Autor Wątek: Szukam kogoś z Diezel VH4, Soldano SLO100, Bogner ubershall  (Przeczytany 4680 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Nie będę ściemniał - chciałbym wymienić się na jakiś czas np. na mojego Randalla Satana (albo.... bo zaraz dojdzie do mnie) - sprofilować i ograć te wzmaki. Następnie sprzedać profile i wystawić porządną chatę!  ;D

Gdyby ktoś był zainteresowany wymianą np. na 2-3 tyg to zapraszam - dorzucę jeszcze jakiś gratis  ;D

Pozdrawiam.

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Jeśli zamiast SLO byłbyś zainteresowany moim Lucky 13 100w, to w sumie mógłbym się zamienić na te 2 tygodnie, gratisów nie chcę, ale nie chciał bym też ponosić kosztów takiej operacji :) Head stacjonuje w Warszawie.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Nie no wszystkie koszty przesyłek w obie strony pokrywam ja ;) wiadomo!  ;D dzięki, na pewno się skuszę! Muszę tylko ogarnąć się z czasem i się odzywam! dzięki za pomoc!

Pozdrawiam.

Posty połączone: 03 Sty, 2015, 13:45:53
Nie no wszystkie koszty przesyłek w obie strony pokrywam ja ;) wiadomo!  ;D dzięki, na pewno się skuszę! Muszę tylko ogarnąć się z czasem i się odzywam! dzięki za pomoc!

Pozdrawiam.
No i oczywiscie jak kiedys kupisz Kempera masz moją full paczke profili za free do tej pory to 32 Ampy 9 paczek 31541 mikrofonów i ponad 300 profili ;)

pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2015, 13:45:53 wysłana przez sinquestsound »

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
A mojego Black Hawka 50 nie chcesz?  ;D

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
A mojego Black Hawka 50 nie chcesz?  ;D
Bez wymiany mogę chcieć ;)
Pozdrawiam.

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Mogę Ci go pożyczyć na np. 2 tygodnie :) Muszę najpierw poszukać opakowania, bo mam do niego tylko piankowy case :)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
A już skończony na cacy?, nic nie zmieniasz tak ma być i chu... czy jeszcze byś coś poprawił? W sumie to ci powiem jak wyślesz hahaha  ;D Bo jakieś porównanie do innych mam... Spoko ogarnij temat zamówię kuriera do ciebie i popatrzymy co to z bliska.

Pozdrawiam.

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Był już kilka razy ogrywany od tego czasu i to co trzeba było to zostało poprawione. Od dwóch miesięcy nic w nim nie robiłem :)
A poprawić jeszcze pewnie coś można tylko trzeba go lepiej przetestować na innych kolumnach. Może mi coś jeszcze podsuniesz, co jeszcze można poprawić :)

Na ten rok mam plan zrobić Black Hawk mk2. Mam do niego trochę inną koncepcję ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2015, 17:14:50 wysłana przez Razor89 »

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Na wymianę dochodzi jeszcze mała meska Mark V - jak coś ;)

Pozdrawiam.

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
chętnie pożyczył bym małą Meskę w zamian za większą MkIV - starsza wersja

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
chętnie pożyczył bym małą Meskę w zamian za większą MkIV - starsza wersja
robiłem tylko combo IV na black shadow - dupy nie urywało. No pewnie nie ma problemu... Muszę tylko sprofilować moja mała i będzie wolna na wymianę ;) Oczywiscie profile twojej będę mógł wystawić w moim sklepie?.

Pozdrawiam.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Moja propozycja nadal aktualna - Satan na wymiane czeka bo niebawem będę go sprzedawał ;) Jak ktoś chce ograć i ma coś ciekawego na wymianę zapraszam ;)

Pozdrawiam.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Jak coś to mam Yamahę T50.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Nie no przecież ma rączki i obicie :)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Nie no przecież ma rączki i obicie :)

Ale kółek brak ;)

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
A może Framus Dragon?? Co prawda nie chcę wzmaka na wymianę, ale parę nowych profili do kempa by się przydało  8)

'-'

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
no pewnie ;) na moich 4 paczkach i wszystkich mikach jakie mam - jak powaznie chcesz wyslac to pisz albo dzwon 503 533 172 - pokrywam koszty wysylki w obie strony ;) no i dorzucam paczke profili i 5 paczek profili ampow jakie chcesz hehhe

Pozdrawiam.

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Ok, jutro do Ciebie zadzwonię i wszystko ustalimy. Wzmak to taki marshall na sterydach. Kopie po dupie, ale trzeba pokręcić.
'-'

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Git!!!! KSE uzywalo wiec damy rade :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
7480 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2008, 22:12:35
wysłana przez So99
128 Odpowiedzi
57410 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2019, 14:57:41
wysłana przez sinquestsound
17 Odpowiedzi
3925 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sie, 2015, 02:29:52
wysłana przez pukas
12 Odpowiedzi
3644 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2016, 13:53:16
wysłana przez sinquestsound
5 Odpowiedzi
6141 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2019, 08:15:35
wysłana przez Br-Owca