Autor Wątek: Combo/head+paka do ciężkiego grania.  (Przeczytany 17977 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Co do JCA22h modowanego przez Pana Kris Mich:

"Mój jet jest rozebrany i złożony na nowo z komponentów stosowanych w Mesach DR :) Tak jest depth mod, tak jest SLO mod. Dodatkowo dodany jest autorski JCM800 hot mod. Wymieniłem kondensatory zasilacza o innej pojemności i dużo lepszej jakości oraz przebudowałem lekko EQ. "

Moim zdaniem, jako byłego posiadacza JCA22h, ten wzmak nie potrzebuje niczego poza dobrą kolumną, tutaj macie Panowie dowody:





Te 600PLN lepiej wydać na konkretną budę, bo zdecydowanie więcej robi, niż wszelkie mody.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Zomballo

  • Gość
No cena ostro posrana. Tym bardziej, że trafa dalej siedzą stare. Zresztą jeśli jest zbyt to i ceny można windować. :D
« Ostatnia zmiana: 14 Maj, 2015, 14:33:29 wysłana przez Zomballo »

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Ja też zaczynam wątpić w to że rezystor taki jak stosuje Mesa ( koszt w Polsce w detalu 1,4zł/szt) jest lepszy od dobrego metalizowanego za 6 groszy. Tamte są fajne bo są większe i fajnie wyglądają  ;D Dużo większy wpływ na brzmienie mają zmiany  w układzie niż zmiana elementów na droższe. Oczywiście pod warunkiem jeżeli te stare prezentują odpowiedni poziom.

W 5150 zastosowane są całkowicie zwyczajne elementy i gada to dobrze. Żadnych wodotrysków tam nie ma @Dun potwierdzi bo widział :)

Tak jak piszę @Stivo2005 paczka ma ogromny wpływ na brzmienie wzmaka. Z tej przyczyny zaczynam się rozglądać za inna paczką bo HB212V zaczyna mnie irytować fizzem ;)

Zomballo

  • Gość
Mesa teraz już też zwykłe stosuje. ;)

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
W Mark V jeszcze są. Ale druga sprawa, że Mesa kupuje ich cały kontener i wychodzi kilka groszy za sztukę :) W moim BH50 i w SINie też są. Muszą być bo nie będzie to dobrze gadać  ;D

Offline pukas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • To ja zabiłem Laurę Palmer ;)
    • 2inspired
Czy te 500-600zł to dużo za takie przeróbki to już każdy musi sobie sam odpowiedzieć po ograniu tego na żywo. Moim zdaniem warto, bo brzmi bardzo rasowo. Bez sensu się spierać o jakiś rezystorek. Nie wiem co on tam wsadza do środka, oceniam efekt końcowy jako grajek, nie elektronik. Peace :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
19 Odpowiedzi
12811 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2008, 22:20:20
wysłana przez Wybielacz666
12 Odpowiedzi
5963 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Gru, 2012, 18:38:20
wysłana przez xenom
25 Odpowiedzi
8136 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2013, 16:46:16
wysłana przez Yony
6 Odpowiedzi
3564 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Wrz, 2014, 16:02:04
wysłana przez commelina
37 Odpowiedzi
7244 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lis, 2016, 14:18:36
wysłana przez indabrain