego Jacksona, cudne wiosło

Offline buch

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Potwierdzam, że jasne, ceramiczna świnia bojowa u mnie zrobiła robote.

Offline allbundy33

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
7652 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2010, 23:00:22
wysłana przez lerielu
17 Odpowiedzi
12947 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2011, 09:50:27
wysłana przez Jesus
11 Odpowiedzi
4432 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2019, 21:33:51
wysłana przez spacelord7